Бінго бум реєстрація

Як пройти процедуру реєстрації на сайті БК Бінго-Бум онлайн з вашого персонального комп'ютера? Які є варіанти для верифікації особистості в ЦУПІС? Сьогодні спробуємо розібратися і дати короткий огляд БК Бінго-Бум: які операції можна проводити в особистому кабінеті, що пропонує букмекера в лінії і з якими призовими.


БК «Бінго-Бум» не може похвалитися колосальної історією і традиціями. Однак, за 10 років свого легального існування (за ліцензією ФНС РФ 2010р) став одним з найбільш улюблених компаній серед вітчизняних гравців. Більше 300 наземних пунктів прийому ставок по більшості міст країни говорять самі за себе. Після недавнього 2017 контора змогла перейти і в розділ онлайн букмекерів і приймає інтерактивні ставки 24/7. Правда для того, щоб почати грати потрібно пройти реєстрацію, а також ідентифікацію в ЦУПІС, через який проходять всі платежі між букмекерів і користувачем.

Реєстрація на сайті особистого кабінету

Процедура реєстрації справа проста, але може зажадати трохи часу, навіть в БК Бінго-Бум.


Бінго бум реєстрація

Спочатку відкриваємо офіційна сторінку, де вже на головній в правому верхньому кутку буде виділяється помаранчева кнопка. Її необхідно натиснути і перейти до заповнення форм з персональними даними користувача.

  • Телефон користувача з кодом +7. Тільки не забудьте його. Номер буде потрібно надалі для реєстрації в гаманці від QIWI, який буде використаний для поповнення ігрового рахунку. Цей же телефон далі буде потрібно і під час реєстрації в ЦУПІС, без якої пограти в букмекерській ви не зможете.
  • Скласти пароль. Буде потрібно не менше 8 символів, з ним теж варто бути обережніше, щоб не довелося при кожному вході його відновлювати.
  • Записуємо актуальний адреса електронної поштової скриньки.
  • При наявності промокодом «Бінго-Бум» обов'язково вписуємо його. Отримати такий можна провівши моніторинг різних форумів, соцмереж або запитавши співробітників пунктів прийому ставок.
  • Погоджуємося з правилами сервісу і підтверджуємо наявність як мінімум 18 років.

Бінго бум реєстраціяДалі залишається тільки зайти в телефон і відкрити нове смс, яке доведеться разом з активаційним кодом. У наступному розділі якраз буде доступно вікно для його вписування. Підтверджувати при цьому буде потрібно тільки телефон, без необхідності для електронної пошти. Остання потрібна тільки при потребі в зміні пароля. Після цього реєстрація можна вважати завершеною.

Далі переходимо до нового етапу - ідентифікація в ЦУПІС гравця. Якщо у вас немає в наявності зареєстрованого гаманця в QIWI, то його можна буде отримати на цьому етапі. Інакше ж можна використовувати дані вже отриманого гаманця.

ВІДЕОінструкція по реєстрації з мобільного телефону.

Ідентифікація особистості гравця в ЦУПІС

Як говорилося раніше будь-який легальний букмекер повинен співпрацювати з ЦУПІС (центр обліку інтерактивних ставок), який як раз і є за сумісництвом QIWI-банком. Так що не варто дивуватися вимогу завести ківі-гаманець. Саме його наявність і буде потрібно надалі для ідентифікації. Якщо ви вже володієте таким, то необхідно довести його до рівня «Максимальний». Після чого для вас відкриється доступ до фінансових операцій по ігровому рахунку в Бінго-Бум.

QIWI

Оновити статус гаманця можна за допомогою верифікації даних в одному з офісів QIWI-банку. Для цього не забудьте покласти в кишеню телефон, який ви вказали при реєстрації в БК і ЦУПІС, а також паспорт. Після чого зверніться до співробітника і попросіть про ідентифікації гаманця.

Бінго бум реєстраціяЯкщо такого поруч з вами немає, то можете скористатися тією ж послугою в одному з найближчих салонів «Евросети». Вимоги абсолютно ідентичні.

У салонах «Евросети» і ППС «Бінго-Бум».

Як говорилося раніше, дії для підтвердження даних в ЦУПІС через «Евросеть» можна за допомогою паспорта і номера телефону, який був зазначений в момент реєстрації. При чому тут можна підтвердити статус гаманця QIWI, так і верифікувати в БК «Бінго-Бум».

Бінго бум реєстраціяЯкщо користувач вже має підтверджений гаманець в КИВИ, то можна відразу ж звернутися в пункт прийому ставок, де співробітники допоможуть пройти верифікацію вже для самої букмекерської контори.

З конторою можна зв'язатися і віддалено. Для цього буде потрібно зайти в особистий кабінет, а потім вибрати умови для ідентифікації даних, де вибрати варіант - відеозв'язок. У зручний час з користувачем зв'яжеться один із співробітників, який захоче побачити ваше обличчя і розкритий поруч з ним паспорт.

Реєстрація аккаунта через мобільні пристрої

Якщо поруч з вами немає ПК або пункту прийому ставок «Бінго-Бум», то ви можете скористатися своїм мобільним девайсом (смартфоном або планшетом »для того, щоб пройти реєстрацію на« Бінго-Бум ».

Алгоритм проходження ніяк не відрізняється від того, що є на офіційному сайті або його мобільній версії. необхідно:

  • Знайти кнопку «Реєстрація» і перейти по посиланню.
  • Вписати необхідну інформацію в рядки даних.
  • У новому вікні потрібно ввести код, який прийшов на вказаний номер телефону.

Потім можна авторизуватися, використовуючи ваші реєстраційні дані: можна використовувати як номер телефону, так і логін, а потім залишається тільки ввести пароль. Правда, як говорилося раніше, цього недостатньо для того, щоб почати грати і укладати ставки. Буде потрібно верифікація через QIWI, Евросеть або один з понад 700 по всій РФ ППС Бінго-Бум, а може, зв'язавшись зі співробітником через програму відеоконференції.

Якщо ви закінчили з операцією верифікації, то можна почати робити ставки, як тільки ви скинете гроші на свій ігровий рахунок. Тим більше, що вибирати по позиціях в передматчевій лінії і лайв є з чого.