Ліга ставок бонус при реєстрації

Ліга ставок бонус при реєстрації

При величезному числі різних варіантів для гравця існує серйозна конкуренція між різними букмекерськими конторами. Так, що не дивно, що кожна компанія хоче отримати будь-якого новачка, який ще не почав робити ставки на спорт.


Зазвичай улюбленим способом для цього є надання після реєстрації спеціального вітального бонуса.

Як правило, це акція, яка поширюється на тих, хто тільки отримав свій ігровий профіль і полягає в фрібете, можливості зробити ставку без застосування реальних грошей. Зняти цей бонус і покласти в кишеню не можна, а от забрати виграш з фрібета ще якомога.

Кожна компанія пропонує свою різновид привітального бонусу, однак сьогодні ми будемо розглядати конкретний приклад - бонуси легального букмекера Ліга Ставок. Подивимося, що вони відкривають перед новачком, які умовах є для отримання бонусу?

Що таке бонус при реєстрації

Як ми говорили раніше, зазвичай подібний вітальний бонус йде в форматі фрібета, безкоштовної ставки в розмірі від 500 до 10 тисяч гривень, як наприклад в БК Ліга Ставок.

Ось тільки використовувати фрібет можна тільки один раз і під час проведення акції, після закінчення терміну дії цей бонус згорає і більш скористатися ним не зможете.

Якщо гравцеві удалость потягнути удачу за хвіст при використанні фрібета, то в такому випадку його ігровий рахунок поповнюється на суму виграшу. Сам же фрібет залишається таким же ефемерним, як і був до цього. Гроші з нізвідки можуть перетворитися в реальні, якщо ви досить щасливі або просто гарні в прогнозуванні подій.

Умови отримання фрібета

Даний бонус отримує будь-який гравець, який тільки отримав свій ігровий профіль. Однак, для НЕ яких новачків пояснюємо, що сама реєстрація при цьому у всіх легальних букмекерів не найпростіша процедура, це, наприклад характерно і для розглянутого сьогодні букмекера - Ліга Ставок.

Ліга ставок бонус при реєстрації

Для того, щоб вважати себе зареєстрованим користувачем необхідно зробити:

  • Зареєструватися на сайті Ліги Ставок
  • Зареєструватися на сайті ЦУПІС (спеціальна фінансова організація), яка контролює діяльність букмекерської контори і її прозорість для гравця.
  • Верифікація особистості і остаточне підтвердження введених даних.

Якщо з двома першими пунктами все зрозуміло, де просто потрібно вводити ті чи інші персональні дані, то останній у деяких викликає подив.
Ліга ставок бонус при реєстрації
Для нього буде потрібно особиста присутність в пункті прийому ставок БК, де показати співробітникам свій паспорт і підтвердити номер телефону. Або використовувати для цього салон «Евросети», заплативши 100 гривень кровними. Пункт досить дивний для новачка онлайн ставок, але, на жаль, обов'язковий до виконання.

Однак, при завершенні реєстрації через пункт прийому ставок вас очікує бонус у вигляді отримання спеціальної карти клубу, яка дозволяє користуватися ще більшими бонусами, які ви побачите, якщо зробите ставку в цьому відділенні.

Як можна використовувати бонус

Нагадуємо, що Ліга Ставок - це велика легальна БК, яка постійно робить різні акції і програми лояльності для своїх гравців, про що можна дізнатися на сторінці букмекера. Тому резонно почекати найцінніших варіантів для отримання максимальної вигоди, тим більше що крім терпіння від гравця нічого не потрібно. Це як раз необхідно тому, що фрібет можливо використовувати тільки один раз.

Якщо ви поставили собі за мету активувати промокод даної акції необхідно завершити всі процедури, які ми вказували вище, серед яких реєстрація на сайті БК і ЦУПІС, а також ідентифікація особистості в салоні компанії.

Отримавши вже вказаний бонусний фрібет, будьте уважні, так як зробити з ним можна буде тільки одну ставку на всю суму. Тому вибирати доведеться дуже ретельно і виважено, адже зробити ще раз ставку без застосування своїх кровних у вас вже не вийти.

Зверніть увагу і на терміни проведення акції, зазвичай вона становить 30 днів з моменту отримання, але може відрізнятися. Чи не виглядайте занадто довго, інакше букмекер просто позбавить вас цього бонуса по закінченню його терміну, а повернути його вже буде неможливо.

При цьому в реальні гроші переходить тільки сам виграш зі ставки з вирахуванням суми самого фрібета.

Навіть незважаючи на те, що букмекер залишив за собою деякі варіанти, щоб позбавити нерозбірливих гравців можливості робити ставку фрібетом, проте сама можливість робити подібну ставку без ризику для гаманця приємна. Звичайно, можна подумати, що злий букмекер просто зручно розставив свої мережі для клієнтів, але фактично гравець нічого не втрачає, використовуючи дану програму і може отримати взамін! А значить виграють обидві сторони, як букмекер, так і сам гравець. Тим більше, що це відмінна можливість в принципі задати собі питання, а чи так потрібна мені ця сама гра на спортивних ставках. Використовуючи фрібет це легко з'ясувати без зайвого напруження ваших фінансів. Так що це відрізняючи можливість для тих, хто ще сумнівається у виборі цього заняття і перспективності витрати свого часу, так і для досвідчених гравців, які вважають за краще максимальну ефективність і тільки найбільші виграші.

лига ставок