Бвін скачати на айфон

БК Bwin відносно молода компанія, яка почала активно вести свою діяльність на території РФ з 2017 року, при чому тільки в онлайн-режимі.


Користувачам букмекера пропонувалося для укладення ставок використовувати тільки офіційний сайт, однак через рік контора запропонувала використовувати додаток Bwin на iOS. Уже сьогодні статистика говорить про більшість користувачів, які перейшли на мобільні платформи для гри на ставках.

Бвін скачати на айфон

Як завантажити і встановити додаток?

Нічого складного ні в скачуванні, ні в установці додатка пересічний користувач не знайде. Буде потрібно простий алгоритм:

 1. Заходимо на офіційний сторінку БК зі сматрфона
 2. На головній знайти розділ «IOS-додаток»
 3. Знайти кнопку «Завантажити
 4. Закінчити скачування і установку на свій пристрій

Другий момент, що завантажити додаток BWin на айфон можна і з AppStore, для чого робимо запит в пошукову систему, яка вам подобається або просто зручна. Наприклад: Bwin.ua: Ставки на спорт. Або перейшовши прямо по посиланню з нашої статті.


Бвін завантажити додаток на айфон

Авторизація в додатку. Особистий кабінет

Зареєстрований користувач для доступу до всіх функцій свого особистого кабінету може авторизуватися, використовуючи свій логін і пароль.

Бвін скачати на айфонУ самому ж особистому кабінеті буде доступна інформація за всіма укладеними парі, фінансові операції з виведенням коштів або поповненням депозиту.

Однак, варто відразу сказати, що дані функції доступні тільки тим користувачам, що вже мають зареєстрований профіль. Інакше кількість функцій в додатку буде строго обмежена і ви не зможете отримати повного задоволення від його використання.

Інтерфейс і навігація. Як робити ставки?

Насправді досвідчені гравці, які змінюють додатки різних букмекерів не зможуть заблукати. Форми і розділи, практично мало відрізняються. Так Bwin для IOS використовує стандартні для компанії чорно-біло-жовте забарвлення. Розділи ж виконані стандартно і не дозволять навіть новачкові заблукати.

Бвін скачати на айфонЯкщо говорити про конкретний час укладання парі, то тут теж нічого нового не буде. Абсолютно ідентичний процес як на офіційному сайті Bwin, так і на його мобільній версії.

Бвін скачати на айфонВибираємо подія, зазначаємо суми в купоні і підтверджуємо операцію. До речі, якщо коефіцієнт змінився, то це відіб'ється і в самому купоні.

Live-платформа в додатку

На даний момент одна з найпотужніших «фішок» Бвін на айфон є Live-платформа. Зараз в додатку реалізований календар найзначніших і іменитих подій зі світу спорту, окремий варіант фільтрації для відображення тільки необхідних матчів, команд, турнірів. Крім цього доступні: перегляд відеотрансляцій з програми, статистика, інфографіка, настройка повідомлень. По суті, додаток Бвін на айфон сьогодні надає величезний спектр різноманітних послуг і зручність в маленькій мобільного обгортці, якою може скористатися кожен клієнт контори.

Функціонал і можливості програми

Якщо говорити про можливості, які букмекер пропонує використовувати своїм користувачам на мобільних пристроях, то тут можна:

 • зареєструватися
 • Робити ставки по лінії і в лайв
 • Відстеження результатів матчу в реальному часі аж до останньої хвилини матчу
 • Перегляд відеотрансляцій матчів
 • Поповнювати депозит і виводити кошти з ігрового рахунку

Переваги і недоліки

В першу чергу, варто відзначити, що букмекерові вдалося створити додаток, яке може замінити собою багатьом користувачам офіційний сайт. Тим більше, що завантажити додаток Бвін на айос можна в будь-який зручний час з різних ресурсів. Серед найбільш вдалих нововведень варто відзначити наявність:

 • Відеотрансляцій і анімованих графіків
 • Налаштування повідомлень
 • Найвищий рівень персоналізації і налаштувань «під себе»

Серед недоробок можна відзначити тільки відсутність розумної пошукового рядка, за допомогою який можна знайти за ключовим словом. А також дрібні суб'єктивні недоліки в оформленні додатка, що, скоріше, питання смаку.