Бвін букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
0
коефіцієнти
0
Бонуси та Акції
0
Служба підтримки
0
трансляції
0
Мобільні версії
0
Лінія в прематче
0
Лінія в лайв
0
Виведення коштів
0
введення засобів
0
Разом
0
БК Bwin почала працювати в Росії в 2017 році. Компанія була членом «Першої СРО» і брала ставки через «Перший ЦУПІС». 15 лютого 2021 року оголосила про зупинку діяльності.

З 15 лютого bwin більше не діє на території нашої країни, тому клієнтські рахунки переводяться в «Паріматч». Дізнатися докладніше про це ви можете в статті, підготовленій нашою редакцією. Перейшовши за цим посиланням, ви зможете дізнатися, як бути тим, хто робив ставки в БК bwin.

Наш портал закликає вас не шукати нове працює дзеркало БК bwin. Подібні ресурси діють врозріз з законодавством Російської Федерації, тому ваш рахунок разом з розташованими засобами може бути заблокований.

Про Букмекери

БК bwin прийшла до нас з Австрії, де і була створена в 1997 році. Довгий час оператор здійснював діяльність під назвою Bet and Win. Однак в 2006 році компанія змінила назву на нинішнє. На даний момент БК входить в холдингову групу GVC і, як і багато інших операторів, приймає ставки на своєму офіційному сайті - sports.bwin.ua.

Після того, як ТОВ «Діджитал беттінга» погодилося стати партнером російського сегмента bwin, дана БК стала досить популярною в середовищі укладення парі на спорт. Західні партнери запропонували російському сегменту лінію по франшизі, а також допомогу у вирішенні питань, пов'язаних з ризик-менеджментів.

ТОВ «Діджитал беттінга» входить до складу Першої СРО ( «Першої саморегулівної організації букмекерів»). Це підтверджується спеціальним документом в СРО №18 від 01 квітня 2016 року. Також даний букмекер співпрацює з НКО «Перший ЦУПІС».

Офіційний сайт

sports.bwin.ua - саме так виглядає офіційний сайт bwin.

Незважаючи на велику кількість сильних сторін даної БК, в нашому топі за коефіцієнтами вона займає одне з останніх місць. Причина криється в тому, що контора занадто високо підняла маржу на багато типів змагань. При цьому кількість ставок не висока, а якість сервісу "живих" ставок не вище середнього.

Реєстрація та верифікація

Перед початком оформлення ставок на порталі bwin ви повинні зареєструвати і верифікувати себе в обов'язковому порядку.

Тим, хто вже має обліковий запис в Першому ЦУПІС, дуже пощастило: вам не потрібно заново вписувати особисті дані. Все, що від вас вимагається, - ввести номер телефону, який ви використовували при створенні облікового запису в зазначеному центрі, і підтвердіть його.

Наступним кроком після реєстрації є підтвердження користувачем своєї особистості. Для успішного проходження верифікації вам необхідно надати БК знімки деяких документів. Яким чином це зробити? Все просто - завантажте їх на сайт оператора bwin.ua. Підготуйте фото наступних документів:

 • фото паспортної сторінки з фотографією;
 • фото адреси реєстрації;
 • фото ІПН або СНІЛС;
 • Селфі клієнта з паспортом і паперовим листом, на якому написано «bwin».

Зазначений вище спосіб підтвердження особи вважається спрощеним, тому, якщо ви скористаєтеся саме цим варіантом ідентифікації, будьте готові втратити деяких бонусів. Так, ви не зможете поповнити свій рахунок на суму, що перевищує 60 000 гривен. І, навпаки, зняти з нього більше 60 000 гривень не вийде. Якщо говорити про загальну кількість грошей, що перебувають в обороті протягом місяця, то воно також має обмеження - до 200 000 гривен.

Якщо вас не влаштовують подібні умови, ви можете скористатися іншим способом ідентифікації особи, в якому не допускаються спрощення. Для цього вам необхідно особисто прийти з паспортом або в салон "Зв'язковий", або в відділення CONTACTа. Зверніть увагу, що ціна підтвердження особи в зазначених компаніях різна: в першому випадку вам доведеться заплатити 300 руб., А в другому - 150 руб.

Якщо БК запідозрить гравця в порушенні встановлених конторою правил, вона може вимагати у нього підтвердження особи ще раз. Гравець може зробити це, переславши фахівцям БК скани необхідних документів або ж показавши їх по відеодзвінків.

Поповнення та виведення коштів

Коли ви вже зважилися укласти парі за допомогою контори bwin, вам необхідно поповнити свій рахунок в особистому кабінеті. Без цього, на жаль, почати гру неможливо. Недоліком в організації введення і зняття грошей є, як ми думаємо, наявність тільки двох варіантів виведення виграшу. І звернеться до них для зняття суми можна тільки в тому випадку, якщо ви цими ж способами поповнювали рахунок. Нижче вказані ці способи:

 •  карти Visa, MasterCard, МИР;
 •  переклад через банк.

Внести на рахунок гроші можливо і через такі платіжні системи:

 • WebMoney;
 • з рахунку телефону (МТС / Теле2 / Білайн / Мегафон);
 • через профіль на сайті Альфа-Банку;
 • готівкою в салонах «Евросеть» і «Зв'язковий».

Після того, як ви визначилися зі способом, в спеціальне поле впишіть кількість поповнюються грошей. На цьому етапі також можна активувати бонуси, якщо у вас є їх коди.

Якщо мінімальна сума внесення коштів зафіксована (50 руб.), То максимальна залишається плаваючою. Тут уже все залежить від системи, якій ви скористаєтеся при поповненні рахунку. Від системи залежить і те, яку комісію при цьому вам доведеться виплатити. При виведенні коштів пам'ятайте, що мінімальна сума становить 1000 руб.

Мінімальна і максимальна ставки

Ціна укладення парі має нижній поріг в 20 руб. Максимальну суму БК встановлює різну для різних подій.

оподаткування

Тим, хто збирається мати якийсь виграш зі ставок в БК bwin, необхідно знати про обкладення виграшних грошей податком, що становить 13% від усієї суми. Це не примха контори - відрахування закріплений законодавством РФ. Те, хто буде розраховувати і утримувати податок, залежить від вашого виграшу. Якщо ви виграли менше 15 т.р., то цим займаєтеся ви. Якщо ваш виграш склав більше 15 т.р., то ці обов'язки на себе покладає оператор. В останньому випадку БК обов'язково представить вам інформацію про час і суму податку.

Про службу підтримки

Зв'язатися з службою підтримки контори bwin ви можете тільки через електронну пошту support@bwin.ua - це єдиний канал зв'язку з фахівцями. Відсутність чату на самому сайті викликає, як нам здається, деякі незручності для користувачів.

Наш портал є партнером оператора. Ми займаємося питаннями, пов'язаними з блокуванням профілю гравця і зі зняттям грошей. Також ми розглядаємо претензії клієнтів до оператора.

Мобільна версія

Любителі смартфонів (на важливо яких - андроїдів або айфонів) мають можливість робити ставки в мобільному додатку БК bwin. Цей додаток можна завантажити зі сторінки офіційного сайту букмекера, зайшовши на нього в мобільному браузері. Вам буде запропоновано apk файл для Андроїд разом з детальним описом процедури по установці програми. На все це ви витратите кілька хвилин. Для мобільних телефоном на ios додаток можна скачати через AppStore.

На основній сторінці офіційного додатку ви побачите лінію БК bwin: саме тут ви можете почати пошук цікавлять вас видів ставок. Вгорі є меню, в якому можна відфільтрувати ставки по таким видам спорту, як хокей, футбол, теніс, баскетбол. Звідси ж ви легко перейдете на найпопулярніші футбольні чемпіонати (АПЛ, Ліга чемпіонів).

Для отримання повного переліку подій на той чи інший турнір вам необхідно натиснути на потрібну гру, після чого в окремому вікні висвітяться всі можливі варіанти, запропоновані Бвін.

Розробники доповнили додаток цікавими розділом - "Уподобання в парі", який можна знайти в блоці "Аккаунт". У цьому розділі вам надається можливість зафіксувати зручну суму для ставок, а також підтвердити свою згоду на зміни коефіцієнтів, необхідного для більш швидкого оформлення ставок в live-сервісі.

Коефіцієнти - нормальні

Футбол

У БК bwin ви точно не знайдете високих коефіцієнтів, причому це стосується і найпопулярніших чемпіонатів (АПЛ, Італія, Іспанія): в даному випадку маржа на результати коливається в проміжку від 4.92% до 6.84%, моржа на тотал становить 6.25-7.53%. Трохи відрізняється маржа для ліг середнього рівня (Туреччина, Данія): на результат гри вона доходить до 6.47-6.71%, а на тотал - до 6.49-7.57%.

Хокей

Рівень маржі, встановленої БК bwin в нашій країні, оцінюється як середній. Тут можна відзначити котирування, є конкурентними в більшій мірі, - це котирування на середні ліги - близько 7%. Ціни на ігри в NHL і КХЛ розглянемо в порівнянні: результати - 6.5-7% і 6%, тотал та фора - 4.5% і 6%.

Баскетбол

Якщо ви зацікавлений в ставках на ігри ліги NBA, вам необхідно знати, що маржа для них однакова, і дорівнює вона 4.5%. У випадку з матчами Євроліги маржа різниться: результат - 4.5%, тотал та фора - 6%, рівні шанси - 1.87-1.87. На змагання таких баскетбольних клубів, як європейський і азіатський, встановлена ​​маржа, що не перевищує 7%.

теніс

На змагання ATP і WTA пропонується наступна маржа: результат - 3%, фора і тотал - 7.5%. На ігри ITF, челенджери - 8% і більше.

Вибір ставок - нормальний

Бренд bwin по праву займає одне з перших місць в топі букмекерів, які включили в свою лінію велика кількість відомих видів спорту. У неї входять понад двадцять видів, причому кількість постійно збільшується. Bwin зацікавить не тільки фанатів спорту, адже, крім ставок на спортивні змагання, БК пропонує робити ставки і на політичні та розважальні події!

Відзначимо ще одну сильну сторону оператора: ви можете робити ставки на події не тільки популярних чемпіонатів, але і нижчих змагань, а також аматорських ліг великого числа змагань. Це стосується всіх запропонованих БК видів спорту.

Ще один приємний бонус для любителів робити ставки на спорт з Росії: ТОВ «Діджитал беттінга» виключно для BWIN Росія включило в лінію російські чемпіонати, які спочатку не входили в лінію європейської БК. Крім цього, розпис на популярні російські змагання має досить широке охоплення.

Підсумовуючи вищевикладене, можна зробити висновок: bwin має велику перевагу перед іншими операторами у вигляді такої широкої і різноманітної лінії. Вона продовжить розвиватися і залучати більше гравців, незважаючи на явну відмінність котирувань БК від ринкових пропозицій.

Футбол

На порталі bwin представлений типова лінія переліку подій для 5 найвідоміших чемпіонатів Європи:

Результати (1Х2, 12, Подвійний шанс, Тайм / Матч, Результат після 1-го / тільки 2-го тайму);

Європейський гандикап (1Х2);

Яка команда заб'є гол (сюди включаються такі варіанти, як: заб'ють дві команди, дві команди заб'ють в 1-м / 2-му таймі, команда заб'є і в 1-му і в 2-му таймах, яка команда заб'є першої / останньої) ;

Висока варіативність ставок на голи, а також на різницю результативності команд по тимчасових інтервалах (крок 15 хвилин);

Точний рахунок (додані різні варіанти);

Точна різниця;

Хід гри (виграють - програють);

Комбіновані результати (здобуде перемогу і тотал менше, здобуде перемогу і заб'ють дві команди, дві команди заб'ють і нічия, перемога всуху і ін.).

Є можливість битися об заклад на статистику. В даному случає також багато різновидів: ставки на гравців - потенційних авторів голів (в тому числі скомбіновані), пенальті, кутові, жовті картки. Зверніть увагу, що ставки на кутові і жовті картки можна робити і по тимчасових інтервалах матчу.

Типову розпис на РФПЛ порівнянна з розписом на топові чемпіонати, однак виключаються можливості ставок на статистику і авторів голів.

Хокей

Якість розпису на хокейні матчі оцінюється як середнє. У неї входять:

Результат на матч (1Х2, 12, Подвійний шанс);

Результат по періодах;

Хвилина першого гола (в інтервалі 0-9, 9-60 хвилин);

Точний рахунок;

Фора / Тотал на матч / період (з варіантами);

Команда, яка забила першу шайбу;

Гонка до 3-х шайб;

Тотал періоду;

Порівняння результативності періодів;

Чи буде додатковий час.

Слабкою стороною розпису є, знову ж таки, відсутність ставок на статистику і кількість голів, забитих тим чи іншим гравцем.

Баскетбол

В даному випадку ситуація дещо краща, ніж з хокеєм. Незважаючи на те, що якість розпису середнє, в ній можна знайти досить цікаві варіанти. В розпис входять:

Результат на матч / 1-ю чверть / 1-ю половину матчу;

Тотал і фора - до 7 варіантів з кроком в 2 очка;

Коридор очок переваги - до 6 варіантів;

Коридор тотала на матч (основний час);

Гонка до 20 очок;

Порівняння результативності ½ і ¼ матчу;

Різниця підсумків першої ½ і другий ½ гри;

Чи призначать овертайм.

Статистика ж представлена ​​в основному на NBA. Не тішить і вибір гравців, так як варіантів досить мало.

теніс

У фанатів тенісу вибір невеликий: bwin пропонує розпис тільки для популярних матчів ліги ATP і WTA. Що ж стосується змагань категорій нижчого рівня, то для них даються тільки результати.

Сервіс Live - нормальний

Як відомо, БК bwin є бездоганним організатором ставок Live. Серед інших європейських операторів навряд чи знайдеться багато тих, хто зможе конкурувати з bwin за кількістю одержуваних ставок, а також за рівнем простоти і зручності сервісу.

У російському сегменті bwin.ua (Росія) запущено оновлення Live-сервісу: вітчизняний бренд прагне не відставати від західного партнера. Так, вже додані ТВ-трансляції, відмінні за своєю якістю інфографіка та треккер з даними за статистикою. Введено ще одне нововведення, завдяки якому ви зможете продати ставку достроково (кешаут)!

Лінія і розпис російського бренду абсолютно такі ж, як і у європейського. А це означає, що вони мають ті ж переваги: ​​сюди входить велика кількість діючих подій зі світу спорту, різноманітність видів спорту, які представлені з чималим числом варіантів в розпису.

Ціни Live-лінії аналогічні маржі для лінії Prematch.

Спеціальні пропозиції

Кешаут

Клієнтам БК bwin надається право викупу ставки, якщо події почнуть розвиватися за найгіршим сценарієм. Таке можна зустріти не тільки в даній БК: багато операторів практикують кешаут. Сума, яку ви можете забрати в певній ситуації підраховується автоматично. Якщо вас зацікавила ця пропозиція, зверніть увагу, що на сайті можна викупити ставку в розділі "Мої парі".

Звертайте увагу і на те, яким кольором підсвічуються ставки. Якщо зеленим, то вам пощастило: ви можете забрати суму вище тієї, яку вносили спочатку. Якщо жовтим, то, на жаль, ви отримуєте меншу кількість грошей в порівнянні зі ставкою.

Як ви можете розпорядитися виведеної сумою:

 1. їх можна використовувати для нової ставки (стара в такому випадку скасовується);
 2. їх можна отримати разом з виграшем (але не у всіх випадках це можливо);
 3. є можливість частково повернути поставлені на події гроші, якщо наперед відомо, що турнір не принесе виграшу.

Суперкоеффіціенти

Ще одним бонусом, правда, для ризикованих гравців є події, коефіцієнт яких перевищує середній рівень. БК регулярно підвищує його для залучення гравців, що не завжди працює: не кожен захоче робити ставку на подію, ймовірність виграшу на якому прагне до нуля. Однак якщо вас це не лякає, сміливо відкривайте розділ «Суперкоеффіціенти» і вибирайте те, що вам до душі: ставки на основний результат, фору або тотал, а також на швидкі результати, що з'єднують в собі кілька варіантів.

Швидкий вибір події

Чудовим доповненням для БК Bwin, на наш погляд, стала можливість швидкого знаходження події завдяки їх систематизації за розділами. Наприклад, в розділі "Верняковие матчі" ви можете поставити на топові матчі. Крім цього розділу є ще кілька, які оператор "наповнює" за тим же принципом: наприклад, є блок з турнірами, в яких найкраще ставити на тотали. А є список ігор найпопулярніших ліг Європи. Уважно вивчіть ці розділи - напевно ви знайдете те, що до душі саме вам!

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК Bwin?
Щоб зареєструватися на офіційному сайті БК Bwin, вам необхідно знайти і натиснути кнопку "Реєстрація". Завести власний профіль вийде лише тоді, коли ви пройдете всі три ступені реєстрації. Створити особистий кабінет можна і через мобільний пристрій, скориставшись браузером або ж спеціальним мобільним додатком, про який говорилося вище. Детально опис етапів реєстрації представлено тут.
Як зробити ставку в БК Bwin?
Зробити ставку на сайті БК Bwin набагато простіше, ніж зареєструватися! В першу чергу перейдіть на головну сторінку порталу. Потім знайдіть на ній перелік топових матчів, які дані в "живому" режимі. Трохи нижче вказані події першорядної важливості. Виберіть те, що вам підходить, і натисніть на ставку. Детальна характеристика ставки висвітиться в окремій вкладці під назвою "Ігровий купон". Вам залишається тільки вписати ту кількість грошей, які ви готові поставити і клікнути по напису "Укласти парі".
Як отримати бонус БК Bwin?
Футбол, за статистикою, є найбільш затребуваним видом спорту в сфері ставок. Саме тому для нього у цій БК є особливі бонуси - висока котирування (вище, ніж на інші види спорту). Ознайомитися з бонусною програмою bwin можна в спеціальній статті на офіційному сайті компанії.
Чи можна в БК Bwin зробити безкоштовну ставку?
У БК діє відмінна бонусна програма: можна застрахувати своє парі, а також отримати підвищені коефіцієнти, тому не варто засмучуватися через те, що безкоштовних ставок Bwin не пропонує.
Де можна завантажити додаток БК Bwin на телефон?
Мобільний додаток можна завантажити з офіційного сайту контори Bwin як з комп'ютера, так і з телефону. Важливо знайти значки iOS і Android - на комп'ютері ви їх побачите в центрі сторінки, а з мобільного пристрою - у верхній частині сторінки. Потім вам потрібно клікнути на відповідний значок, який є посиланням для скачування, і встановити додаток. Покроковий опис установки додається. Про мобільному додаток компанії більш детально можна дізнатися тут.
Як користуватися мобільною версією?
Як було сказано вище, букмекерська контора «Бвін» має додатки для мобільних телефонів на платформи iOS і Андроїд. Однак робити ставки з телефону можна і без скачування даної програми: просто перейдіть на сайт bwin.ua з браузера, який є на вашому смартфоні. Наша редакція проаналізувала переваги і недоліки мобільної версії «Бвін» і описала їх в даній статті. Також тут можна знайти докладні вказівки по оформленню ставок з мобільного.
Як вивести гроші з рахунку БК Bwin?
Через меню "Мій рахунок" можна отримати виграші зі ставок: вам необхідно клікнути на блок "Каса", а потім - на розділ "Виплата". Контролювати платежі ви можете в розділі "Історія платежів"
Чтобы зарегистрироваться на официальном сайте БК Bwin, вам необходимо найти и нажать кнопку “Регистрация”. Завести собственный профиль получится лишь тогда, когда вы пройдете все три ступени регистрации. Создать личный кабинет можно и через мобильное устройство, воспользовавшись браузером или же специальным мобильным приложением, о котором говорилось выше. Детально описание этапов регистрации представлено здесь.
Сделать ставку на сайте БК Bwin намного проще, чем зарегистрироваться! В первую очередь перейдите на главную страницу портала. Затем найдите на ней перечень топовых матчей, которые даны в “живом” режиме. Чуть ниже указаны события первостепенной важности. Выберете то, что вам подходит, и нажмите на ставку. Подробная характеристика ставки высветится в отдельной вкладке под названием “Игровой купон”. Вам остается только вписать то количество денег, которые вы готовы поставить и кликнуть по надписи “Заключить пари”.
Футбол, по статистике, является самым востребованным видом спорта в сфере ставок. Именно поэтому для него у данной БК есть особые бонусы — высокая котировка (выше, чем на другие виды спорта). Ознакомиться с бонусной программой bwin можно в специальной статье на официальном сайте компании.
В БК действует отличная бонусная программа: можно застраховать свое пари, а также получить повышенные коэффициенты, поэтому не стоит расстраиваться из-за того, что бесплатных ставок Bwin не предлагает.
Мобильное приложение можно скачать с официального сайта конторы Bwin как с компьютера, так и с телефона. Важно найти значки iOS и Android — на компьютере вы их увидите в центре страницы, а с мобильного устройства — вверху страницы. Затем вам нужно кликнуть на подходящий значок, который является ссылкой для скачивания, и установить приложение. Пошаговое описание установки прилагается. О мобильном приложение компании более подробно можно узнать здесь.
Как было сказано выше, букмекерская контора «Бвин» имеет приложения для мобильных телефонов на платформы iOS и Андроид. Однако делать ставки с телефона можно и без скачивания данного приложения: просто перейдите на сайт bwin.ua с браузера, который есть на вашем смартфоне. Наша редакция проанализировала достоинства и недостатки мобильной версии «Бвин» и описала их в данной статье. Также здесь имеются подробные указания по оформлению ставок с мобильного.
Через меню “Мой счет” можно получить выигрыши со ставок: вам необходимо кликнуть на блок “Касса”, а затем — на раздел “Выплата”. Контролировать платежи вы можете в разделе “История платежей”