Ідентифікація в цупіс бінго бум

Для того, щоб почати робити ставки в БК Bingo Boom як і в будь-якій легальній компанії в РФ, що займається азартними іграми в РФ буде потрібно реєстрація, а потім підтвердження даних, що вводяться для контори і ЦУПІС, посередника між гравцем і компанією.


Ідентифікація в цупіс бінго бум
Все це потрібно так і для того, щоб користувач мав можливо для введення грошей на рахунок, так і для виведення виграшу.

Подивитися огляд на роботу контори Bingo Boom можна за посиланням в одній з наших статей.

способи ідентифікації

Почнемо з того, що означає це слово. Ідентифікація - операція, яка дозволяє підтвердити ваші персональні дані, які були вказані користувачем при реєстрації свого аккаунта в БК і ЦУПІС.

Ідентифікація в цупіс бінго бумМожливостей закінчити з подібною «бюрократією» можна досить швидко і просто. А тепер, де можна пройти підтвердження особи:

  • В одному з відділень Бінго Бум (бл. 700 штук по всій неосяжній).
  • Один з найближчих доступних салонів «Евросети».
  • Пункт прийому переказів «Contact».
  • Через відеозв'язок з одним із співробітників «Бінго Бум» віддалено.
  • В одному з офісів QIWI-банку

Ідентифікація в цупіс бінго бум

Ідентифікація в цупіс бінго бумЯкщо у вас виникла проблема на одному з етапів верифікації або ви зіткнулися з технічною несправністю, то завжди можете звернутися в службу підтримки користувача, для якої доступний цілодобовий номер гарячої лінії.

Ідентифікація через QIWI

Верифікувати можна в одному з офісів КИВИ-банку, який і є за сумісництвом ЦУПІС-2. Підтвердження через центр обліку інтерактивних ставок необхідно для того, щоб робити ставки в Bingo Boo, як до речі і в будь-який інший легальної в РФ конторі. Для цього буде потрібно створити гаманець в QIWI і отримати максимально можливий статус - «професійний».

Ідентифікація в цупіс бінго бумЯкщо у користувача вже є такий рахунок в Ківі, то буде потрібно тільки підвищення статусу і його прив'язка до сайту БК. Зробити це все можна при особистому відвідуванні з телефоном і паспортом в кишені.

Єдиний мінус даного способу - сам офіс QIWI. На жаль, не кожне місто має власний офіс цього електронного банку, тому доведеться вибирати щось ще. Це не проблема для великого міста, але от інші можуть використовувати віддалене підтвердження через особистий кабінет в БК або при особистому відвідуванні одного з салонів «Евросети». Однак, який спосіб не буде обраний, то все одно буде потрібно наявність номера телефону і паспорта, але у випадку з «Евросетью» ще й оплата послуги.

Ідентифікація в «Евросети»

Якщо знайти офіс «Ківі» може бути важко в не заселеному місті, то ось знайти салон «Евросети» можна, мабуть, на кожному розі. В цьому плані ідентифікація в цій мережі буде найбільш простий і оптимальної. Для чого потрібно зайти в салон з паспортом і телефоном, на якій була досконала реєстрація в БК і QIWI.

Ідентифікація в цупіс бінго бумСама послуга буде коштувати користувачеві 300 гривень. Оригінал паспорта громадянина України гаманця Ківі досить популярна послуга в цій мережі, так що вам не доведеться пояснювати, що ви хочете від нетямущого співробітника. Надайте паспорт і номер телефону, на який прийде смс з підтвердженням даної послуги. Там, до речі, якраз з'являються останні цифри номера вашого особистого документа.

Тут же можна підтвердити дані введені дані для БК «Бінго Бум». Для чого також доведеться внести оплату в розмірі 50 гривень. Вимоги такі ж, як і в підтвердженні даних гаманця - паспорт і номер телефону.

Для гравця, який вперше знайомиться з грою на ставках, потрібно пройти обидві процедури для реєстрації в Bingo Boom.

Ідентифікація в ППС

На даний момент підтвердити ваші персональні дані для букмекера безкоштовно можна тільки через саму контору. У нашому випадку потрібно прийти в один з офісів «Бінго Бум». Сьогодні відкрито їх величезна кількість по всій території країни, так що практично напевно зможете знайти один з таких недалеко від своєї роботи або будинку. Буде потрібно принести з собою паспорт і номер телефону.

Якщо такий варіант з якої-небудь причини для вас не підходить, то ви завжди можете зайти в особистий кабінет на сайті букмекера, де вибрати віддалену верифікацію. Там можна вибрати зручний час для організації відеозв'язку з одним із співробітників БК по Skype або іншої наявної програмою. Буде потрібно гарна якість вебкамери і паспорт. Для того, щоб співробітник міг підтвердити відповідність документа і вашого обличчя.

Ідентифікація через Contact

Підтвердити дані для «Бінго Бум», на жаль, не можна, а от домогтися максимальної верифікації в гаманці QIWI цілком можна і навіть потрібно. Для цього необхідно пройти всі той же алгоритм з наявності грошей на оплату послуги, документ, що засвідчує особу, та активний номер телефону. Зробити потрібно абсолютно ту ж операцію, що і в салоні «Евросети». Та ж смс-ка з останніми цифрами номера вашого документа. Після нетривалого часу оформлення ваш гаманець отримує максимальний статус.

Як пройти ідентифікацію в ЦУПІС

Пройти ідентифікацію в БК Бінго Бум виявилося і не так вже й складно. Буде потрібно тільки час і мінімум зусиль, іноді грошей. Для проходження реєстрації залишилося тільки розібратися, як прив'язати сторінку в ЦУПІС до «Бінго Бум», щоб мати можливість робити ставки на законних підставах в легальній конторі.

Як говорилося раніше, в першу чергу звертаємо увагу на наявність підтвердженого гаманця в Qiwi, який буде потрібно для реєстрації в ЦУПІС. Якщо такий вже існує, то його залишається тільки прив'язати в особистому кабінеті на сайті букмекера, а також номер телефону, який був задіяний в реєстрації як ЦУПІС, так і сайту БК. Нагадуємо, що він обов'язково повинен бути однаковим для обох систем. Повторні реєстрація в ЦУПІС або підтвердження гаманця не потрібні.

Якщо рахунки в Ківі немає, то потрібно його створення в системі з подальшою реєстрацією і підтвердженням до максимального статусу. При наявності гаманця його потрібно тільки верифікувати до «професійного». Зробити верифікацію рахунку можна будь-яким зазначеним вище способом через офіс «Ківі», «Евросети», «Contact».