Додатки Fonbet для мобільних пристроїв

Фонбет


БК Фонбет пропонує чудовий досвід у використанні мобільного застосування і мобільної версії сайту, в них ви можете без обмежень робити ставки в різних режимах: лінія, лайв, лайв-анонс, тото та інші. А зменшене споживання трафіку дозволить насолоджуватися процесом беттінга навіть при нестабільному і повільному інтернет-підключенні.

Особливості та відмінності від повної версії

Фонбет мобільна версіяФонбет пропонує користувачам різних платформ відчути можливості, створені їх розробниками. Контора пропонує повноцінний офіційний сайт для ПК, полегшену версію сайту для смартфонів і застарілих моделей телефонів, а також мобільний додаток спеціально для андроїд і ІОС. Саме про останній і піде мова. Дана версія являє собою приклад відмінного функціонала, при цьому меншим за обсягом ніж для ПК, але більшим, ніж в мобільній версії сайту.


Додатки Fonbet для мобільних пристроїв
Для мобільного додатка існують незначні обмеження для вибору ігрових коефіцієнтів, а також для режиму лайв. Проте, варто відзначити, що дані обмеження укупі зі зручним мінімалістичним дизайном дають в результаті чудовий досвід в процесі створення парі. А простіша навігація стає інтуїтивно зрозумілою навіть для новачків, які тільки пізнають усі премудрості цього процесу.

P. S. ви можете завантажити додаток Фонбет на андроїд і на комп'ютер безкоштовно, скориставшись емулятором Android, але чи потрібно вам це, вирішувати тільки вам.

Android

Для повноцінного функціонування цього додатка вам буде потрібно планшет або смартфон на базі операційної системи Android 4.4 або вище.
Цей мобільний додаток як і інші клієнти букмекерських контор заборонені для розміщення в сервісі Google Play, проте скачати безкоштовно мобільний додаток Фонбет на андроїд можна на офіційному сайті бк.


Перед установкою вам буде необхідно поставити прапорець в налаштуваннях вашого девайса у вкладці «безпека» знайти «установка додатків з невідомих джерел». Після цього ви зможете встановлювати додатки не лише з сервісу Google, але і з пам'яті вашого смартфона або планшета.
Можете використовувати посилання - Фонбет (синій) завантажити додаток на андроїд.

iOS

Для нормального функціонування програми вам знадобляться пристрої на базі iOS версією не нижче 7.0.
Для настройки робочого стану для вашого застосування доведеться кілька складніші махінації.

 • В App Store необхідно перейти в «Добірка», і вийти зі свого облікового запису.
 • Завантажте будь-яку безкоштовну програму.
 • У наступному вікні натисніть кнопку «Створити новий Apple ID"
 • Далі вам потрібно змінити регіон на Казахстану
 • Заповнити всі необхідні поля, крім інформації про платіжні засоби.
 • Після підтвердження вашої електронної пошти ви зможете авторизуватися через новий ID, а потім через пошук знайти додаток від Fonbet.
  macOS


Вимоги для роботи програми: macOS версії не нижче 10.10
На відміну від багатьох бк Фонбет подбав, щоб гравці могли використовувати всі доступні платформи, щоб насолоджуватися послугами даної букмекерської контори, тому ви також для укладення парі можете використовувати і ваш макбук. Фонбет пропонує завантажити додаток на пк даної платформи з офіційного сайту букмекера.

Як встановити на комп'ютер

Ви з легкістю можете встановити Фонбет додаток для комп'ютера скачати безкоштовно для Windows від XP до 10, macOS версією від 10.10, а також Linux. Однак говорити ми будемо про перші два. Фонбет (букмекерська контора) завантажити додаток на комп'ютер можна за посиланням на офіційному сайті.


Вам необхідно пройти кілька незначних етапів, щоб використовувати по-повній fonbet додаток для window:
Додатки Fonbet для мобільних пристроїв

 • Завантажити програму по посиланню
 • Запустити і встановити клієнт Фонбет для ПК
 • Дозволити вносити зміни для цієї програми протягом установки
 • Вибір мови програми
 • Вибір місця установки
 • І подальший запуск вікна букмекерської контори, з повними можливостями без обмежень.

Java

Найпростішим способом обійти блокування і використовувати можливості вашого профілю в бк ви можете встановити Фонбет мобільний додаток гарантуючи вхід під управлінням Java, для застарілих моделей телефонів.
Всього лише необхідно завантажити і встановити безпосередньо файли програми (Jar, jad-файли), а потім запустити додаток.

VPN

Для безпечного використання сайту бк Фонбет ви можете користуватися VPN, який дозволить обходити блокування Роскомнадзора, а також забезпечує вам повну анонімність. Тим не менш, не варто використовувати його при важливих ставках в лайв режимі, так як швидкість з'єднання різко знижується при використанні VPN через що є ймовірність пропустити результат, який вас цікавить.

Люстерко

Через постійні дій Роскомнадзора по обмеженню доступу до дзеркал, існує процес постійного оновлення дублікатів офіційного сайту. При недоступності одного з них ви можете звернутися до сайту офіційний спосіб доступу до букмекерові. Щоб не витрачати час на Фонбет дзеркало можете завантажити додаток, яке позбавить вас від пошуку завдяки автоматичному підбору адрес.
Також ж дзеркала гарантують, як правило, високу швидкість підключення і постійну можливість використовувати офіційний сайт Фонбет, щоб завантажити додаток на андроїд або іншу платформу.

Як пройти реєстрацію в Fonbet

Для участі у всіх акціях і бонусних програмах, а також користуватися всіма послугами і можливостями букмекера вам необхідно пройти невелику процедуру реєстрації на головній сторінці офіційного сайту Фонбет. Ви також можете змінити мову, однак за замовчуванням обраний російський.
Заповнення реєстраційної форми
Від вас потрібно заповнити такі поля як:

 • ПІБ
 • Дата народження гравця
 • Країна проживання
 • Населений пункт

Будьте уважні при заповненні даних полів, так як вони будуть перевірятися на відповідність при спробі оформлення заявки на виведення коштів з вашого рахунку.

 • Виберіть грошову одиницю. (Доступні рубль, гривня, тенге, долар і євро).
 • Вкажіть електронну пошту
 • Впишіть ваш мобільний телефону
 • Погодьтеся з правилами букмекерської контори, а також підтвердите номер телефону і ел. адреса.
 • Насолоджуйтесь додатком або функціями офіційного сайту.

підтвердження даних

Всі дані по вашому рахунку будуть переслані вам на смс і електронну пошту. Після чого вам необхідно авторизуватись за допомогою номера рахунку і згенерованого пароля.
Особливості мобільної версії Fonbet.com
Перше, що кидається в очі це чудово виконаний інтерфейс, з одного боку, не переобтяжений зайвою інформацією, з іншого боку виглядає стильно і без зайвих деталей.
Так само варто відзначити найширший функціонал доступний гравцеві:

 • казино
 • Різні режими ставок: Тото, лайв, лінія, анонс лінія.
 • Події з окремих дисциплін.
 • ТВ-ігри, щоб розслабитися перед важливою сесією.
 • Особистий кабінет і управління рахунком.

В цілому це звичні для гравця функції, які він може знайти на головній сторінці сайту БК.
Також ви можете зв'язатися всередині програми з тих. підтримкою і адміністрацією Фонбет, яка до речі реагують швидко і на оцінку «відмінно».

Чим відрізняється Фонбет для Айфон і Андроїд

Дані програми бк Фонбет на цих двох платформах майже нічим не відрізняються один від одного. Вони мають загальний дизайн і функціонал, щоб всі клієнти могли користуватися максимальним рівнем комфорту на будь-якій операційній системі і мобільному пристрої.
Додатки користуються постійними оновленнями, які виправляють помилки і всіляко покращують ваш досвід користування цією програмою. Фонбет додаток для андроїд і айфон можна скачати з останньою версією на сайті бк. Не забудьте також і заплатити податок з виграшу в Фонбет.

Однак, є і мінуси, нове оновлення обіцяє неможливість проходження повної процедури реєстрації не виходячи з дому, тепер буде потрібно особисто прийти в одну з точок БК і зареєструвати там членську карту Фонбет, необхідну для онлайн користування сервісом, що мабуть пов'язано з оновленням в законодавчій базі РФ.