Як зареєструватися в Bwin

Як зареєструватися в Bwin

Як і в будь-якому іншому легальному Букмекери для того, щоб почати грати в BWin вам необхідно буде пройти процедуру реєстрації та верифікації особистості, які потрібні згідно з законодавством РФ, нижче спробуємо розповісти, як це зробити в найкоротші терміни.

букмекер bwin

Букмекерська контора Bwin, яка до недавнього часу в Європі була відома під назвою betandwin з'явилася ще в 90-х. При цьому на російський ринок компанія довгий час не могла потрапити і тільки в недалекому 2016 змогла домовитися про отримання за собою ліцензованого в Росії положення, а потім запропонувала свої послуги вітчизняним гравцям. Саме тому Беттери доводитися проходити обов'язкову реєстрацію та верифікацію особистості.

Реєстрація на сайті

При цьому процедура реєстрації на сайті Bwin не зажадає ні зусиль, ні серйозних витрат за часом. Для того, щоб почати цей процес на офіційному сайті Bwin необхідно виявити кнопку «реєстрація», яку букмекер подбав виділити на загальному тлі. Так що знайти її досить легко.

При цьому далі нічого надприродного. З'явиться безліч полів для заповнення, серед них вам доведеться ввести ім'я, дату народження, електронну пошту і, звичайно ж, номер мобільного телефону, на який потім буде приходити важлива інформація і коди підтвердження для операцій. При цьому, якщо ви не любите настирливість, то від не надто важливих повідомлень можна відмовитися.

Далі вводимо в окреме поле прийшов в смс код підтвердження. Цим закінчується процедура реєстрації на bwin.

Варто відразу ж згадати те, що букмекерська контора по закону відмовляє в користуванні послугами особам, які не досягли повноліття. Що, до речі, відображено в тому числі і в правилах і призначеному для користувача угоді, які, як не дивно, радимо прочитати. Все-таки мова йде про реальні вкладеннях і грошах.

І останнє про реєстрацію. Проходити таку процедуру можна тільки один раз. Спроба створення нового облікового запису - пряме порушення правил сервісу і буде припинятися. Тим більше, що всі дані гравців зберігаються в архіві букмекерської контори, яка порівнює старі дані та інформацію, яка вводиться новими користувачами. Так що не радимо займатися мультіаккаунтінгом. При цьому вже введені дані пізніше можна буде змінити, за винятком дати народження і вашого ПІБ. Хоча останні теж можна поміняти, але тільки після надання сервісу спеціального документа, в якому дані зміни зафіксовані.

А що робити, якщо втратив дані і неможливо їх згадати? Найпростіше буде звернутися з подібною проблемою безпосередньо в службу підтримки Бвін, яка підкаже що потрібно робити. При цьому відразу варто тримати документи поруч, так як вони будуть потрібні для встановлення особи господаря облікового запису.

Ідентифікація через ЦУПІС

Легальний статус букмекерської контори на території РФ офіційного сайту BWin не тільки надає нові можливості, але й трохи головного болю у вигляді верифікації особистості через Перший ЦУПІС. При цьому це не стосується тих, хто вже має обліковий запис в цій системі після реєстрації в інших букмекерських конторах на території Росії.

Для того, щоб почати проходити дану процедуру необхідно при собі відразу мати:

  • Номер мобільного телефону (при цьому необхідний саме той, який був зазначений при реєстрації
  • Скани паспорта з реєстрацією
  • Скани ІПН / СНІЛС (будь-який з двох)
  • Власна фотографія (при чому бажано зробити Селфі)

Після цього контора почне зіставляти інформацію, яку ви їй відправили. Зазвичай за часом це займає не більше двох-трьох діб. Після чого результат перевірки відправлять на електронну пошту, яка була вказана в реєстраційній формі. Але і це не все.

Залишається особисте спілкування зі співробітником букмекерської контори. При цьому потрібно від гравця наявність встановленого Skype на ПК, а також підключеного і робочого мікрофона і веб-камери. Після початку спілкування доведеться продемонструвати ще раз ваше обличчя і паспорт, при чому з видимістю обох сторінок. Після чого вислуховуємо невеличкий монолог співробітника про важливість відповідальності в житті Беттери і завершуємо розмову. Потім протягом доби процес офіційно закінчиться і вам буде доступна гра на ставках.