Промокод бінго бум

Промокод бінго бум

Усі зареєстровані облікові записи букмекерських контор люблять реєструватися тільки в тих компаніях, які пропонують найбільш вигідні умови для своїх нових клієнтів. Саме про це ми сьогодні поговоримо на прикладі досить молодого гравця на російському ринку - Bingo Boom, подивимося на відразу два бонуси, які пропонує адміністрація сервісу.

Колись компанія пропонувала всім гравцям ввести при реєстрації спецаільний промокод в 1000грн при закінченні реєстрації. Ось тільки сьогодні подібного, на жаль, не передбачається. Звичайно, такого великого бонусу ви не отримаєте, але якщо скористаєтеся промокодом «SerdcedoSerca», то зможете отримати 500 р - фрібета, без будь-яких додаткових обмежень і лімітів. Безкоштовна ставка для кожного.

Крім цього, користувачам доступний бонус у 100% від першого депозиту, який, правда, вже потребують дотримання безлічі умов. Про який поговоримо нижче.

Як активувати і відіграти бонус?

Для того, щоб стати частиною подібної бонусної програми необхідно бути зареєстрованим користувачем. Однак, у випадку з промокодом «SerdcedoSerca» необхідно буде ввести його в відповідне поле при реєстрації, а не вже після. Інакше активувати його буде неможливо. Там же буде потрібно вказувати стандартні дані: телефон, пароль і логін, адресу e-mail.

Після чого всі введені дані необхідно буде підтвердити. Для цього буде потрібно в спеціальному полі після проходження всієї процедури реєстрації ввести спеціальний код, який доведеться в смс на вказаний вами телефон. Так що варто простежити, щоб всі дані були правильно введені без будь-яких помилок, інакше годі й закінчити цю процедуру для початку гри.

Але і це не кінець. Адже далі вас чекає процедура верифікація, коли необхідно перевірити, що ваші дані належать саме вам. Для цього є кілька варіантів: можна звернутися особисто до пункту прийому ставок або зателефонувавши через Skype співробітникам букмекерської, де від вас очікують побачити ваше обличчя і паспорт.

Після чого 500 гривень з промокодом з'являться на вашому рахунку.

Інший варіант вітального бонуса

Однак, не варто думати, що букмекер обмежується тільки 500 рублями бонусу, так усі зареєстровані облікові записи БК мають право претендувати на зовсім інший вітальний бонус. Так за його умовами гравець може зробити свій перший депозит і отримати бонус у розмірі 100% від суми поповнення, при чому ліміт з цього бонусу - 50 000грн.


промокод бінго бум на сьогодні

Однак, на відміну від промокодом тут існують свої обмеження і умови. Все-таки сума бонусу значно відрізняється. При цьому для того, щоб перетворити бонус в реальні гроші потрібно цей бонус відіграти. При цьому зробити це можна не тільки на ставках на спорт, але і в різних міні-іграх, які пропонуються користувачам Bingo Boom, так як рахунок зареєстрованого користувача єдиний для всіх грошових операцій на сайті букмекера.

Так для того, щоб перетворити бонус в «монети» на рахунку необхідно зробити ставку на суму X15 від першого депозиту, після чого ви зможете зняти дану гроші зі свого рахунку. Тобто, щоб відіграти 200 гривень бонусу, потрібно зробити будь-яку ставку на суму 3000 гривень.

Однак, не забувайте, що сьогодні ви навряд чи зможете скористатися промокодом від bingoboom, так що скоріше вводите SerdcedoSerca, який діє тільки обмежений час.

Тепер ви знаєте, як отримати всі види вітальних бонусів, які пропонуються букмекерською конторою для всіх своїх нових користувачів і не тільки. Чудова пропозиція для тих, хто ніколи в житті не робив ніяких ставок, оскільки це єдиний варіант, коли можна ризикувати, але не своїми грошима.