Ліга ставок дзеркало робоче на сьогодні

Ставки на спорт онлайн в БК Ліга СтавокЗапеклого гравця вже і не здивує факт, що сьогодні більшість БК має два різних варіанти для свого існування - легальна і міжнародна версії.


При цьому не винятком в цій справі стала і Ліга Ставок. У даній статті спробуємо розповісти про це явище, а головне навіщо і чому необхідно користуватися «дзеркалом» для того, щоб зайти на сайт LigaStavok.

Що це таке?

В першу чергу почнемо з самого поняття. Так «дзеркало» означає сайт-двійник, який цілком і повністю повторює наповнення сайту-оригіналу, однак при цьому знаходиться по абсолютно іншою адресою в вашому браузері.

При цьому гравець користується своїм уже зареєстрованим обліковим записом без зміни: може знімати гроші і поповнювати свій рахунок, робити ставки або зв'язуватися зі службою підтримки. В общем-то звичні для гравця речі.

Навіщо потрібно дзеркало

Все просто. Всі нелегальні букмекерські контори по ряду причин отримують статус заборонених на території РФ, а значить потрапляють під блокування з боку російської держави. Для обходу цих обмежень вони і використовують постійно мінливі сайти-двійники.

При цьому існує величезна кількість користувачів, які вважають за краще використовувати саме цю версію БК, наприклад, через більш простої форми реєстрації. Проте простими шляхами зайти на сайт вони не зможуть. При подібній спробі браузер гравця просто покаже екран з написом «Доступ обмежений ...», що і означає наявність сайту в списку заборонених. Чи не хочете бачити подібне? вибирайте сайт легальної Ліги Ставок. Або ...

Можна використовувати дзеркала та інші способи обходу блокування. Подібних варіантів насправді величезна маса, однак тільки дзеркало не вимагає від гравця скачування різних програм або наявності якихось серйозних технічних знань про мережу Інтернет. Всього лише потрібно знайти дзеркало і перейти на його адресу. Швидко і просто.

Де знайти робоче дзеркало Ліга Ставок на сьогодні

Є маса способів знайти робоче дзеркало, яке саме ще не потрапило під блокування, але всі вони відрізняються один від одного своєю ефективністю.

Так не рекомендуємо використовувати в цих цілях простий запит в пошуковій системі «робоче дзеркало ligastavok.com». Зазвичай всі посилання за запитом вже виявляться до цього моменту в списку заборонених. (Все-таки Роскомнадзор і сам так може).

Є інші більш прості і доступні.

  1. Знайти друга, який живе поза Росією, який напише в підтримку на сайті. (Це не жарт, але ймовірність, звичайно, низька)
  2. Написати самим на електронну адресу, яку пропонує вам БК - info@ligastavok.com, де запитати безпосередньо про дзеркалах їх творців
  3. Зателефонувати за номером гарячої лінії - 8 800 555 51 73, де зробити ті ж кроки, що і в другому пункті, але вже вголос.

Є ще можливість встановити мобільне робоче додаток (версія Андроїд і iOS), які дозволять використовувати функції букмекера в цілому не побоюючись блокувань.

Чи варто грати через дзеркало

Тут кожен гравець вирішує тільки для себе. Однак, спробуємо привести ключові фактори для роздумів.

В першу чергу, всі нелегальні букмекери пропонують забирати 100% виграшу зі свого сайту. При цьому офіційні в РФ зобов'язуються платити податок з виграшу Беттери, а значить на нього чекають втрати в 13%. Однак, існує клубна карта Ліги Ставок, яка при деяких обставинах так само позбавляє необхідності платити податок. Почитати про неї докладніше можна на нашому сайті в окремій статті.

По-друге, швидка реєстрація та відсутність необхідності створення профілю в ЦУПІС. Хоч різниця і не велика з легальної конторою. Але навіть така дрібниця може змусити гравців шукати дзеркала для нелегального букмекера, особливо, якщо їх привернув перший пункт.

Є й істотні мінуси. Так легальний букмекер сильно обмежений в тому числі законом і судом. Нелегальний ж будь-яку ситуацію і конфлікт буде вирішувати тільки на свою користь, а значить ніхто не застрахований від несправедливості, різних махінацій і банального шахрайства. БК на підставах безкарності спокійно може пропустити повз вуха скарги і тривоги гравців або зовсім відмовити їм у виплатах.

Далі, пошук дзеркал сам по собі є мінусом. Так для їх пошуку може знадобитися серйозне кількість часу і нервів. У той час, як легальна БК надає свій функціонал гравцеві в повному обсязі завжди і всюди. Стабільність підключення і робота сайту проти випадків, коли неможливо зняти гроші зі свого аккаунта за умови, що ви не знайшли вчасно робоче дзеркало.

І головне. Обхід блокувань, яка встановлена ​​законом РФ, призводить до його порушення. Це означає, що при виявленні ви ризикуєте познайомитися з правосуддям, яке впаде за ігнорування російського правового поля. Не кожен готовий до подібного (та й готуватися не варто).

Ви завжди можете спробувати знайти робоче дзеркало і зіграти у нелегального букмекера. Але все ж рекомендуємо використовувати тільки дозволену компанію, яка гарантує виплати і стабільно працює без будь-яких зусиль з вашого боку.

лига ставок