Стовідсотковий кешбек від Bwin: бонус 100% від суми поповнення

Стовідсотковий кешбек від Bwin: бонус 100% від суми поповнення

Будь-яка букмекерська контора хоче утримати свого старого гравця і отримати нового, саме тому БК Bwin початку спеціальну акцію для своїх новачків. Так будь-яка перша ставка, зроблена на офіційному сайті bwin, яка не скінчилася для клієнта перемогою повертається у вигляді фрібета, гроші з перемоги за який йдуть на рахунок гравця. Єдиний мінус, що сума у ​​кешбек Bwin строго обмежена - до 2000 грн.

Для того, щоб претендувати на дану акцію гравцеві необхідно спочатку пройти процедуру реєстрації і верифікації, без яких, до речі, і грати то неможливо. Після поповнюємо свій депозит реальними грошима і робимо ставку на суму не більше 2 тисяч гривень. У разі невдачі вся поставлена ​​сума повертається протягом 30 хвилин після оголошення результату ставки у вигляді фрібета. При цьому варто розуміти, що гроші з акції повертаються на все ставки, крім «суперкоеффіціентов» і «комбо +». При цьому термін дії фрібета обмежений всього тижнем, тобто 7 днями, інакше він згоряє.

При цьому дана акція доступна не тільки тим, хто тільки зареєстрував свій акаунт і підтвердив свої ставки, а й тим гравцям, хто вже має обліковий запис, але ще не має жодної укладеної ставки. Крім цього, один гравець може отримати тільки один одноразовий бонус. І останнє, даний фрібет можна буде поставити і використовувати в укладанні ставки тільки в мобільних додатках Bwin на пристроях на базі Android і iOS.