Поповнення рахунку Ліга Ставок

Поповнення рахунку Ліга Ставок

Ліга Ставок - один з безлічі букмекерів з ліцензією, що діє на території РФ. Цей статус дає гравцеві, котра має даним сервісом, деякі гарантії від шахрайських дій, так і гарантії того, що всі виплати будуть відбуватися вчасно. Однак, за це доводиться платити ускладненою процедурою реєстрації. У цій же статті розглянемо способи, як поповнити рахунок БК Ліга Ставок.

Створення облікового запису в Лізі Ставок

Щоб мати можливість вести фінансові операції зі свого рахунку, його потрібно завести. Робиться це під час реєстрації на сервісі букмекера, після чого буде потрібно ще одна подібна процедура на сайті ЦУПІС (перехід на нього буде автоматичним при проходженні створення облікового запису в Лізі Ставок). Далі заповнюємо всі необхідні поля і персональні дані, після чого підтверджуємо їх введенням коду, який ви отримаєте в смс-повідомленні. Читаємо правила, погоджуємося з ними і підтверджуємо, що ви вже повнолітній користувач.

Після цього буде потрібно найбільш витратний за часом процес - ідентифікація. Для того, щоб завершити його вам потрібно особисте відвідування одного з наземних відділень букмекера (маючи при собі паспорт та телефон). Після цього ви зможете вільно вести фінансові операції зі свого рахунку.

Поповнення особистого рахунку. Основні способи:

  • Банківська картка
  • рахунок мобільного
  • Ел. гаманець

Як поповнити через банківську карту свій особовий рахунок

Для того, щоб проводити операції вам буде потрібно банківська карта будь-який з доступних систем (МИР, Visa, MasterCard). Відразу варто згадати, що існує верхня межа суми, що перераховується грошей - 550.000 р. При цьому букмекери не бере жодної комісії, а зарахування буде введено протягом декількох хвилин.

Щоб вибрати найбільш популярний вид платежів відкриваємо особистий кабінет. «Управління інтерактивними ставками» - «Поповнення ЕСП ЦУПІС». Далі зі списку дивимося на той спосіб, який вам необхідний, зараз ми розглядаємо банківські перекази. Після чого ви будете перенаправлені на сайт ЦУПІС, де буде потрібно авторизація та заповнення реквізитів картки. Після оформляємо переклад. Досить проста операція, особливо, якщо ви точно виконуєте вказівки, дані самим букмекерів.

Як оплачувати з балансу мобільного телефону

Для переказів грошей з мобільного рахунку ви можете використовувати практично всіх діючих операторів на території Росії - МТС, Мегафон, Білайн, Теле2. При цьому максимальне значення для перекладу - 15000грн. (Для Білайну і того менше - 5.000грн.)

Даний вид поповнення ще простіший, ніж при використанні банківських карт. В особистому кабінеті вибираємо «Поповнення ЕСП ЦУПІС», де далі вказуємо провайдера мобільного зв'язку, а також номер телефону і кількість перекладних грошей. Отримуємо повідомлення і підтверджуємо операцію.

Тільки врахуйте, що дані переклади не користуються популярністю, так як вимагають оплати великої суми комісійних - від 10 до 15%. Але самі транзакції виконуються миттєво.

За допомогою електронних гаманців.

Для виконання перекладів вам так само доступні спеціальні інтернет-сервіси - Яндекс.Деньги, Ківі, Гаманець ЦУПІС, Монета.ру, WebMoney. При цьому користувачі гаманця ЦУПІС можуть вносити за один раз аж до 550.000грн, в той час як інші до 15.000грн при мінімальній ідентифікації і до 250.000 при максимальній.

Алгоритм дій починається так само, як вже було описано. Тільки у виборі оплати в особистому кабінеті вибираємо електронний гаманець і набираємо кількість грошей. При цьому вважається, що даний вид переклад є найшвидшим і простим в плані оформлення. При цьому комісія букмекерів не стягується.

Інші способи платежу

Крім офіційного сайту ви також можете проводити операції по поповненню коштів через установку мобільного додатка для операційних систем Android і iOS. Далі заходимо в свій аккаунт і особистий кабінет, вибираємо пункт з поповненням і вибираємо потрібний варіант.

Крім цього гравці можуть скористатися для поповнення готівкою, для чого буде потрібно особиста присутність в зв'язковим. При цьому комісія не стягується.

Не залишаться ображеними і користувачі інтернет-банків - «Альфа-Клік» (до 500.000грн), «Тінькофф» (до 15.000грн), «Росбанк» (до 15.000грн), «Пошта Банк» (до 15.000грн). Переклади виконуються миттєво, а комісія дорівнює 0%.

Плюси і мінуси БК «Ліга Ставок»

Букмекерська контора пропонує серйозний і великий список підтримуваних платіжних систем. При цьому час виконання платежів відбувається практично миттєво, а більшість сервісів не вимагає комісії при перекладі. Відразу варто відзначити з мінусів витончену реєстрацію та систему переказів через банківські карти, але раз освоївшись операція не потребує багато часу.

Не забудьте, що з кожним може трапитися несправність і технічний збій. Переживати занадто сильно не варто, в цьому випадку прямо звертайтеся до з службі підтримки букмекера. Там ви знайдете і онлайн-консультанта, який працює постійно і відповідає в режимі реального часу. Там вам дадуть пораду і допоможуть знайти будь-яке рішення. Читайте також: Як вивести гроші в Лізі Ставок.

лига ставок