Як платити податок з виграшу в Фонбет

Виграли пристойну суму грошей в букмекерській конторі Фонбет? Вітаємо! Однак, не забудьте, що держава любить доходи інших людей, а також отримувати податкові відрахування з них. Сьогодні спробуємо розібратися чи потрібні вони, як здійснювати операції з оплати податкових вимог і багато іншого.

Як податкові відрахування регулюються державою

Всі букмекерські контори, які діють на законних підставах, працюють всередині Центру обліку прийому інтерактивних ставок - ЦУПІС. Ця організація звітує перед державою про всіх можливих фінансових операціях між клієнтами і букмекерськими конторами, тому приховати отримані кошти не вдасться. При цьому саме положення про податковій ставці фігурує в статті №214.7 податкового кодексу РФ і складається з:

  1. Податковий збір формується з частини виграної суми
  2. Всі податкові вимоги виплачуються самої букмекерською конторою

Уже в 2018 році приспіли уточнення для всіх користувачів БК:

  • Якщо виграні гроші менш як 4 000 р., То податок не стягується
  • Якщо призові склали суму від 4000 р. до 15000 р., то клієнт БК виплачує всі необхідні кошти
  • Якщо сума виграних грошей склала більше 15 000, то прибутковий податок стягується з компанії, яка надає букмекерські послуги.

При цьому ставка необхідної державою суми як і раніше дорівнює 13%.

Податкові виплати в «Фонбет»

Політика виплат в БК «Фонбет» полягає в тому, що все перерахування на користь держави здійснює букмекер. Саме з цієї причини клієнти даної бк не звертають серйозної уваги на відрахування на користь держави. При цьому відразу обмовимося, що уникнути деяких «втрат» від виграшу ніяким чином не вдасться, так як виплата податків зобов'язання як гравця, так і компанії.

Як саме розраховується сума податку?

Сума для податкового вирахування розраховується за формулою 13% від суми виграшу, крім грошей, які були поставлені для цієї ставки. Наведемо приклади:

  • Зроблена ставка в 14 тисяч гривень з коефіцієнтом в 2.5. Ставка виграла і її призові склали 35 тисяч. Суму податку виплачує букмекер і вона становить 4550 гривень. Гравець при цьому зможе отримати на руки 30450 гривень.
  • Сума ставки - 2 тисячі гривень, коефіцієнт - 1.3. Виграш дорівнює 2600 рублям. При цьому дана сума не потрапляє під податковий збір. Таким чином, вся сума потрапляє в руки гравця. Однак, не забудьте, що інші виграні ставки швидше за все будуть обкладатися податком.
  • 9000 гривень були поставлені з коефіцієнтом - 1.5. Виграш складе 13500 гривень. Значить, що сам гравець повинен зробити виплати необхідної суми. Однак, в цьому випадку доведеться сплатити 13% від всієї ставки, а не виграшною суми. Тому для виведення виявляться недоступними 13500, а 11745 гривень.

Чи можна піти від сплати податку?

Не забудьте, що несплата всіх необхідних податкових відрахувань є важким економічним злочином. Тому не слід навіть думати про це, коли всі грошові операції між гравцем і букмекерською конторою знаходяться під контролем ЦУПІС. Однак, існує нелегальна компанія Fonbet, яка діє поза рамками федерального законодавства на відміну від «Фонбет». Таким чином, дана БК не виплачує податкових відступів і не вимагає цього від своїх гравців, тому доступ до сайту блокується спеціальними службами.

Існують і інші легальні букмекерські контори, в яких виплати податкових відрахувань можуть бути відмінними від таких в «Фонбет». Відгуки і їх опис можна знайти на нашому сайті.