Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Детальна оцінка БК
надійність
8
коефіцієнти
8
Бонуси та Акції
6
Служба підтримки
7
трансляції
6
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
9
Лінія в лайв
9
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
8.1
Компанія була заснована в 2008 році. До 2016 року букмекер перетворився в одного з лідерів галузі, об'єднавши половину російських БК у «Першій саморегулівної організації».
«Ліга Ставок» займає 3-е місце в Росії по впізнаваності серед букмекерських компаній. За показником лояльності гравців компанія займає перше місце.

Про Букмекери

Сама контора «Ліга Ставок» є офіційно визнаною легальною компанією, що діє на території РФ за місцевим законодавством, де працює в ППС і онлайн на сайті www.ligastavok.ua. Ліга Ставок є повноправним партнером НКО «Перший ЦУПІС». При цьому в одному з наземних пунктів контори можна пройти ідентифікацію від самого букмекера, так і для ЦУПІС.

Плюси і мінуси букмекера
легальний букмекер
Пристойні бонуси та акції
Онлайн-трансляції
Багата лінія, в тому числі на екзотику
Можливість самообмеження діяльності гравця
Підступна політика обмеження щодо лімітів
Випадки затримок верифікації (до 120 днів)
Незначні коефіцієнти на матчі другого плану

Офіційний сайт

Єдиний робочий сайт - www.ligastavok.ua

Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Для всіх гравців на сайті існує окрема вкладка для ознайомлення з системою лояльності і наданими бонусами - «Привілей», де обговорюються всі варіанти і подробиці.

Реєстрація та верифікація

Для того, щоб стати повноправним учасником контори потрібно пройти реєстрацію, почати її можна натиснувши на однойменну кнопку.

Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Після цього користувача перенаправляють в форми, які необхідно заповнити персональними даними.

Зареєстрований користувач після повинен буде пройти ідентифікацію, яка підтвердить всі введені гравцем дані для чого буде потрібно наявність електронної пошти, смс на активний номер телефону. Також буде потрібно мати акаунт в ЦУПІС. При цьому для верифікації буде потрібно вибрати один з двох варіантів: спрощений і повний.

Спрощений варіант:

  1. Зробивши онлайн заявку співробітникам контори
  2. Через сайт держпослуг

Після проходження цього виду ідентифікації на гравця накладаються деякі обмеження відмінні від повноцінного веріфіцированного аккаунта. Так будь-яка разова фінансова операція буде обмежена 60 тисячами гривень, а в місяць користувачеві доступний оборот тільки 200 тисяч гривень. Якщо гравця не влаштовують такі обмеження, то йому необхідно пройти повну верифікацію:

  • У будь-якому наземному ППС «Ліга ставок» (безкоштовно)
  • У відділенні CONTACT (150 р.)
  • У салонах зв'язку «Зв'язковий» (300 р.)

При цьому адміністрація сервісу має право на проведення повторної верифікації, яка проводиться в разі підозри гравця в підозрілому неспортивну поведінку під час укладання парі. При цьому потрібно також заповнити заяву на ім'я контори, а відповідь прийде протягом 30 робочих діб. Окремі найбільш складні ситуації можуть бути продовжені аж до 120 діб (вкрай рідкісне явище).

Поповнення та виведення коштів

Для того, щоб почати грати на ставках будь-якому користувачеві буде потрібно поповнити свій ігровий рахунок, для Ліги Ставок потрібно відкрити особистий кабінет після натискання на профіль зі своїм ім'ям, де відкрити «Поповнення».

Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Варто заздалегідь попередити про те, що букмекерська контора зі свого боку не утримує грошей в якості комісії, однак деякі платіжні системи можуть це робити.

Для оформлення грошового переказу потрібно скористатися мінімум 100 рублями, максимально можлива сума - 550 тисяч.

Виведення грошей буде відбуватися через посередника - «Управління інтерактивними ставками», проте серйозно на швидкість перекладу і умови операції не вплине. Гравець зможе використовувати:

  • Банківські картки Visa, MasterCard, Світ
  • Електронні гаманці QIWI, Юманіте від Яндекса, ЦУПІС
  • Банківські перекази

Якщо після проведення перевірки у БК немає претензій по запросу грошей гравцем, то гроші надійдуть на рахунок ЦУПІС, звідки вже пройдуть за названою користувачем шляху. Мінімально доступна для виведення ставка - 57 гривень для гаманця ЦУПІС, 100 гривень для Qiwi 1000 для банківських карт.

У разі вимоги букмекерів письмового звернення, то всі виплати гравцеві призупиняються до остаточного прийняття рішення з приводу гравця.

Мінімальна і максимальна ставки

Мінімальний розмір для створення ставки - 10 гривень, максимальна не обмежена загальними правилами контори, однак встановлюються окремого для кожної конкретної події, в залежності від виду спорту, його популярності і популярності конкретного матчу.

оподаткування

Нинішнє законодавство в РФ вимагає від гравців виплачувати податкові зобов'язання за кожен отриманий виграш у розмірі 13%. При цьому обов'язковими для гравця залишаються суми до 15 000 гривень, де вся відповідальність залишається на кінцевого користувача. Якщо сума перевищує 15 тисяч, то букмекер бере на себе ці зобов'язання, утримуючи за собою частини виграного у своїх клієнтів. Про що, природно, попереджає називаючи конкретну суму.

Варто пояснити, що податком обкладаються не всі кошти на рахунку гравця, а тільки те, що розглядається як конкретний доходом - різниця між кінцевим депозитом і сумою всіх поповнень. Тобто тільки на те, що гравець придбав в процесі своєї діяльності.

Про службу підтримки

При виникненні труднощів користувач може звернутися до служби підтримки для чого піде номер гарячої лінії +7 (800) 555-44-55, якщо обставини вимагають складне опис проблеми, то найпростіше викласти свою думку по електронній пошті - info@ligastavok.ua.

Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Варто відразу згадати про те, що контора в розгляді вимог і скарг користувачів співпрацює з нашою редакцією, тому все написане моніториться співробітниками компанії. Тому ви можете отримати належну відповідь на нашому сайті.

Мобільна версія

Мобільний додаток Ліга Ставок є для скачування на Android, а також на телефони з системою IOS, якщо гравець зайде на офіційний сайт зі свого смартфона або планшета.

Ліга Ставок букмекерська контора офіційний сайт огляд

Якщо говорити про його можливості, то воно цілком переносить можливості сайту в компактну упаковку, в якій викинуто все зайве для зручності використання на меншому за розміром екрані.

Крім звичайного укладення парі як в Live, так і по доматчевих лінії, гравцеві доступні детальна інформація по матчах, командам і їх результативності, а також можливість одночасного перегляду трансляції та укладення парі без зміни екрану і подзагрузок.

Коефіцієнти - нормальні

Футбол

Для турнірів вищої значущості - турніри Англії, Іспанії, Італії на більшість випадків припускають розмір маржі в межах 4-5%, для тотала матчу - 3-5%. Для турнірів середнього рівня, які не користуються всепоглинаючим увагою (Туреччина, Данія) загальний розмір залишається в межах 6-6,29%.

Хокей

Для найбільш популярних турнірів (NHL) результати, тотали і фори розмір маржі встановлений в розмірі - 5%, на матчі в рамках КХЛ більшість випадків зберігається в межах 5,5-6%, тотали і фори в них - 5%. Для інших турнірів маржа варто в розмірі 7-8%.

Баскетбол

Дуже серйозні відмінності представлені на матчі з баскетболу, де її показники розходяться в залежності від результату, і коли він буде прийнятий за основним часу або в овертаймі. Для основного часу маржа тримається в розмірі 10%, для овертайму - 8%. Рівні шанси для матчів NBA 1,9-1,9 для інших ігор 1,87-1,87.

теніс

Для різних турнірів серії ATP / WTA маржа утримується в позначках 5-6%, для тоталов і фори 8-10%. Турніри з меншим визнанням отримали меншу увагу і від букмекера, де на результати і тотали маржа стрибає в межах 8-10%.

Вибір ставок - нормальний

За загальним обсягом представлених спортивних подій БК «Ліга Ставок» відноситься до типового середнячку. Тут годі й шукати якийсь відвертої екзотики, тут немає регіональних змагань, проте є представництво турнірів і матчів за різних видів спорту третього ешелону в достатній кількості.

До однозначно позитивних сторін контори варто відзначити серйозну увагу до лінії з хокею, яку створює власний аналітичний центр контори, а не експерти з боку. Так для матчів НХЛ і КХЛ є істотна розпис, яка передбачає ставки на статистику, де є гол + пас гравця, кількість і результативність кидків, штрафний час і інше. Ще одна знаменита штука для Ліги Ставок - різноманітність в футбольних розписах, де присутні комбіновані результати: переможець + тотал, точний рахунок 1 тайму + точний рахунок матчу, обидві заб'ють / тотал, тайм / матч, подвійний шанс + тотал і багато іншого. На даний момент одна з небагатьох упущень на думку редакції - відсутність четвертної азіатських ставок на тотал і фору.

Докупити фору і тотал на значні показники не вдасться, так як зазвичай представлений вибір з трьох варіантів.

Дійсно оригінальні ставки представлені в розділі «Спецпропозиція - розділ« Експрес дня »». Близький за духом до тоталізатора експрес з високими коефіцієнтами з великим набором подій. Наприклад, одне з недавніх пропозицій від БК складалося в експресі з кф = 88,0, де в матчі ЦСКА і «Зеніт» була потрібна перемога 1, Траоре мав забити, буде пенальті, тотал 1 тайму більше 1,5, в першому таймі буде більше 5,5 кутових.

Сервісу Live - нормальний

Кількісно лайв-лінія в Лізі Ставок не виділяється ні в гіршу, ні в кращу сторону. При цьому маржа для різних подій в середньому за видами спорту 8-10%.

Розпис може сильно варіюватися в залежності від популярності матчу, виду спорту та інших показників. Однак, в більшості випадків у гравця є можливість робити ставки на певні часові відрізки, а не тільки на весь матчу, наприклад з 1 хвилини по X. При чому не обов'язково, що цей час збігається з межами тайму, сету або періоду.

Якщо у гравця є певний запас кошти на рахунку, то він може переглядати трансляції матчів, які доступні в бібліотеці сервісу. Якщо такої немає, то за подіями можна стежити за допомогою Матч-трекера.

Окреме повагу контора заробила за надання режиму «кількох подій», який, по суті, дозволяє стежити за декількома подіями, одночасно не переходячи по посиланню і залишаючись в межах одного екрану, що серйозно полегшує як перегляд ходу матчу, так і можливість укладення паралельних ставок.

Бонуси Ліга Ставок

Страховка першої ставки до 10 000 гривень

Для отримання приємного бонусу від букмекера буде потрібно стати його зареєстрованим користувачем, використовувати промокод START в своєму особистому кабінеті, а потім виконати умови для першої ставки, після чого протягом 30 днів ставка буде розглянута з моменту проходження ідентифікації користувачем. Якщо ставка програє, то гравець отримує на свій рахунок фрібет в розмірі минулого ставки, з максимально можливими 10 тисячами гривень.

При цьому безкоштовна ставка може бути затребувана на поодинокі ставки з будь-яким коефіцієнтом без обмежень. При перемозі бонусної ставки гравець отримує на свій рахунок реальну суму коштів за вирахуванням самого бонусу. При цьому термін дії даної акції - 30 днів з моменту отримання гравцем.

Варто пам'ятати, що при виборі даної акції інші стають закриті.

Спеціальні пропозиції

Гравцям пропонуються крім класичних ставок зробити свій вибір в «спецпропозиції», у вкладці «Експрес дня». Тут гравцеві дається набір певних подій, які, як правило, повинні бути виконані одночасно, за що в нагороду гравець отримує просто колосальні коефіцієнти.

В Лайв гравці можуть використовувати для множинного стеження за подіями на полі режим «Кілька подій», який на одній сторінці дозволяє мати кілька матчів, а також робити ставки за цими варіантами. Якщо потрібно гравець може виділити один з варіантів і розгорнути його на повну для ознайомлення з повним списком можливостей.

Гравці можуть достроково викупити свої ставки за програмою - кешаут, яка поки тільки тестується букмекерів. Дізнатися умови виконання можна в особистому кабінеті після натискання кнопки - «Історія парі». Ця функція доступна не завжди. Дана пропозиція за замовчуванням відображається під конкретної ставкою, так що, коли опція доступна ви зможете її пропустити.

Окрема програма лояльності Ліги Ставок може дати доступ до кешбеку до 12,5%, який можна отримати за активну ігрову діяльність в рамках сервісу, а також стати учасником розіграшів з приємними призами і Мерч, а також символікою різних спортивних організацій.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК «Ліга Ставок»?
Для цього буде потрібно зайти на офіційний сайт контори, де в правому верхньому кутку з'явиться однойменна посилання. Після в спеціальних формах потрібно ввести свої персональні дані: ім'я, прізвище, активний номер телефону, адресу електронної пошти, вік і місце проживання. Після чого придумуємо пароль і підтверджуємо його. Деякі моменти і часто задаються по цій темі можна прочитати в окремій статті.
Як зробити ставку в БК «Ліга Ставок»?
У спеціальному меню зліва гравці можуть вибрати окремий вид спорту, а потім турніри, що проходять по ньому. Далі знаходимо зі списку необхідний матч, де для нього вибираємо прийнятний результат і натискаємо на коефіцієнт поруч з ним. Після цього відкривається спеціальний купон, який потім варто підтвердити, вписавши заздалегідь суму, якої готові ризикнути.
Як отримати бонус БК «Ліга Ставок»?
Нові клієнти контори Ліга Ставок мають можливість використовувати спеціальний вітальний бонус до 30000 гривень за програмою лояльності «Привілей». Для чого гравець повинен отримати зареєстрований профіль і підтверджений статус, після зазначеного потрібно поповнити ігровий баланс і протягом місяця проставити на суму понад 1 млн гривень. Конкретні умови проведення акції можна дізнатися на сторінці бонусів.
Чи можна в БК «Ліга Ставок» зробити безкоштовну ставку?
Є кілька варіантів для отримання гравцем фрібетов (безкоштовних ставок). Нові користувачі можуть реалізувати своє право на отримання страховки першої ставки, а також безкоштовна ставка на 30 тисяч, за внесення першого депозиту. Серед активних користувачів проводиться розіграш безкоштовних ставок на РПЛ.
Де можна завантажити додаток БК «Ліга Ставок» на телефон?
Завантажити та встановити іменне додаток від БК Ліга Ставок на свої мобільні пристрої можна безкоштовно з офіційного сайту сервісу. Детальна інструкція для отримання власної копії знаходиться за посиланням в одній з наших статей.

Додаток «Ліга Ставок» для iOS
Додаток «Ліга Ставок» для Android
Як користуватися мобільною версією?
Можливостями сервісу контори можна різними шляхами, як з вашого ПК використовуючи офіційний сайт, так і зі смартфона. При цьому використовувати додаток необов'язково досить буде перейти на сайт букмекера - ligastavok.ua, де відбудеться автоматичний перехід на полегшену версію зручну для маленького екрану. Огляд мобільної версії букмекера «Ліга Ставок» дозволить самостійно оцінити всі можливості, які надають розробники, а також дозволить оцінити колосальна праця в напрямку поліпшення досвіду використання сервісу. варто прочитати.
Як вивести гроші з рахунку БК «Ліга Ставок»?
Для цього авторізуемся на сайті зі своїми даними і відкриваємо особистий кабінет, де переходимо в меню «Управління інтерактивними ставками», і «Виплата виграшу». Вказуємо кількість грошей, яке потім повинно надійти на особисті рахунки, після чого запит на переклад пройде перевірку з боку букмекера. Якщо все добре, то гроші перейдуть на рахунок в ЦУПІС, а потім і на особисті рахунки.
лига ставок
Для этого потребуется зайти на официальный сайт конторы, где в правом верхнем углу появится одноименная ссылка. После в специальных формах потребуется ввести свои персональные данные: имя, фамилия, активный номер телефона, адрес электронный почты, возраст и место проживания. После чего придумываем пароль и подтверждаем его. Некоторые моменты и часто задаваемые вопросы по этой теме можно прочесть в отдельной статье.
В специальном меню слева игроки могут выбрать отдельный вид спорта, а затем турниры, проходящие по нему. Далее находим из списка необходимый матч, где для него выбираем приемлемый исход и нажимаем на коэффициент рядом с ним. После этого открывается специальный купон, который затем стоит подтвердить, вписав заранее сумму, которой готовы рискнуть.
Новые клиенты конторы Лига Ставок имеют возможность использовать специальный приветственный бонус до 30000 гривен по программе лояльности «Привилегия». Для чего игрок должен получить зарегистрированный профиль и подтвержденный статус, после указанного требуется пополнить игровой баланс и в течение месяца проставить на сумму более 1 млн гривен. Конкретные условия проведения акции можно узнать на странице бонусов.
Есть несколько вариантов для получения игроком фрибетов (бесплатных ставок). Новые пользователи могут реализовать свое право на получение страховки первой ставки, а также бесплатная ставка на 30 тысяч, за внесение первого депозита. Среди активных пользователей проводится розыгрыш бесплатных ставок на РПЛ.
Скачать и установить именное приложение от БК Лига Ставок на свои мобильные устройства можно бесплатно с официального сайта сервиса. Подробная инструкция для получения собственной копии находится по ссылке в одной из наших статей.

Приложение «Лига Ставок» для iOS
Приложение «Лига Ставок» для Android
Возможностями сервиса конторы можно разными путями, как с вашего ПК используя официальный сайт, так и со смартфона. При этом использовать приложение необязательно достаточно будет перейти на сайт букмекера – ligastavok.ua, где произойдет автоматический переход на облегченную версию удобную для маленького экрана. Обзор мобильной версии букмекера «Лига Ставок» позволит самостоятельно оценить все возможности, которые предоставляют разработчики, а также позволит оценить колоссальный труд в направлении улучшения опыта использования сервиса. Стоит прочесть.
Для этого авторизуемся на сайте со своими данными и открываем личный кабинет, где переходим в меню «Управление интерактивными ставками», и «Выплата выигрыша». Указываем количество денег, которое затем должно поступить на личные счета, после чего запрос на перевод пройдет проверку со стороны букмекера. Если все хорошо, то деньги перейдут на счет в ЦУПИС, а затем и на личные счета.