Що таке фора в Фонбет

Що таке фора в Фонбет

Якщо ви тільки почали знайомитися з можливостями букмекерів, то ви можете знайти складним вивчити всі поняття і терміни, які при цьому легко впізнавані досвідченими гравцями. Сьогодні постараємося пояснити, що таке фора, що вона означає, чим відрізняється плюсова від мінусової і так далі, а головне, чим фора в Фонбет відрізняється від, скажімо тотала.

Фора - це перевага

Сам термін навряд чи є для вас незнайомим. Деякі самовпевнені гравці постійно пропонують фору в грі з менш досвідченими колегами. Наприклад, пропозиція зіграти проти з закритими очима, явно є прикладом фори. Таким чином, фора говорить про перевагу однієї команди над іншою, якщо ми говоримо про ставки на спортивні події. Вам необхідно вгадати різницю в результативності двох команд за підсумками їх зустрічі.

При цьому в букмекерських ви часто побачите не цілі числа на фору, як правило, це 1,5 або 2,5. Так звідки береться ця половинка, яку явно не можна забити, наприклад у футболі? Пропоноване значення потрібно додати (або відняти) до результативності однієї з команди. Таким чином, не буде необхідності вказувати, що фора більше 2,5 не матиме на увазі 2 очка, а тільки 3 і більше.

Подивимося як це працює взявши реальний випадок. Існує матч Норвегії та Швеції. При цьому букмекер дає можливість поставити на фору 1,5 для Швеції. При це сам матч закінчується в кінцевому підсумку з рахунком 2-1 на користь перших. Якщо при цьому скласти 1,5 і 1, то отримав 2,5, що більше, ніж два голи які забили норвезькі спортсмени. Таким чином, парі виявилося виграшним (стаття на тему: «Як платити податок з виграшу в Фонбет»).

Так само є пропозиція для ставок в якому фора має від'ємне значення, що може відображати ситуацію з явним фаворитом зустрічі. Якщо та ж команда Норвегії б мала фору -1,5, то для перемоги ставки команда повинна була перемагати з гандикапом в 2 очка. Тобто при тому ж, рахунку зазначеному вище, ваша ставка б програла. Таким чином отримуємо, що негативна фора говорить про фаворита, в той час як позитивна про потенційно більш слабкою команді.

При цьому пропозиція поставити на фору зустрічається не тільки у футболі, але і в інших видах спорту:

  • Хокей. Як правило, результативність середнього матчу набагато перевищує такі у футбольного матчу, тому не дивуйтеся нормі фори в 3,5 очка в ту чи іншу сторону. Можливо вам буде цікаво ставити на тотал певного періоду, тому ознайомтеся з можливістю.
  • Баскетбол. Мало чим відрізняється від хокей, тільки ставити при цьому можна на результативність четвертин і половин матчу.
  • Теніс, в цьому виді спорту ставки приймаються на гейми.
  • Кіберспорт. Тут найбільш різноманітна фора з усіх видів спорту. Так для різних дисциплін букмекер може пропонувати фору в кількості вбивств (Фрагів), картками / раундів або зовсім все разом. При цьому існують ставки на фору окремих гравців, що також може бути цікаво найбільш досвідченим любителям кіберспорту.

Крім звичної фори Фонбет пропонує робити ставки по «азіатському» гандикап. При цьому коефіцієнт фори 0,25, а не 0,5. Дане парі при цьому розраховується як дві однакові ставки з однаковим коефіцієнтом, але в половину суми.

Крім цього можна ставити фору і на інші показники, наприклад на кількість пробитих кутових або отриманих гравцями жовтих карток і так далі.

Тотал і фора. В чому різниця?

Різниця для цих ставок за все одна і суттєва. Так тотал говорить про загальне значення результативних очок, тобто на прикладі футболу загальна кількість забитих голів двома командами, при цьому не важливо, хто є переможцем зустрічі. Таким чином, якщо ви поставили на матч тотал більше 5, а рахунок матчу 3-3, то ви перемогли. Так як число голів перевищує значення тотала 5.

Фонбет так само пропонує робити ставки на тотал не тільки на футбольні матчі:

  1. Хокей, тотал доступний як на підсумковий рахунок зустрічі, так і на окремі тимчасові проміжки / періоди
  2. Теніс, крім геймів і загального рахунку, можна робити прогноз на ейси і розіграші
  3. Баскетбол, майже те ж речення, що і для глядачів хокейних матчів.

Якщо вам мало цих можливостей і ви хочете випробувати «експертну» перевірку ваших знань, то можете скористатися командним тоталом або індивідуальному, таким чином ви намагаєтеся передбачити результативність однієї команди або окремого гравця команди. При цьому подібний ризик винагороджується належним чином граничними значеннями коефіцієнтів в Fonbet Live. Чим більше ризик, тим більше грошей ви можете потенційно отримати. Але намагайтеся тверезо оцінювати ймовірності.