Чому Ліга Ставок не працює

Чому Ліга Ставок не працює

В першу чергу варто розібратися з якої причини офіційний сайт Ліги Ставок не працює.


Так колишні в практиці блокування Роскомнадзором сайтів, вже не стосуються даної букмекерської контори, так як діяльність спрямована тільки проти нелегальних на території Росії букмекерів. Розберемося через що це відбувається.

Ліга Ставок - легальний букмекер

БК Ліга Ставок сьогодні діє на підставі отриманої ліцензії, яке надали державні органи РФ, тому блокувань піддана не була. Однак, так справи йдуть для LigaStavok, але не стосується іншої однойменної компанії, яка діє вже на міжнародному ринку та адресу. Спробуємо розглянути останній детальніше.

Якщо при введенні адреси БК ви бачите напис про те, що доступ до даного сайту обмежений, то ви маєте справу саме з міжнародною компанією. Фактично, при цьому сайт не перестав працювати, доступ до нього обмежений за рішенням владних органів через вашого провайдера. При цьому обійти блокування і раніше можливо.

Причини, за якими ви не можете зайти на сайт

  • Порушення закону (Провайдер обмежує доступ до сайту)
  • Сервіс на технічних роботах
  • Неправильно вказана адреса або сайт видалений (Помилка 404)
  • Сайт піддався критичним перевантажень (Помилка 500)
  • Чи не оплачені послуги хостингу
  • Помилка підключення

При цьому розглянута в статті буде тільки перший варіант, з усіма іншими випадками користувачі, як правило, вже знайомі.

Як отримати доступ, якщо не працює Ліга Ставок (закрито провайдером)

Обхід блокувань сьогодні завдання досить тривіальна. Перше, що спадає на думку користувача при цьому - використовувати актуальне дзеркало. Це спеціальна функціональна копія сайту, яка знаходиться за іншою адресою. Однак, всі дані і всі пропозиції букмекера зберігаються. Даний тип сайтів пропонується самими букмекерськими конторами, які роблять їх для того, щоб більша кількість користувачів могло скористатися їх сервісом.

Досвідчені користувачі так само згадають про стороннє ПО, наприклад про розширення браузера - VPN-сервісах. Будь-яке подібне програмне забезпечення досить легко встановити, наприклад в офіційному магазині додатків для Google Chrome. Самі додатки при цьому можуть бути як платними, так і безкоштовними. Рекомендуємо завантажити відразу кілька варіантів і спробувати їх всіх, так ви зможете вибрати найбільш швидкий і зручний для вас.

Є й інші системи і протоколи, які використовуються для обходу блокування. Всі вони знаходяться в будь-якому пошуковику.

Крім цього ви можете налаштувати своє підключення до інтернету. Використовуйте налаштування DNS, які знаходяться в панелі управління Windows, «Конфігурація завдань адаптера». Після чого у властивостях вибираємо IPv4 і звертаємо увагу на позначку «використовувати існуючий DNS сервер», при цьому встановлюємо його на 8.8.8.8.

Сенс всіх подібних процедур - зміна вашого персонального IP-адреси. Після чого ви отримуєте доступ до заблокованого сервісу. Даний спосіб працює в тому числі і для мобільних пристроїв.

Можлива й інша ситуація, за який заблокований виявився не весь сайт, а тільки ваш обліковий запис. Зазвичай це пов'язано з декількома неправильними спробами введення даних для авторизації. Проблема вирішується звичайним очікуванням. Як правило, вистачає 15 хвилин. Після чого можна пробувати знову. Якщо вам це не допомогло, то обов'язково звертайтеся з питанням в технічну підтримку сервісу або запитайте у онлайн-консультанта.

Можливим приводом для блокування облікового запису може стати великий виграш. Зазвичай після цього адміністрація перевіряє гравця на момент заборонених правилами дій, при цьому сам процес займає не більше місяця.

висновок

Якщо ви активний користувач міжнародної букмекерської контори Liga Stavok, то варто завжди бути напоготові і мати запасні варіанти, наприклад у вигляді активного дзеркала. Це дозволить вам не витрачати зайвий час на не особливо приємні дії і ви зможете продовжити грати на ставках

Однак, все ж ми рекомендуємо звернути вашу увагу на діяльність ліцензованих аналогів в тому числі і ligastavok, які надають той же самий досвід без зайвих витрат часу. Читайте: Поповнення рахунку в БК Ліга Ставок.

лига ставок