Фонбет реєстрація

Як зареєструватися в БК Фонбет
Вже досить давно в РФ закінчилася боротьба з нелегальними букмекерськими конторами, які діяли онлайн без ведення свого бізнесу відповідно до вимог російського законодавства. При цьому, що тоді, що зараз користувачеві доведеться пройти процедуру реєстрації перш, ніж почати робити ставки на події зі світу спорту.

Колись процес реєстрації був вкрай простим - ввів логін і пароль, після чого готові ставити.

Сьогодні умови, звичайно ж, інші, тому деякі потрапляють в ступор, як тільки бачать вимоги букмекера при реєстрації.
Реєстрація на прикладі БК Фонбет, розповімо про ідентифікацію, щоб потім можна було просто почати грати.

Червоний і синій Фонбет - в чому різниця?

Пам'ятайте ми говорили про те, що існувала боротьба з нелегальними букмекерами? А все це потім вплинуло на те, про що ми сьогодні говоримо. Так більшість БК після цих подій розділилися на легальні, офіційно діючі в РФ і на ті, доступ до яких заборонений на території Росії, але на яких грають жителі інших держав.

Звідси з'явилася букмекерська контора Фонбет (Fonbet ru)-червоний Фонбет, звичний для будь-якого вітчизняного гравця, який діє відповідно до вимог російського законодавства і правового поля.

Є так само синій Фонбет, який знаходиться по домену .com для міжнародного користувача, який не обмежений російськими правилами і законами. При цьому діяльність в РФ заблокована.

За фактом можливості в обох букмекерів, які стосуються тільки послуг з укладання парі на спортивні події абсолютно ідентичні. Ви не знайдете нічого унікального, якщо будете порівнювати «червоного» і «синього». З іншого боку, реєстрація та ідентифікація в ЦУПІС серйозно уповільнюють процес початку кар'єри Беттери в російському Фонбет, однак, якщо порівняти постійну блокування «синього», то вітчизняний не виглядає настільки проблемним.

Способи реєстрації в Фонбет

Щоб почати грати в букмекерській конторі Фонбет необхідно буде пройти реєстрацію і мати свій іменний ігровий профіль. Отримати його можна кількома способами, про які ми розповімо нижче. Все, що вам потрібно знати, так це те, що без реєстрації не буде ставок, а всі вимоги перераховані нижче проходять всі гравці без винятку.

Реєстрація через повну версію сайту

  • Переходимо на головний сайт бкФонбет
  • Після чого знаходимо величезну привабливу кнопку- «Реєстрація»
  • Заповнюємо стандартні для процедури рядки: «Ім'я», «Телефон», «Ел.пошта» та інше. Тут же можете ввести промокод, якщо у вас такий є і отримати відповідні бонуси.
  • Підтверджуємо введені дані за допомогою прийшов смс-коду, який припаде на вказаний вами телефон.


Як зареєструватися в БК ФонбетНасолоджуємося успішним проходженням першої необхідної процедури.

Фонбет реєстрація
Введіть код підтвердження - цифри і букви, які прийдуть на вказаний вами мобільний телефон.

Тепер переходимо до другої - ідентифікації в ЦУПІС. Всі легальні БК співпрацюють з даної фінансової організацією, існування якої необхідно для того, щоб користувач при будь-яких обставинах міг отримати гроші за перемоги, навіть в разі банкрутства БК.
Після цього заповнюємо звичні для всіх рядка реєстрації і підтверджуємо правильність введеної інформації спеціальним кодом з смс.

Реєстрація в мобільній версії сайту і в додатках для Androidі iOS

Даний процес нічим не відрізняється в мобільному додатку або через повну версію офіційного сайту БК Фонбет, пройти доведеться через все ті ж етапи. Так само потрібно і наявність підтвердження особи в ЦУПІС. Просто все це ви зможете зробити не тільки з ПК, а й з вашого смартфона або планшета.

Офлайн-реєстрація

Існує можливість отримати ігровий аккаунт поза онлайнових «сфер». Для цього буде потрібно паспорт і телефон, а також особиста присутність в одному з пунктів прийому ставок даного букмекера, де в одну мить можна отримати карту Фонбет робити ставки на спорт.

Фонбет реєстрація
Однак для гри через інтернет буде потрібна додаткова процедура - ідентифікація користувача. Після якої можна грати як в залі, так і на своєму ПК вдома.

Як пройти ідентифікацію

Дану процедуру можна пройти декількома способами, з яких гравець може вибрати будь-який зручний.
перший - реєстрація через ППС, який ми вже описали вище, після чого гравець отримує спеціальну клубну картку і може грати скрізь, де йому заманеться. При цьому за посиланням ви можете знайти місце розташування всіх пунктів БК на карті вашого міста.
другий - ідентифікація через QIWI-гаманець. Для цього буде потрібно сам гаманець, який можна отримати після реєстрації в сервісі. Після цього необхідно особисто присутність в салонах «Евросети» або «Contact», де при наявності паспорта вам підтвердять статус і зроблять гаманець «професійним». Однак, вартість послуги - 150 гривень. Не варто забувати і про цей факт.
третій - відеодзвінок в Фонбет. В особистому кабінеті користувача вибираємо пункт «ідентифікація», де знайти необхідну рядок - «по відеодзвінків». Після чого дочекатися дзвінка і домовитися про зручний час для нього. Все готово.

Що дає реєстрація в БК Фонбет?

Робити ставки на лайв і лінію, дивитися історію парі і результати матчів за ним. Крім цього, в якості відмінного бонусу йде можливість перегляду величезного числа відеотрансляцій, які покривають більшість матчів в лайв. Ну і звичайно ж, використовувати гроші з ігрового рахунку, наприклад почати жити на свої величезні виграші.
Якщо у вас ще залишилися питання, то ви сміливо можете задати їх в службу підтримки користувача букмекерській конторі Фонбет, де вам дадуть офіційний коментар на вирішення тієї чи іншої ситуації.

Поширені запитання

Де взяти актуальну посилання для реєстрації?
Перейдіть по посиланню, яка розміщена на нашому сайті. Скористайтеся пошукачем.
Краще зареєструватися в червоному або синьому Фонбет?
Звичайно, ж у «червоному», який є єдиним визнаним букмекерів в РФ
Які є способи ідентифікації?
Особиста присутність або онлайн
Який бонус дає Фонбет?
На даний момент є можливість отримати фрібет в 10 тисяч будь-якому новому гравцеві.