Бонус за реєстрацію в Bwin

Бонус за реєстрацію в Bwin

Будь-який гравець вважає за краще добре ставлення з боку букмекерської контори. Зазвичай з боку БК таке відбивається у вигляді різних бонусних акцій і пропозицій. Тому розглянемо бонус при реєстрації в БК bwin.

Як зареєструватися на bwin

Сама букмекерська контора вже давно знайшла свого гравця і є досить популярною і відомою, правда в Європі. Ще більшою популярності компанія домоглася після отримання статусу офіційного спонсора для «Реал Мадрида» і «Мілана». Однак, для вітчизняного гравця компанія як і раніше залишається здебільшого загадкою, так як свою діяльність компанія почала тільки в 2016 році, коли отримала легальний статус.

Що таке бонус за реєстрацію?

У середовищі великих гравців на ринку букмекерських послуг в Росії існує серйозна конкуренція, тому будь-який новий гравець є відмінним «придбанням» для будь-якої букмекерської контори. Щоб отримати його обіцяють різні бонуси і програми лояльності. При цьому для букмекерських контор хорошим тоном є наявність бонусу за реєстрацію. Його вигляд і форма може відрізнятися у різних букмекерів. Так у Bwin необхідно зареєструватися, а потім поповнити свій рахунок. Після чого отримати бонус.

Для Беттери, які тільки почали своє хобі, варто відразу сказати про те, що будь-який букмекер, сайт якого відкривається у користувача з Росії є легальним. Даний статус накладає на букмекерську контору деякі зобов'язання, які впливають і на гравця. Так в обов'язковому порядку за реєстрацією потрібно пройти додаткову процедуру - верифікацію. Для цього буде потрібно відправляти свої паспортні дані, ІПН або СНІЛС, а також своя фотографія. Тільки після чого ви зможете зробити перший депозит і поставити свою першу ставку з Bwin.

Раніше букмекерська контора Betandwin (нині Bwin) теж передбачала спеціальний бонус для гравців відразу після реєстрації, при цьому гравець міг отримати бонусами до 10.000 гривень, однак на даний момент акція завершилася.

Умови отримання бонусу в Bwin

Однак, з моменту закінчення однієї акції боротьба за любов користувачів анітрохи не закінчилася, тому доступна нова акція - «100% CashBack для нових користувачів». При цьому правила акції досить прості: реєструємося і ідентифікуючи, укладаємо свою першу ставку, яка в разі невдачі повертає повну поставлену суму.

Таким чином, після першої невдалої ставки гравець в BWin отримує суму парі у вигляді фрібета, який потім можна використовувати для ставки повторно. Єдиний момент, який варто пам'ятати про те, що існує обмеження - так перша ставка гравця не повинна перевищувати суму в 5200 гривень. При невдачі гравець отримує фрібет протягом півгодини з моменту оголошення результату ставки.

Важливі умови акції

Дуже цікавою пропозицією є те, що в букмекерській конторі bwin акція працює на будь-яку спортивну ставку, яка не перевищує зазначеної вище суми. Єдиний момент, що акція не поширюється на ставки з позначками «суперкоеффіціенти» і «комбо +». В іншому обмежень немає.

Як можна використовувати бонус

Для того, щоб отримати користь від отриманого фрібета необхідно поставити його на будь-який спортивний подія в вигляді зазвичай ставки. Однак, зробити це необхідно протягом тижня з моменту отримання, інакше бонус просто згорить, і ви пропустіть можливість отримати виграш. Варто також згадати і той факт, що дана пропозиція працює тільки для першої зробленої ставки. При цьому не важливо, коли саме був зареєстрований акаунт - акція мають силу для всіх гравців, які ще не укладали ставки на спорт.

І останнє - відіграти фрібет від Bwin можна тільки через мобільний додаток на пристроях під управлінням Android і iOS. При цьому виграш зі ставки, в якій використовувався фрібет повністю надходить на рахунок гравця, крім суми самого фрібета.