Ліга ставок реєстрація

Ліга ставок реєстрація
Багатьом гравцям вже давно полюбилася БК Ліга Ставок, давня і шанована компанія, яка вже багато років забезпечує Беттери солідними можливостями на ринку ставок на спорт. Рекламу з цим букмекерів можна побачити в тому числі на різних змаганнях і матчах.


Тож не дивно, адже Ліга Ставок - легальний букмекер, який підпорядковується законодавству і має спеціальну ліцензію, яка гарантує, що гравець в разі чого завжди захищений державою.

Однак, подібний статус накладає і різні обмеження в діяльності букмекера. Так ліцензійна компанія має набагато більшу форму реєстрації, ніж, наприклад, в нелегальній конторі. Хоч сам процес не сильно утруднений, але він як і раніше серйозно збільшений за обсягом, що іноді може викликати здивування у новачків в цій справі. спробуємо розібратися.

Як створити обліковий запис в Лізі Ставок

Щоб почати робити ставки в БК Ліга Ставок потрібно пройти кілька важливих етапів, перш ніж просто закинути гроші на свій рахунок і зробити ставку необхідно:

  • Бути зареєстрованим користувачем в БК
  • Мати профіль в ЦУПІС
  • пройти верифікацію

покроковий алгоритм

Для того, щоб почати в першу чергу необхідно створити свій профіль в букмекерській конторі. Зробити це можна за допомогою помітною кнопки «Зареєструватися», яка доступна на головній офіційного сайту. Вона дуже помітна, її просто неможливо пропустити.

Після цього переходимо до самої реєстрації. Тут потрібно не так багато зусиль - заповнюємо стандартні рядки про свої персональні дані - прізвище, ім'я, номер вашого контактного телефону, адресу електронної пошти, вказати дату народження, країну і місто проживання, а потім і пароль. Нічого нового і страшного.

як зареєструватися в лізі ставокОднак, варто згадати, що всі дані повинні відповідати реальності, так якщо ви вказали невірний телефон і пошту, то просто не зможете підтвердити свої дані і пройти реєстрацію.

Так що будьте обережні і перевіряйте написане.

Заповнення всіх полів не займе багато часу, після чого не забудьте відзначить прапорець поруч з необхідними полями і погодитися з ними натиснувши на кнопку «зареєструватися». Після чого вам на електронну пошту прийде спеціальний адресу, за якою необхідно буде перейти і активувати свій профіль. Закінчитися все тим, що ви зможете зайти в свій особистий кабінет ігрового профілю. Правда, не забувайте, що пройти до кінця цю операцію зможе тільки повнолітній гравець, якщо вам немає 18 і ви не є жителем Росії, то продовжити ви не зможете.

До речі, іноді трапляються затримки, і ви довгий час не можете знайти в своїй пошті листи, в якому була направлена ​​посилання. Не переживайте занадто сильно. Зазвичай подібне вирішується, коли ви заходите в папку «Спам», куди відправляються небажані автоматичні листи. Якщо його там немає, то краще за все скласти в підтримку.

Як пройти реєстрацію через ЦУПІС

Далі починається інший процес - реєстрація свого профілю в ЦУПІС (центр обліку переродитися інтернет ставок), в системі, яка покликана державою відстежувати всі операції проводяться між гравцем і його букмекерською конторою. Саме ця організація є гарантом того, що навіть у разі банкрутства букмекерської контори Беттер завжди зможе отримати свої кошти. Сама ж процедура практично ідентична тій, що ми бачили на сайті букмекера. Вводимо персональні дані, а потім слідуємо зазначеним на сайті інструкцій. Не забудьте ввести тільки актуальну інформацію, інакше ви не зможете прив'язати аккаунт ЦУПІС до ігрового аккаунту і продовжити.

Як пройти ідентифікацію

Останнє, що нам залишається це пройти ідентифікацію. По суті, ця операція покликана в останній і остаточний раз перевірити введені вами дані і підтвердити, що за ними криється саме ваша особистість, а не сусіда Петі. Проста операція, але вона зажадає більше часу, ніж інші кроки. При цьому зробити це можна за допомогою декількох варіантів.

  1. Особисто з'явитися один з наземних пунктів (клубів) Ліги Ставок. Для цього в меню знайдіть пункт «компанія», а потім «клуби» на сайті БК. Після чого вам відкриється список всіх подібних закладів, доступних для відвідування і проходження операції. Всього їх більше 500, так що є відмінні шанси знайти точку недалеко від вашого місця перебування: вдома чи роботи. Під час відвідування співробітник контори попросить від вас паспорт і спеціальний код, який прийде за номером телефону. Після цього ви спокійно зможете забрати спеціальну членську клубну карту, яка має і додаткові бонуси, про які докладніше, до речі, можна ознайомитися в одній зі статей нашого сайту.
  2. Відвідати найближчий салон «Евросети. На відміну від точки букмекера тут доведеться за цю послугу заплатити 100 гривень, де доведеться зробити те ж саме. Іноді офіси даної мережі знаходяться ближче, ніж ППС Ліги Ставок, так що, можливо, доведеться розщедритися і заплатити за зручність.
  3. Онлайн ідентифікація. Для цього від вас буде потрібно персональний комп'ютер, стабільний інтернет, а так само хороша вебкамера і гарнітура. Для того, щоб скористатися цією функцією необхідно в особистому кабінеті на сайті ЦУПІС відкрити спеціальну вкладку «букмекери», а потім вибрати необхідну «Лігу Ставок», а потім в побажаннях вказати «ідентифікація через Skype». Не забудьте вказати після цього зручне для зв'язку час, в яке і буде відбуватися дзвінок. Під час самого виклику не забудьте додати співробітника БК в контакти, а потім показати паспорт в одному кадрі зі своїм обличчям. Після чого операція буде успішно пройдена.

Які можливості дає реєстрація в Лізі Ставок

Нагадуємо, що реєстрація в Лізі Ставок означає для гравця початку можливості гри в легальній букмекерській конторі, яка обмежена рамками законодавства, а значить гарантує гравцеві виплати і справедливе ставлення. Якщо навіть з Беттери сталося урізання лімітів за ставками або блокування його профілю, то ці рішення можна, наприклад, оскаржити через суд. Однак, варто все ж заздалегідь ознайомитися з «правилами» сервісу, які можна прочитати перед реєстрацією або однойменній вкладці на головній сторінці сайту.

Крім цього, нові гравці на момент реєстрації отримують безкоштовні фрібети, спеціальний бонус, який дозволяє зробити на ставку, не використовуючи гроші зі свого гаманця і забрати при цьому виграш. Детальніше можна ознайомитися в окремій статті.

Отримавши клубну картку не забудьте познайомитися з відкритими можливостями. Про це ми написали спеціальну статтю, в якій написали всі від і до.

Якщо підвести підсумок, то можна сказати, що реєстрація в даній букмекерській конторі тільки виглядає страшно. Насправді проходження всіх зазначених вище пунктів потребують часу, але ніяких складнощів не викликає.

Поширені запитання

Де можна знайти посилання для реєстрації в Лізі Ставок?

Для цього скористайтеся посиланням, яка розташована в статті або на нашому сайті

Як зареєструватися через мобільний додаток?

Пройти точно такі ж пункти, натиснувши при цьому в додатку на кнопку «зареєструватися».

Як пройти ідентифікацію в букмекерській конторі?

Зайти в офіс БК Ліги Ставок, в одному з пунктів «Евросети», заплативши 100 гривень, або онлайн через Skype.

Що при реєстрації пропонує БК Ліга Ставок Беттери?

Відмінний бонус у вигляді фрібета, значенням від 500 до 10 тисяч гривень.

лига ставок