Ліга ставок скачати на айфон

Багато давні користувачі букмекерських контор хоч один раз, але ловили себе на думці, що вони втрачають важливу ставку або спортивна подія з незалежних від них обставин.


Робота, дача, відпочинок з друзями. Причин буває багато, але важливо розуміти, що БК Ліга Ставок вже сьогодні пропонує в такому випадку скористатися мобільним додатком для вашого айфона.
ліга ставок завантажити додаток на айфон
У цій статті розберемося, де знайти подібний додаток, хто отримає від нього найбільшу користь і які можуть бути недоліки.

Як завантажити додаток для IOS?

Всі користувачі технологічного «яблука» вже давно знають відповідь - скачати в Appstore, офіційному магазині додатків всіх пристроїв від Apple.


Саме еппсторе і знадобиться для установки «Ліги Ставок», для чого робимо відповідний пошуковий запит і знаходимо додаток від букмекера.

Ліга Ставок є легальною БК, а значить, що у вас не виникне жодних труднощів в отриманні ставок на спорт.

Все можна зробити без додаткових пошуків дзеркал, альтернативних сайтів та іншого мракобісся для користувача.

Друга можливість - зайти на сайт букмекерської контори, а потім відкрити вкладку «мобільні додатки», де вибрати знайомий образ яблука. Після чого ви автоматично будете переслані в офіційний магазин додатків Appstore.
ліга ставок скачати на айфон
Після чого буде потрібно тільки простежити за установкою.


Стоїть і не забути ще одну важливу річ. Завантажити додаток можуть тільки користувачі їх РФ, іншим, на жаль, доступ до додатка закритий.

Інтерфейс і функціонал Ліги Ставок для IOS

Ми закінчили з встановленням програми. Тепер варто перейти до тому, що очікує користувача при запуску програми. Розглянути всі функції і обгортку додатки букмекера можна навіть не проходячи реєстрації. Остання все одно буде потрібно, якщо ви захочете робити ставки на спорт або скористатися іншими унікальними функціями програми. Але про це пізніше.

Ліга ставок скачати на айфонЗараз же для огляду доступні всі лінії і позиції в лайв, коефіцієнти для різних випадків по ним. Можна навіть скористатися службою підтримки користувача, якщо у вас є така необхідність. Однак, для того, щоб скористатися пропозицією від букмекера на повну потрібно пройти реєстрацію за запропонованою посиланням прямо в запущеній програмі.

Після того, як користувач пройшов реєстрацію і верифікацію йому доступні всі послуги та функції всередині мобільного додатка Ліги Ставок. Крім звичних ставок по лінії і лайв з вибором цікавих результатів, користувач може здійснювати всі фінансові операції, які йому доступні і на головному сайті компанії.

Ліга ставок скачати на айфонТак само є варіант переглянути відеотрансляцію матчу улюбленої команди прямо під час прийняття рішення про укладення парі. Існують налаштування повідомлень, за якими користувач може погодитися на інформаційне оповіщення про великих і, можливо, цікаві події, акції і різних програмах лояльності і бонусів. Так само є інформація про доступні найближчих салонах БК Ліга Ставок.

Якщо говорити про дизайн інтерфейсу, то досвідчені гравці не помітять ніяких серйозних відмінностей від головного сайту сервісу. Та ж колірна гамма і ті ж функціональні рішення.

переваги

В першу чергу, якщо ми говоримо про мобільному додатку для букмекерської контори, то варто сказати про доступність послуг Ліги Ставок практично в будь-якій точці країни (де ловить мобільний інтернет, по крайней мере).

Якщо говорить вже про досвід використання цього додатка, то тут варто виділити простоту і зрозумілість. Всі вкладки знаходяться, де їх чекає побачити око. Простий білий фон і вставки зеленого діють практично заспокійливо. Проведена відмінна робота над оформленням розділів.

Так, як додаток належить легальної букмекерській конторі, то тут відразу варто звернути увагу, що вам більше не потрібно буде ніяких інших інструментів, програм і рішень для того, щоб грати в ставках на спорт. VPN-сервіси, дзеркала та інше можуть бути успішно забуті. Більш того, можна фактично забути і про укладення парі на вашому ПК, про що нижче.

Всі функції, які були на сайті букмекерської контори були дбайливо перенесені в мобільний додаток. Всі фінансові операції, всі позиції в лінії. Всі можливості зміни даних в особистому кабінеті. Абсолютно все і навіть трансляції матчів.

недоліки

Серед недоліків (суб'єктивних) варто відзначити високий вага додатки - практично 100 МБ даних. Але якщо ви власник навіть айфона «середньої ланки», то варто сказати, що це фактично не стане для вас будь-якою проблемою. В цілому ж, на даний момент додаток від Ліги Ставок, якщо і не досягло ідеалу, то знаходиться дуже близько до нього.