Ставки на кіберспорт в БК Ліга Ставок

Ставки на кіберспорт в БК Ліга Ставок

Кіберспорт - це давно вже не гра для підлітків, які в таємниці від батьків витрачають свої кишенькові гроші в комп'ютерних центрах. Сьогодні це одна з найбільш динамічно розвиваються галузей спортивних змагань, глядачі яких складають величезну багатомільйонну аудиторію. Не звертати увагу на таку сьогодні вже просто неможливо.


Але в далекому 2010 році це було не настільки очевидно, букмекерська контора Pinnacle стала першою, хто почав прийом ставок на кіберспорт, вже в 2016 кількість ставок перевалило за два мільйони.

Така динаміка не залишилася непоміченою і серед інших букмекерських контор, що вплинуло на пропозицію для любителів парі, в тому числі і в Росії. Букмекерська контора Ліга Ставок вже досить довгий час на вітчизняному ринку приймає ставки на кіберспорт, при цьому на досить вдалих для гравців умовах. Адже ставок проводиться в цьому напрямку все більше.

Лінія на кіберспорт в Лізі Ставок

При цьому варто відзначити, що кіберспорт в цілому являє собою досить серйозно різниться напрямок. Книга охоплює безліч дисциплін зі своєю кількістю глядачів, своєю аудиторією і організаціями-учасниками, так і тими, що проводять змагання. Серед інших відразу варто виділити:

Це змагання, які вже протягом дійсно тривалого періоду часу завоювали любов і повагу глядачів. Змагання з цих дисциплін чекають величезна кількість глядачів, серед яких знайдеться безліч любителів побитися об заклад. Існують і інші, але букмекери основну свою увагу приділяють саме цим напрямкам. При цьому в Лізі Ставок ви їх знайдете під назвою «Е-спорт».

Розпис матчів з кіберспорту

Для матчів маловідомих змагань букмекер пропонує вкрай мізерну розпис, серед якої зазвичай знаходиться тільки Перемога 1 або Перемога 2. Проте, на матчі топових турнірів розпис змінюється на зовсім іншу, і ви зможете знайти масу варіантів на можливі наслідки подій. Якщо говорити в середньому, то щодо багатьох інших вітчизняних аналогів Ліга Ставок пропонує досить значну розпис.

При цьому доступні варіанти як Перемога з форою, тотал, точний рахунок матчу, переможці окремих карт і раундів, ставки на те, «хто першим зламає вежу», «хто першим заб'є Барона / Роша», «хто першим зламає игибиторами» та інші об'єкти на карті. Вибір справді не скромний.

Live-ставки на киберспортівниє матчі

Дійсно серйозним мінусом букмекерської контори Ліга Ставок є слабке представництво live-ставок, що є характерним не тільки для кіберспорту, але і спорту в цілому. Проте, букмекер повідомив гравцям, що планує поліпшити дану ситуацію і обіцяє в майбутньому набагато більше варіантів для лайв-ставок. А ось за тим, наскільки цей процес може розтягнутися залишається тільки спостерігати.

Як зробити ставку на кіберспорт в БК Ліга Ставок?

В першу чергу, варто подумати про те, щоб завести свій ігровий профіль. Зробити це досить легко, пройшовши за посиланням «реєстрація» і пішовши всіх вказівок, який буде представлено. Ви можете пропустити цей крок, якщо вже маєте свій акаунт в Лізі Ставок.

Друге - авторизація та внесення грошових коштів. Увійдіть в свій ігровий профіль і знайдіть меню поповнення рахунку. Виконати внесення депозиту можна за допомогою різних платіжних систем, від банківських карт до електронних гаманців, так що обмежені у виборі ви не будете і зможете використовувати той, що подобається саме вам. Після поповнення перейдемо до останнього самому важливого пункту.

Ставки і можливості по їх укладанню. Виберіть розділ з кіберспортивного турнірами у вкладці «Е-Спорт», виберіть змагання або турнір, а потім подивіться на список доступних матчів, на які ви зможете поставити. Зробіть свій вибір і почніть оформлення парі, для цього вам буде потрібно натиснути на значення коефіцієнта поруч з потрібним вам результатом. Після цього ви побачите спеціальний купон, в якому представлена ​​коротка інформація про передбачувану ставкою, а також можливість змінити тип ставки на систему експрес. Після чого знайдіть кнопку «поставити», ніж ви підтвердите ваше парі.

Що можна ще додати про даний Букмекери? БК Ліга Ставок надає відмінні варіанти для доматчевих результатів на киберспортівниє події з досить високими коефіцієнтами і максимальними ставками. Також гравці можуть зацікавити велика розпис на найвідоміші матчі і турніри, а також не мала кількість можливих подій куди менших за масштабами. Проте, ставки для лайв-режиму на даний момент залишають бажати кращого і сподіваємося, що ця ситуація виправиться в самий найближчий час.

лига ставок