Як дізнатися і відновити номер рахунку в Фонбет?

Як дізнатися і відновити номер рахунку в Фонбет?

Припустимо ви зіткнулися з проблемою - ви не можете скористатися функціями своєї улюбленої онлайн букмекерської. При цьому доступ до сайту цілком звичайний і не викликає ніяких підозр. Можливо, ви просто забули пароль або номер свого рахунку в Фонбет. Таке траплялося з багатьма, тому не турбуйтеся вирішити дану. Проблему можна протягом пари хвилин - розповімо як.

Номер рахунок завжди з вами

Після проходження реєстрації кожен гравець отримує від системи свій унікальний індивідуальний номер для вашого профілю. Знайти його при втраті, як правило, не складає труднощів, так як він автоматично відправляється за вказаною раніше посиланням вашого електронного ящика, де його можна знайти у вхідних повідомленнях. Якщо з якоїсь причини вам не підходить даний спосіб, то можете ознайомитися і з іншими.

  • Номер вказано в смс, яке відправляється на мобільний телефон, вказаний в момент реєстрації;
  • Можете вийти на контакт в живому чаті з техподдержкой. Тільки відразу варто запам'ятати, що вони зажадають від вас більше інформації, для підтвердження особи;
  • Хочете пограти, але не хочете витрачати час? Дійшовши до найближчого відділення, де вам підкажуть як діяти далі.

Але врахуйте, вам не потрібно членська картка Фонбет, так як дана карта працює абсолютно паралельно облікових записів онлайн гравців. Не забудьте про це. Якщо ви вже входили в свій аккаунт, то можете подивитися свої персональні даний через особистий кабінет «мой профиль».

Забув пароль до Фонбет. Що робити?

Якщо ви не можете згадати який пароль ви вказали при реєстрації, то можна спробувати подивитися історію повідомлень для вашої поштової скриньки, цілком ймовірно, що ви зможете знайти пароль там. В іншому випадку доведеться використовувати функцію «забули пароль?», Яка легко знаходиться в меню авторизації в особистий кабінет.

Далі процес нічим не відрізняється від процедур, які ви могли зустріти на інших сайтах. Вводимо зазначені при реєстрації дані, які ви пам'ятаєте після чого отримуєте повідомлення на вашу поштову скриньку. Після цього треба буде вказати новий пароль в необхідному полі, який ви також отримаєте через поштову скриньку і смс-повідомлення.

Змінити пароль можна так само в особистому кабінеті. Якщо з якоїсь причини ви не можете зробити те, що було зазначено вище, то не варто ігнорувати проблему і обов'язково зверніться до технічної підтримки, яка допоможе вам розібратися з непростою ситуацією, що склалася.

Пам'ятка для екстрених випадків

Підіб'ємо підсумки, що потрібно зробити, щоб не потрапити в подібну ситуацію знову:

  1. Постарайтеся зберігати листи на пошті, особливо ті, які зберігають вашу особисту інформацію, в тому числі і паролі;
  2. Записуйте дані необхідні для входу, підійде будь-який аркуш паперу або файл, тільки не забудьте покласти на місце, в якому ви не забудете виявити записану інформацію;
  3. Не варто видаляти смс, в якому може бути інформація про пароль і логін;
  4. Можна зробити кілька знімків, де будуть вказані ваші дані, а потім зберегти в безпечному місці;
  5. Запам'ятайте свої дані напам'ять, це убезпечить вас від більшості проблем з безпекою;
  6. Дізнайтеся, як платити податок з виграшу в Фонбет.