Як вивести гроші в Лізі Ставок

Як вивести гроші в Лізі Ставок

Дуже поганою ідеєю буде ризикнути своїми грошима в компанії, яка надає букмекерські послуги, без інформації про можливості виведення грошей з ігрового рахунку.


Так, якщо у вас не було можливості зробити цього раніше, то в цій статті ми вас познайомимо з можливостями, а також розповімо про те, як вивести гроші в Лізі Ставок.

Ліга Ставок - легальний букмекер

В першу чергу варто згадати, що Ліга Ставок є ліцензованим букмекером, діяльність якого повністю відповідає федеральному законодавству. Для гравців же це означає, що дана БК завжди виплачує за своїми зобов'язаннями, а так само те, що в будь-якому іншому випадку ви зможете захистити свої інтереси в суді.

Якщо плануєте грати з даними букмекерів, то варто запам'ятати, що всі фінансові операції доступні після реєстрації, при чому спочатку на офіційному сайті БК, а потім вам буде потрібно пройти ідентифікацію в ЦУПІС.

Єдина умова, яку ви просто зобов'язані запам'ятати так це те, що вивести гроші можна тільки на те платіжний засіб, які було вже використано при поповненні вашого ігрового депозиту. Інакше операція не буде проведена. Проте, якщо ви не можете отримати доступ до своєї, припустимо, банківській картці, то зверніться з цього приводу в тех.підтримку букмекера.

Не забудьте і про те, що в деяких випадках Ліга Ставок утримує якийсь відсоток (13%) від суми, яку ви виводите, це пов'язано з тим, що букмекер зобов'язаний виплачувати частину податків за гравців.

Що ви можете використовувати:

  • Транзакції на спеціальні банківські рахунки
  • Дебетові або кредитні картки
  • Ел. гаманці

Як вивести гроші з Ліги Ставок на банківську карту

Важлива інформація - Бк Ліга Ставок підтримує фінансові операції тільки з системами Visa і MasterCard.

В першу чергу почнемо з того, що необхідно авторизуватися на офіційному сайті Ліги Ставок, після цього треба зайти в особистий кабінет, де необхідно знайти «управління інтерактивними ставками», далі вибираємо кількість грошей і натискаємо на кнопку «виплата виграшу». Після цього натискаємо на посилання "банківські карти», після чого будете переадресовані на сайт ЦУПІС, використовуйте там свої дані після чого підтвердіть операцію.

Єдиний мінус, що кошти переводяться не відразу, а тільки через якийсь час, зазвичай це не більше, ніж кілька хвилин, але бувають ситуації в кілька годин і навіть днів. Однак, це, як правило, форм-мажорні ситуації. При цьому сума максимального одиничного знімання грошей - 75000грн. Але ніхто не обмежує в можливостях повторити операцію кілька разів.

Будьте уважні з введенням даних, якщо ви зробили помилку при введенні даних і реквізитів, то гроші спишуться. Після цього вони повернуться на рахунок, проте, все це займе ще більше часу, ніж зазвичай. Якщо що ви можете зробити офіційний запит в технічну підтримку, якщо вам здається, що процес затягнувся надто сильно.

Виведення грошових коштів на мобільний телефон

Даний вид фінансових операцій недоступний для БК Ліга Ставок.

Виведення коштів на електронний гаманець

Сюди входять всі найбільш популярні в Росії сервіси - Вебмані, Монета.ру, Яндекс. Гроші, Ківі. Операція оформляється тим же способом, що і при використанні будь-якої іншої платіжної системи.

Так само гроші приходять миттєво, ось тільки за це доведеться платити - до 3% комісійних. А максимальний ліміт на зняття коштів з ігрового рахунку за раз - 100.000грн.

Плюси і мінуси виведення коштів в розглянутій БК

У вас можуть виникнути деякі проблеми у вигляді загальмування при переході з сайту БК на сайт ЦУПІС. Як правило, рішенням для цього є одночасне відкриття відразу 2 вкладок.

Трапляється так само бачити повідомлення «помилка виплати», при зіткненні з подібним, коли ви не знаєте причини, то обов'язково звертайтеся в технічну службу сервісу.

У підсумку ж варто сказати, що процес досить легкий, і якщо ви хоча раз його завершите, то питань надалі у вас не виникне.

лига ставок