Як пройти ідентифікацію в лізі ставок

Як пройти ідентифікацію в лізі ставок
З недавнього 2019 року в букмекерській конторі Ліга Ставок була запущена програма віддаленої ідентифікації користувача, яка, за словами творців, повинна зробити простіше життя багатьох користувачів, які не мають в своїх невеликих містах і селищах наземного пункту прийому ставок. Уможливлюючи пройти онлайн ідентифікацію в букмекерській конторі Ліга Ставок. Як же це зробити?

Процедура реєстрації в Лізі Ставок

Перед тим, як запустити процес простий ідентифікації, необхідно пройти реєстрацію і заповнити відповідні форми на сайті БК. Для цього гравцеві потрібно:

 • Перейти на сайт Ліги Ставок по нашому посиланню, де потім вибрати велику вкладку «Реєстрація».
 • Заповнюємо всі поля і рядки з необхідною інформацією.


Як пройти ідентифікацію в лізі ставок

При цьому зареєструватися гравець може кількома шляхами: 1. Зареєструватися онлайн, 2. Придбати клубну картку БК Ліга Ставок. Тут варто вибирати те, що зручніше вам, так як, по суті, буде одне і теж - користувач набуває власний ігровий аккаунт. При цьому, і там і там будуть потрібні паспортні дані.

Ми ж рекомендуємо спочатку придбати клубну карту, а потім зареєструватися на сайті БК. У цьому випадку після реєстрації не буде ідентифікації, так як отримання даної картки робить вас особою «визнаним» для букмекера. Правда, на даний момент не кожне місто Росії має власний салоном Ліга Ставок, так що цей варіант, на жаль, не для всіх.

 1. Так чи інакше при обох варіантах буде потрібно введення особистих даних. Для цього буде потрібно ввести ПІБ, актуальні номер телефону та адресу електронної пошти. Після цього вказуємо стандартні дату народження, країну і місто проживання, а потім створюємо свій пароль.
 2. При реєстрації за допомогою клубної карту потрібно номер карти, номер паспорта, актуальний номер телефону, адреса електронної пошти, а потім і пароль від вашого ігрового профілю.
 3. Далі підтверджуємо введені дані натисканням кнопки «Зареєструватися».
 4. Після чого залишається тільки зайти на свою електронну пошту, щоб переглянути вхідні листи. В одному з таких вас чекає посилання, яка підтвердить причетність вашого адреси до реєстрації ігрового профілю.
 5. Потім потрібно підтвердити номер введеного мобільного телефону. З цією метою прийде СМС, в якому буде знаходиться спеціальний код. Його потрібно ввести в спеціальному полі на сайті БК Ліга Ставок, правда, не забудьте для цього натиснути на кнопку «Отримати код ідентифікації по СМС».
 6. Завершуємо реєстрацію і підтвердження своїх контактних даних.

Онлайн ідентифікація в БК Ліга Ставок

Реєстрацією не обмежується процедура створення ігрового профілю. Для того щоб почати робити ставки потрібно також проходження ідентифікації, в тому числі на сайті Першого ЦУПІС - 1cupis.ua. Для цього переходимо на запропонований сайт, після чого також починаємо створювати свій профіль за допомогою кнопки «Реєстрація», після чого в цілому повторюємо все те, що ви вже робили на сайті букмекера. Після чого також підтверджуємо номер телефону і вказану адресу електронної пошти. При цьому абсолютно всі дані в профілі ЦУПІС і Лізі Ставок повинні повністю збігатися, інакше ви не зможете почати грати.

Далі - найцікавіше. Необхідно пройти ідентифікацію, при чому зробити, як і в разі реєстрації на сайті Ліги Ставок можна по-різному. Ми нарахували, як мінімум 3 різних способу для цього: 1. Спрощена, 2. Повна ідентифікація через салони «Зв'язкового», 3. Повна - в «Contact». Дві останніх, по суті, однакові, та й робити там все легко і просто, з огляду на підтримку співробітників. Ми ж поговоримо про перший варіант.

 1. В першу чергу необхідно відкрити меню під назвою «Інструкція по ідентифікації», для чого потрібно перегорнути всю сторінку «Ідентифікація особистості». Після чого вибрати необхідний нам пункт.
 2. Потім також вводимо номер і серію паспорта, дату видачі паспорта, код підрозділу, ким виданий, а також місце народження та адресу постійної реєстрації, тобто вказати всі числові значення вашого основного документа. При цьому, ПІБ та іншу персональну інформацію сайт заповнює самостійно з вашого ігрового профілю.
 3. Так само знадобляться для ідентифікації: адреса постійної реєстрації, номер платника податків (ІПН) і номер пенсійного страхування (СНІЛС).
 4. Після чого обов'язково перевірте всі дані, що вводяться, виправити їх вже не вдасться (або буде вкрай важко), а потім підтвердіть операцію.
 5. Далі протягом кількох діб співробітники букмекерської контори перевірятимуть введені вами дані, правильність їх заповнення і, звичайно ж, їх правдивість. Так що не варто думати, що зможете, якщо що створити новий обліковий запис і почати все з нуля. Такий варіант навіть не розглядайте.

Після того, як все співпало і було перевірено ви зможете нарешті почати робити ставки на спорт в Лізі Ставок (навіть з мобільного). Правда, при цьому не забудьте кинути трохи грошей на свій ігровий рахунок.