Букмекерська контора Фонбет огляд сайту fonbet

Детальна оцінка БК
надійність
9
коефіцієнти
8
Бонуси та Акції
6
Служба підтримки
7
трансляції
5
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
8
Лінія в лайв
8
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
7.9
«Фонбет» - найстаріший російський букмекер. Російська онлайн-контора «Фонбет» пропонує ставки на більш ніж 50 видів спорту.

Букмекерська контора Фонбет є активним учасником ринку, діючи за активної ліцензії ФНС РФ від 2009 року.

На даний момент компанія є повноправним членом СРО «Асоціація букмекерів» і є партнером другого ЦУПІС АТ «Ківі-банк». Таким чином, Фонбет є легальним вітчизняним букмекерів, дії якої повністю відповідають федеральному законодавству. Це означає, що Fonbet.ua не потрібно створення дзеркал, альтернативних адрес і іншого стороннього ПО для входу.

На даний момент веде активну політику співпраці з великими спортивними турнірами, будучи осонователем команди з автомобільних перегонів «Фонбет Trophy». Серед інших досягнень значиться співпраця і спонсорство ФНЛ, ПФЛ, АМФР Суперліга. Для подальшого розвитку чесної боротьби і спортивного духу змагання Фонбет уклала кілька договорів з іншими великими спортивними організаціями - КХЛ, ПФЛ, РФБ, АСБ. Крім цього, компанія бере участь в благодійних акціях (Ставка на добро), а також міжнародної організації по боротьбі з договірними матчами - Federbet.

Огляд сайту БК Фонбет

На сьогоднішній день в інтернет-просторі можна знайти дві організації діють практично під ідентичною назвою. Фонбет російський і міжнародний. Обидві організації займаються букмекерських справою, мають сайти зі схожою назвою і дизайном, а головне мають загальну лінію і навіть коефіцієнти на них.

Фонбет огляд лініяЄдиний момент, що міжнародний букмекер діє за ліцензією Curacao і працює в доменній зоні .com, а російському користувачеві буде потрібно робоче дзеркало або інші сторонні способи обходу обмежень Роскомнадзора. Крім цього, якщо придивитися, то можна побачити більшу кількість розділів щодо легального сайту - наявність тоталізатора, онлайн казино, ТВ-ігри, віртуальний спорт, ігрові автомати. Різні і процедури реєстрації та ідентифікації.


Офіційний же БК Фонбет (той який легальний) вивів практично ідеальну формулу в дизайні і навігації.

Тут зручний і зрозумілий з першого погляду інтерфейс, а очей може зупинитися на приємною фірмової колірної схемою.

Фонбет огляд бонусВарто також відзначити відмінну опрацювання вкладок з бонусами, акціями та пропозиціями, а також правилами надання послуг сервісом і поширених запитань.

На головній надана інформація в першу чергу інформаційно-рекламного характеру - найбільш популярні лайв і різні новини зі світу спорту. Є навіть система заохочення користувача у вигляді досягнень, знаків і нагород.

Плюси і мінуси
легальний букмекер
Швидкі виплати
Перегляд прямих відеотрансляцій спортивних подій
За основними магазину низькі коефіцієнти
Ставки по помилковим коефіцієнтам розраховуються з коеф. 1,00
Букмекер розраховує ставки тільки за своїми джерелами.

Реєстрація та ідентифікація в БК Фонбет

Для того щоб створити новий ігровий аккаунт і підтвердити персональні дані в рамках Фонбет існують серйозні обмеження.

Букмекерська контора Фонбет огляд сайту fonbetТак отримати новий профіль у букмекера можуть тільки повнолітні громадяни РФ, так що іноземці з ближнього зарубіжжя зіграти не зможуть. При цьому, що проживають в Росії зробити це зможуть, адже потрібно телефон вітчизняного оператора зв'язку, наявність місцевої прописки і паспорт. Проблем же з процедурою не виникне в Фонбет, реєстрація тут швидка і досить проста.

Букмекерська контора Фонбет огляд сайту fonbetЄдиний момент, що створити новий обліковий запис можна при наявності у вас зареєстрованого QIWI-гаманця з підтвердженим статусом (Професійний), ви можете вказати його в поле «Номер телефону». В іншому все буде так само, як і завжди: ввести дані вашої адреси електронної поштової скриньки, номер мобільного телефону, які при цьому повинні бути правдиві і актуальні. Вони будуть використані для відправки спеціальних кодів, для підтвердження введених даних.

Ідентифікацію в БК Фонбет можна зробити безкоштовно і без будь-яких проблем. Для цього може знадобитися один з можливих варіантів:

 • Зробити це віддалено. А точніше відеодзвінком. Для цього увійдіть в особистому кабінеті і зайдіть в розділ «Ідентифікація», там буде потрібно прикріпити скан документа, що посвідчує особу (паспорт, наприклад), а в поле зручний спосіб вибрати відео. Напишіть вільний час і дату дзвінка співробітника і почекати.
 • По карті Фонбет. Для цього буде потрібно особисте відвідування одного з доступних по близькості пунктів прийому ставок, де при собі мати паспорт та телефон. Потім повернувшись в особистому кабінеті потрібно вибрати ідентифікацію картою. На все про все піде не більше 10 хвилин.
 • За допомогою КИВИ-гаманця. Для цього необхідна особиста присутність в салоні зв'язку «Евросеть» або відділення перекладів «Contact». На місці потрібно наявність паспорта і номера телефону, а також повідомити співробітнику про необхідність перевірки даних для гаманця в QIWI. Зауважте, послуга платна - вартість 50 гривень.

Після цього ніяких верифікації та підтвердження інших даних платіжних систем не буде потрібно, так як всі дані будуть автоматично прив'язані після першого ж поповнення ігрового рахунку Фонбет.

Платіжні системи і валюти рахунку БК Фонбет

Депозит

Офіційний сайт БК Фонбет, його мобільна версія, а також мобільні додатки Fonbet для Android і iOS (IPhone) підтримують одні й ті ж платіжні платформи і використовують російський рубль як єдину можливу для гри валюту. Для того, щоб оформити текст бажано бути власником:

 • Однією з банківських карт (VISA, MasterCard, Світ).
 • Одного з двох ел. гаманців: QIWI, Яндекс.Деньги.
 • Мобільного банку від МТС, Мегафон, Tele2, Beeline.

Переклади мають свої обмеження, так мінімальна сума для поповнення Фонбет - 100 гривень (RUB), максимальний розмір платежу серйозно відрізняється в залежності від вибору платіжної системи. Так власники банківських карт і QIWI-гаманця можуть вивести аж до 500 000 гривень, гаманця Яндекс.Денег - 15 тисяч, мобільних сервісів та сім-карт - 14,999 гривень. При цьому перекази виконуються з величезною швидкістю - за буквальні секунди.

Сама ж БК Фонбет зі свого боку комісію за перекази не знімає, крім переказів на рахунки операторів телефонного зв'язку - 10 гривень. За фактом же маємо приблизно один і той же відповідь на питання: який спосіб вибрати, щоб поповнити депозит в БК Фонбет? Який надає перевагу кожен конкретний користувач. Суми до 500 тисяч зацікавлять не всякого користувача, а швидкість обробки операції практично однаково. Залишається тільки особисті преференції та доступність.

Виведення коштів

Якщо говорити в середньому по ринку букмекерських послуг, то Фонбет серйозно відрізняється від своїх аналогів в можливості вибір в якості системи переказу грошей на операторів телефонного зв'язку. При чому в тому числі і на виведення грошей з ігрового депозиту. Правда, є одне «але». Вивести так гроші можна буде тільки, якщо цей рахунок вже використовуватися для поповнення рахунку Фонбет.

Однак, на відміну від перекладів на рахунок букмекерської контори виведення коштів може бути досить затягнутим. Всі гроші, що йдуть від Фонбет проходять через центр інтерактивних ставок (ЦУПІС), а не безпосередньо гравцеві (по федеральному закону), а це вимагає часу. Сам же Фонбет готовий приймати заявки на виведення коштів в будь-який час. При цьому строки перекладів різняться від системи: для банківських карток - протягом 5 днів, інші - протягом 3 годин.

Для переказів мінімальна необхідна сума в Фонбет - 100 і 1000 гривень для власників банківських карт, а максимум:

 • Карти банків - 450 000 гривен. Але в день не більше 550 000 протягом 6 запитів.
 • Для QIWI-гаманця - 500 000грн.
 • Для власників рахунку в Я.Деньгі - 60 000 гривень, за день не більше 360 000 с максимум 6 запитами.
 • На рахунок операторів телефонного зв'язку - 14 999 р.

Прематч

На даний момент букмекерська Фонбет пропонує величезну кількість різних спортивних подій з 20 видів, в яких присутні і кіберспорт, кіберфутбол і кіберхоккей. Найсерйозніше скупчення можливостей для ставок, природно, сконцентровано у вкладці «футбол», де є вищі ліги, найважливіші зарубіжні турніри, а також нижчі дивізіони та молодіжні зустрічі різного рівня. Очевидно, що при такому рівні підготовки не варто чекати обмежень в розпису. Колосальна кількість випадків не обмежені звичними перемогами і нічиїми, але є і азіатські, і європейські фори, тотали і різні комбінації ставок.

Величезне число різних випадків все-таки варто очікувати тільки від топових матчів головних турнірів. Середній за популярністю матч надасть і розпис відповідного рівня. Звичайному гравцеві навіть такого швидше за все буде багато, якщо не нормально. Сильно скаржитися не доводиться. З іншого боку, коефіцієнти в Фонбет дійсно високі при непоганий маржі в 7%. До речі, любителі інтелектуальних змагань можуть поставити гроші на «Що? Де? Коли? » в розділі «Різне».

Лайв

БК Фонбет пропонує і серйозну розпис для подій в розділі Live. Так навіть не найвідоміші матчі в цьому розділі отримують близько 80 різних позицій для ставок. Так у футболі можна робити ставки в тому числі і на окремі часові відрізки, скомбінувавши, наприклад з тоталом голів на 30 хвилині.

Серйозні матчі з хокею, баскетболу та футболу завжди йдуть одночасно з прямими трансляції прямо на сайті БК Фонбет. Крім самого відео є і анімована статистика, яка змінюється походу матчу. Правда, доведеться стежити за балансом. Для використання цієї функції необхідно мати не нульовий депозит.

На даний момент робити ставки в БК Фонбет є відмінною можливістю не просто робити ставки в Live заради розваги, а й цілком на цьому можна і заробляти. На даний момент на найвідоміші матчі маржа не перевищує 8%, а самі результати за ставками пропонуються буквально протягом декількох хвилин після закінчення зустрічі.

Мінімальні і максимальні ставки

Розміри можливої ​​ставки в Фонбет можуть серйозно відрізнятися в залежності від матчу, в якому розділі він складається, а також від типу самої ставки. Так для одинарні мінімальна сума - 30 гривень, для експреса - 20, а в системі зажадають від вас мінімум 50 гривень. При цьому максимальна взагалі навряд чи можна піддати якийсь системності і залежить від конкретного матчу. Так максимальна поставлена ​​ставка - 17 млн ​​р. При цьому максимально возможнаяя разова виплата за ставку в лайв - 1 млн р, в доматчевих ставкою - 3 млн р.

Платформа і мобільні додатки

На даний момент БК Фонбет підтримує найбільшу кількість доступних платформ для зручної гри на ставках. Зараз надається спеціальна технологія «фонапс», яка дозволяє будь-якому користувачеві отримати доступ в першу чергу з офіційного сайту Фонбет, а також в спеціальних ставкоматах в наземних ППС за допомогою клубної картки.

Букмекерська контора Фонбет огляд сайту fonbetКрім очевидного букмекер пропонує і свої напрацювання для мобільних платформ. Наприклад, мобільна версія сайту Фонбет (Mobile). Для скачування з офіційного сайту букмекера доступні додаток Фонбет для Андроїд і iOS. ПО на цих платформах не відрізняється ні в функціях, ні в дизайні, ні обсязі. При цьому пакет установки (apk) буде займати близько 20 Мб і буде працездатний навіть на досить давньої версії мобільної платформи. На даний момент, правда, завантажити додаток від Фонбет на Android не можна безпосередньо з Play Market. Сервіс від Google забороняє розміщення софта з азартними іграми на реальні грошові кошти. І є версія установки JAVA.

А якщо говорити про версії для iPhone, то тут ситуація протилежна. Завантажити додаток для IOS Фонбет можна прямо з магазину програмного забезпечення App Store в розділі «Спорт». Найцікавіше, що при скачування даної програми доступний не тільки російську мову. Сам софт займе 115 Мб, і підійде будь-якій системі молодше IOS 7.0, підійде в тому числі і для Apple Watch, крім звичних iPhone, iPad, iPod touch.

Битися об заклад з допомогою мобільних додатків, версії сайту зараз можна порівняти з ПК. Той же функціонал і зручність, укладену в екран на вашому девайсі, який потім можна спокійно заховати в кишеню. Більш не буде потрібно «бути прикутим» до вашого комп'ютера або наземному ППС, щоб зіграти і виграти.

Служба підтримки

В цілому служба підтримки користувачів Фонбет заслуговує окремої похвали. Так звернутися до її співробітникам користувач може цілодобово і без вихідних.

Букмекерська контора Фонбет огляд сайту fonbetІз способів звернення є: електронна пошта - admin@fonbet.ua, номер гарячої лінії - 8 (800) 100-72-34 та звернення в лайв-чат. Швидкість реакції на запит може відрізнятися від обраного вами способу зв'язку. Так, live-чат і гаряча лінія є способами «швидкого реагування», так як відповідь на запит буде займати менше хвилини. З електронною поштою складніше - відповідь може прийти в протягом 2 годин.

Але дійсно чудовою сьогодні фішкою є знаходження співробітників і офіційних представників букмекерської контори в соціальних мережах - Instagram, Twitter, Вконтакте, Telegram. Де можна отримати швидкий і об'ємний відповідь по ваших запитань. Можна відправити запит через особистий кабінет, авторизувавшись персональними даними, через вкладку «запити», а потім написати питання співробітникам через «подати новий запит».

обмеження

На даний момент складно говорити про те, що гравці можуть постійно заробляти на ставках в Фонбет на постійній основі. Ті, хто планує користуватися коридорами або вилками буде просто втрачати потенційні гроші, так як викритий в цьому гравець практично миттєво отримає обмеження на максимальний розмір ставки. В такому випадку можна звернутися в службу підтримки користувачів і запитати про причини подібної операції по відношенню до вас. Якщо рішення про обмеження не знято, то вам залишається або прийняти нову даність і продовжити в нових умовах або покинути букмекерську контору і знайти більш терпиму до чужих успіхів.

Є, звичайно ж, третій варіант, який вам не порадить жодна розсудлива людина - повторна спроба реєстрації в букмекерській конторі. Якщо на такому потрапите, то всі гроші з вашого рахунку будуть заморожені без права повернення, а обліковий запис заблоковано. Більш того, після одного такого попадання можна зіпсувати відносини з іншими букмекерами, які, швидше за все, про подібний перемовляються. Однак, простому гравцеві таке навряд чи загрожує, так як Фонбет своїми можливостями не захоплюється і тримає себе цілком гідно.

Як видалити акаунт

На даний момент є можливість призупинити свою діяльність в БК примусово. Зробити це можна як на офіційному сайті Фонбет, його мобільній версії, так і в додатку на Android і iOS. Для цього доведеться зайти в особистий кабінет і відкрити розділ «Відповідальна гра», де технічно можна «видалити» свій аккаунт, заборонивши собі можливість робити будь-які операції з рахунком. Можна навіть встановити особисті обмежувальні заходи на депозит. Повноцінне позбавлення доступу до рахунку називається «самоісключенія», який дає можливість заблокувати аккаунт Фонбет від 1 місяця до нескінченності.

Тільки не забувайте про те, що «Самовиключення» дійсно є таким. Якщо ви прийняли це рішення, то змінити його неможливо до тих пір, поки не закінчиться зазначений в функції термін.

дозвіл скарг

Всі претензії та скарги від гравців можуть бути офіційно розглянуті не тільки з боку букмекерської контори. За федеральним законодавством більшість спірних моментів може бути розглянуто і з боку СРО «Асоціація букмекерів». Якщо говорити про досудовому розгляді. З окремих питань ви можете звернутися і до редакції нашого сайту, який може розібратися в більшості спірних моментів. Принаймні користувач захищений законом.

Коефіцієнти - нормальні

За минулий минулий рік разючих змін в діяльності БК в сфері зміни політики коефіцієнтів не відбулося. На даний момент можна сказати, що Фонбет сьогодні досить зберігати своє високе положення, ніж щось змінювати, що в цілому можна сказати і вдалося. Але якогось прогресу помітно не було, що очевидним мінусом не назвати.

При цьому Фонбет сьогодні не відходить від традиції середніх коефіцієнтом щодо пропозиції по ринку, не створюючи особливо вигідних гравцям умов, в тому числі для того, щоб не почати цінову війну з іншими конкурентами. Хоч і склалося відчуття, що економічно такий варіант цілком був доступний для компанії. При цьому варто відзначити, що під рукою у компанії є власною штат аналітиків, які створюють власну лінію без очевидних провалів і дрантя. При чому в першу чергу це порадує любителів екзотики, тому що не буде подій з величезною маржею в 10% навіть для самого забутого події.

Футбол

Для всіх футбольних зустрічей найбільш важливих для спортивного світу - АПЛ, Прімера, Бундесліга, Серія А, Ліга 1 і РПЛ, завжди зберігається в розмірі 4,5%. Дуже близько до цих показників турніри другого ешелону - Данія, Туреччина, Португалія, Нідерланди, де показники обов'язково забирається суми не перевищують 5%.

Варто відзначити для уважних користувачів, що коефіцієнти до початку матчу швидше за все будуть нижче, ніж перед самим початком гри. У тому числі завдяки відсутності напливу інших Беттери.

теніс

Тут показники практично заморожені і вирівняні щодо всіх турнірів. Найбільш значні турніри - Великий Шолом, ATP, WTA - отримали маржу в розмірі 5%. Змагання рангом нижче - Челленджер і ITF - зупинилися на 7,5%.

Хокей

Топові світові матчі від НХЛ і КХЛ представлені обов'язкової платою в 5%. Окремі матчі найвищого пріоритету дозволяють знизити маржу до 2,5-3% на найпростіші і основні результати. Інші європейські турніри оцінюються зіставно - 5-6%. Для матчів 3 ешелону гравці можуть поставити із закладеною маржею в 7.5-8%.

Баскетбол

Абсолютна більшість змагань вищого рівня - НБА, Євроліга, інші європейські турніри - відповідають показникам в 5%, а саме співвідношення розраховується як 1.9 проти 1.9. Інші матчі надають більш низьку пропорцію - 1.85 - 1.85, де маржа розраховується в 7,5%.

Вибір ставок - хороший

Якщо говорити про різноманітність, то пропозиція від Фонбет по лінії щодо інших контор можна назвати близькою до ідеальної. Є наповнення починаючи від самих високорівневих турнірів, які є в рамках будь-якого сервісу, до найбільш низьких і регіональних змагань. Іноді проскакують аматорські матчі. При чому види спорту теж різноманітні, як класичні види спорту, так і киберспортівниє змагання.

Такий однозначної оцінки не можна дати для розпису всередині лінії, так як існує розрив в першу чергу, пов'язаний з діяльністю власного аналітичного центру, тому представлені, як правило, стандартні вибори для більшості матчів.

З іншого боку, існують окремі індивідуальні варіанти наповнення для ключових матчів, в яких наповнення перевершує всі очікування гравців, але це також не захистить від нерівній розпису від матчів топових турнірів.

Анонс інформації по лінії - 13-00 за київським часом. Іноді дані оновлюються протягом дня.

Футбол

Якщо говорити докладніше про пропозицію по матчах 1-го ешелону, який не отримав фокусної наповнення, то можна сказати про наявність стандарту - результат, подвійний шанс, тотал та фора. Крім цього, доповнюється розпис ставками на точний рахунок, тайм-матч, тотали і фори по відрізках, голи команд. Якщо матч потрапив в статус сконцентрованого уваги, то додаємо до розпису результати і голи у відрізки часу, окрема розпис тоталов, різні варіанти результатів + ​​тоталов; статистика по виконанню кутових, отриманим картками, пробитим у ворота ударам, точну різницю в рахунку, особисті показники гравців і інші. Найбільш повна розпис буде в останній день перед початком спортивної гри.

теніс

На даний момент існує серйозний провал в залежності від проведеного турніру, починаючи з мінімальної сукупності ринків (результат, тотал, фора) до більш глибокого наповнення, пов'язаного зі статистичними даними та ставками по окремим відрізкам матчу.

Баскетбол

До очевидних позитивних рис варто виділити можливість зсуву фор і тоталов, аж до 9 пунктів, при чому в різні сторони, а різниця кроків в полпункта (є і покупка, і продаж очка). Інші ж ринки дуже сильно залежать від часу укладення парі, чим ближче до матчу, тим серйозніше буде наповнення. Особливо це буде важливо для любителів статистичних даних. За день до початку дають дані по результативності чвертей, індивідуальну статистику команди. Два матчі одного чемпіонату можуть пропонувати радикально різну розпис.

Хокей

Найбагатша розпис для турнірів рівня КХЛ і НХЛ - особлива робота аналітичного центру від Фонбет, по якій можна проставити окремо періоди, період-матч, результати і тотали, індивідуальні тотали команд. Вже на матчі другого ешелону пропонується розпис у вигляді звичайного стандарту без взагалі вишукувань - результат, тотал, фора, подвійний шанс.

Сервіс Live - хороший

На даний момент можна сказати, що «Фонбет» є абсолютним лідером в Live-ставок протягом всій території колишнього союзу, цілком можна порівняти ще й із зарубіжними лідерами. При чому, якщо брати статистику, то виявиться, що кожну хвилину полягає близько 60 ставок на різні події, кожні 24 години полягають ставки на понад півтора тисячі подій. При чому аналітичний центр цього букмекера славиться своїми кадрами, здатними передбачати найбільше число варіантів розвитку спортивних подій. Тому гравці можуть користуватися варіативністю і великий наповненістю лінії і розпису.

Так для футбольних матчів є окремий маркет на «чи буде поданий кутовий з усіх чотирьох кутів поля», можна спробувати спрогнозувати певну цифру в рахунку матчу від 0 до N. Правда, така радість для Беттери затьмарюється малою кількістю матчів, де є ставки на кутові і картки.

Якщо говорити про технічну реалізації платформи Live-сервісу від Фонбет, то тут варто сказати, що вона не володіє чимось дивним і видатним. Однак, існує непогані параметри, які дозволять серйозно сформувати персоналізацію сайту. Такі настройки як «парі в один клік», «автоматичний прийом ставки», вибір «улюбленої ставки» дозволять серйозно поліпшити досвід експлуатації сайту.

Якщо говорити про швидкість обробки, то тут можна говорити про доведення технічних можливостей майже до ідеалу. Дуже швидка обробка укладених парі, а головне, що розрахунок по Live відбувається практично одночасно з офіційним завершенням матчу, при обліку, що ставки приймаються навіть на останніх секундах матчу.

Гравці для своєї зручності можуть стежити за подіями за допомогою онлайн-трансляцій, які відображені за допомогою спеціального значка в лінії, якщо такої немає, то є матч-центр і інфографіка з чітким відображенням дійсності на поле.

Рівень коефіцієнтом практично не відрізняється від лінії в прематче.

бонуси Fonbet

Вітальний бонус до 15000 гривень
Фонбет огляд бонус


Зараз існує дуже різноманітна програма по привітання нових гравців, які тільки отримали свої аккаунта на Fonbet.ua. Зараз активна інформація по 14 вітальним бонусу до 15000 гривень. Для того, щоб стати її учасником потрібно зробити перше поповнення ігрового балансу на як мінімум 500 гривень. Всі бонуси можна використовувати в якості фрібетов - безкоштовних ставок.

Як отримати?

 • Отримати зареєстрований профіль
 • пройти верифікацію
 • Скинути грошей на рахунок. Не менш 500 гривень.
 • Протягом 30 днів з моменту отримання відіграти одну / кілька ставок з кф = 1.50 на суму в 10 разів більшу, ніж розмір фрібета.

Шляхом розумового напруження отримуємо, що щоб отримати 500 р бонусу, потрібно відіграти ставки на суму в 5000 гривень.

При цьому загальне число бонусів, які доступні гравцеві залежать від першого перекладу на ігровий баланс. Найбільше число можливе до отримання - 15 000 гривень. При цьому отримати їх можна «шматками» в 500 гривень кожен, кожен з яких необхідно відігравати на суму в 5 тисяч. Таке ж співвідношення зберігається і для наступних бонусів.

При цьому, якщо гравцеві недостатньо 15 тисяч бонусів, то він може отримати більше, якщо перший переклад був в межах 10 001-15 000 гривень, то можна отримати ще 10 фрібетов по 500 гривень, для їх отримання необхідно зробити ще 5 ставок по 20 тисяч.

важливо

Для того, щоб отримати фрібети гравець може користуватися будь-якими видами ставок - поодинокі, експрес і система з коефіцієнтом вище 1.50. При цьому ті ставки, які були повернуті з різних причин, то в залік вони не підуть. Якщо гравець відіграв велику суму, ніж на вимогу отриманого фрібета, то залишок піде в навіщо наступного бонусу.

Все фрібети повинні бути реалізовані на одиночних ставках і експресах, де коефіцієнти повинні бути нижче 3.50. Якщо користувач вгадав результат, то отримує суму виграшу з вирахуванням суми самого бонусу.

Відіграти всі бонуси гравець повинен протягом 30 днів з моменту отримання.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК «Фонбет»?
Створити свій профіль на офіційному сайті БК «Фонбет» зуміє кожен! Все дуже просто: перейдіть безпосередньо на сайт, клікніть по кнопці "Реєстрація", а потім впишіть в спеціальні поля всю особисту інформацію, яку запитує компанія. При бажанні ви можете зареєструватися в даному Букмекери і через програму «Фонбет клієнт», яка підтримується комп'ютерами. Для любителів смартфонів є альтернатива: реєстрація на мобільному сайті "Фонбет" або ж в мобільному додатку. Більш детальний опис дій, необхідних для створення облікового запису, читайте тут.
Як зробити ставку в «Фонбет»?
Для укладення парі зверніться до таких розділів, як «Лінія» і «Лайв». Натисніть на зацікавило вас подія. Наступним етапом буде вибір ставки і, відповідно, коефіцієнта. Після цього з'явиться віконце "Нове парі", в якому ви зможете ознайомитися з деталями ставки, ввести бажану кількість грошей і підтвердити все натисканням кнопки "Укласти парі".
Як отримати бонус БК «Фонбет»?
БК "Фонбет" не забуває радувати нових клієнтів вітальними бонусами на суму до 15 т.р.! Щоб бонус активувався, необхідно дотримуватися умов компанії, пов'язаним з оформленням першої ставки: певні період часу, матчі та котирування. Щоб дізнатися більш детальну інформацію про бонуси і вимогах для їх отримання, перейдіть в спеціальний розділ на офіційному сайті компанії.
Чи можна в БК «Фонбет» зробити безкоштовну ставку?
Дійсно, в БК "Фонбет" є можливість робити безкоштовні ставки. Ви можете скористатися фрібетом при першому поповненні рахунку (до 15 т.р.), а також отримати в подарунок додаткові безкоштовні ставки на ігри РПЛ і КХЛ.
Де можна завантажити додаток «Фонбет» на телефон?
Завантажити додаток БК "Фонбет" на мобільні пристрої ви можете, знову ж таки, через офіційний сайт букмекера. Посилання на скачування знаходяться в розділі "Пріоженія". Якщо ж ви зайшли на сайт зі смартфона, то вгорі відразу ж з'являється віконце з пропозицією встановити мобільний додаток. Для тих, у кого виникають труднощі зі скачуванням і встановлювати програму БК "Фонбет" на телефон, ми створили корисну статтю.
Як користуватися мобільною версією?
Мобільна версія також проста у використанні, як і версія для ПК. Вона відкривається разом з самим сайтом fonbet.ua, якщо ви заходите на нього зі смартфона.
Якщо вам цікаво дізнатися про роботу, можливості, про сильні і слабкі сторони мобільної версії компанії "Фонбет", ви можете перейти на сторінку зі статтею, в якій наша редакція висвітлила дані питання. Вся аналітика будується на зіставленні мобільної версії з версією для ПК і мобільними додатками за вказаними вище критеріями.
Як вивести гроші з рахунку БК «Фонбет»?
Для виведення виграшних коштів з ігрового рахунку БК «Фонбет» вам необхідно виконати наступні дії: увійдіть в профіль і натисніть на блок "Поповнення і виплати". Якщо ви хочете дізнатися, які платежі ви вносили і які виплати отримували, перейдіть в розділ "історія операцій".
Создать свой профиль на официальном сайте БК «Фонбет» сумеет каждый! Все очень просто: перейдите непосредственно на сайт, кликните по кнопке “Регистрация”, а затем впишите в специальные поля всю личную информацию, которую запрашивает компания. При желании вы можете зарегистрироваться в данном букмекере и через программу «Фонбет клиент», которая поддерживается компьютерами. Для любителей смартфонов есть альтернатива: регистрация на мобильном сайте “Фонбет” или же в мобильном приложении. Более детальное описание действий, необходимых для создания аккаунта, читайте здесь.
Для заключения пари обратитесь к таким разделам, как «Линия» и «Лайв». Кликните на заинтересовавшее вас событие. Следующим этапом будет выбор ставки и, соответственно, коэффициента. После этого появится окошко “Новое пари”, в котором вы сможете ознакомиться с деталями ставки, ввести желаемое количество денег и подтвердить все нажатием кнопки “Заключить пари”.
БК “Фонбет” не забывает радовать новых клиентов приветственными бонусами на сумму до 15 т.р.! Чтобы бонус активировался, необходимо следовать условиям компании, связанным с оформлением первой ставки: определенные период времени, матчи и котировки. Чтобы узнать более подробную информацию о бонусах и требованиях для их получения, перейдите в специальный раздел на официальном сайте компании.
Действительно, в БК “Фонбет” есть возможность делать бесплатные ставки. Вы можете воспользоваться фрибетом при первом пополнении счета (до 15 т.р.), а также получить в подарок дополнительные бесплатные ставки на игры РПЛ и КХЛ.
Скачать приложение БК “Фонбет” на мобильные устройства вы можете, опять же, через официальный сайт букмекера. Ссылки на скачивание находятся в разделе “Приожения”. Если же вы зашли на сайт со смартфона, то вверху сразу же появляется окошко с предложением установить мобильное приложение. Для тех, у кого возникают трудности со скачиванием и установкой приложения БК “Фонбет” на телефон, мы создали полезную статью.
Мобильная версия также проста в использовании, как и версия для ПК. Она открывается вместе с самим сайтом fonbet.ua, если вы заходите на него со смартфона.
Если вам интересно узнать о работе, возможностях, о сильных и слабых сторонах мобильной версии компании “Фонбет”, вы можете перейти на страницу со статьей, в которой наша редакция осветила данные вопросы. Вся аналитика строится на сопоставлении мобильной версии с версией для ПК и мобильными приложениями по указанным выше критериям.
Для вывода выигрышных средств с игрового счета БК «Фонбет» вам необходимо выполнить следующие действия: войдите в профиль и нажмите на блок “Пополнение и выплаты”. Если вы хотите узнать, какие платежи вы вносили и какие выплаты получали, перейдите в раздел “история операций”.