Як робити ставки на лінії БК Фонбет

ставки на лінії БК Фонбет

компанія Фонбет давно відома своїми вигідними пропозиціями серед безлічі гравців на території країн СНД. Особливо це стосується наданої однією з найсерйозніших і великих ліній для ставок, серед яких ви з легкістю знайдете всі відомі спортивні дисципліни, при цьому включаючи і кіберспорт, і, наприклад змагання по незвичним шахів або крикету.

Найбільш деталізована лінія надається найпопулярнішим видам спорту:

  1. Футбол
  2. футзал
  3. бокс
  4. регбі
  5. теніс
  6. хокей

Бк Фонбет користується цілим відділом найнятих фахівців, які займаються розробкою лінії і її аналізом, тим самим пропонуючи цікаві і вигідні пропозиції навіть для самих розбірливих гравців.

розпис

Завдяки використанню власних даних аналітичного відділу компанії, розпис має ряд як переваг, так і недоліків. Всі основні змагання та види спорту представлені докладними і детальними розписами. Існує безліч пропозицій для ставок, що стосуються статистичних даних на загальну кількість різних видів ударів, штрафних і так далі. Існує і аналітика, яка зачіпає персональні дані і результати окремих гравців.

На жаль, подібні пропозиції доступні не для всіх видів змагань, тому менш популярні види спорту отримують набагато менші за масштабами розпису, в яких враховані тільки базові види ставок, як правило, доступні для всіх дисциплін. Все це пояснюється неможливістю проаналізувати штатом співробітників все безліч спортивних подій у світі.

види ставок

Як і будь-який букмекер компанія Фонбет пропонує цілий спектр можливий ставок, які можна розділити на:

  • Ордінари. Поодинокі ставки на окремі результати конкретного події. Якщо результат матчу збігається з умовами ставки - гравець отримує призові.
  • Експрес. Створюється ставка, що включає в себе прогнози відразу декількох подій, що збільшує розмір коефіцієнта, але при цьому зменшує шанси виграшу, так як одне не вгадані подія призводить до програшу всієї ставки.
  • Система. Схожа на експрес ставка, яка складається з декількох подій, при цьому досить вгадати кілька з них, а не абсолютно все. Такий варіант пропонує менший можливий виграш, але і збільшить можливості для виграшу, так як прощає помилки в прогнозах.

Найпростіший спосіб, як правило, стає і найпопулярнішим. Саме цей принцип можна застосувати і до ставок, тому ординар є найбільш значущим для будь-якого букмекера і гравця. Серед них можна виділити прогнози на перемогу, поразку, нічию, можна ставити на тотал (загальна кількість результативних очок обох команд), рахунок, а також на статистику конкретного гравця.

Серед останньої пропозиції можна виділити ставки на певну кількість окремих ігрових моментів, серед яких знайдете число жовтих карток, пасів, ударів в площину воріт і інші. У тенісі є можливість передбачити загальне число сетів, яке визначить переможця матчу, а в інших видах спорту результати кожного періоду або тайму, а також окремого відрізка часу. Більш того, ви можете ставити на політичні, фінансові та інші види подій крім спортивних.

Експреси у букмекера завжди обіцяють серйозні виграші при мінімальних витратах. Однак, кожен набір подій передбачає свій розмір коефіцієнта, який обчислюється твором індивідуальних коефіцієнтів кожного з включених в список подій. Таким чином, може статися випадок, при якому мінімальна ставка може принести призові розміром більшим в кілька сотень разів.

Існує пропозиції і для любителів більшого ризику і полоскотати собі нервів. Такі гравці можуть взяти участь в ставках на тоталізаторі. В цьому випадку вам необхідно зробити прогноз на 15 подій, при цьому, щоб перемогти необхідно вгадати як мінімум на 9 з них. При цьому, якщо ви вгадаєте все, ви стаєте власником джек-поту, і ваш виграш може збільшитися багаторазово.

Як зробити ставку в Фонбет

Для початку співпраці з букмекерською конторою, вам необхідно буде пройти реєстрацію, яка має на увазі під собою створення ігрового аккаунта і введення ваших персональних даних, логіна і пароля.

На головній сторінці сайту контори ви завжди можете перейти до розділу зі ставками, інформацією про них, серед яких будуть і пропозиції самого букмекера. Вибравши концертне подія ви можете розгорнути запис і побачити детальні можливості для ставок. Після цього виберете вподобане, введіть суму вашої ставки і зробіть ставку.

Постараємося відповісти на питання, відповідь на який шукає кожен гравець - як виграти на спортивних ставках в БК Фонбет. Якщо вам щастить, ви можете виграти навіть на тих, ставках, про які ви не маєте ні найменшого уявлення. Ось тільки удача завжди мінлива. Постійний же заробіток може бути гарантований тільки постійною роботою, в тому числі і над собою. Необхідно вибрати конкретну дисципліну, матчі в якій будуть піддаватися ретельному аналізу, а вся інформація буде акумулюватися у вас в голові. Тільки такий підхід може призвести вас до постійних виграшів.

Пам'ятайте, що в разі блокування або інших обставин, при яких вам буде недоступний офіційний сайт, ви можете скористатися мобільним додатком і клієнтської версією FonWinClient, який автоматично підбере необхідний робочий дзеркало. Проблеми з доступом на сайт? Тепер ця проблема ніколи не буде стояти перед вами знову.