Бетсіті вивести гроші

Бетсіті вивести гроші

Що найбільш важливо в житті гравця, який вважає за краще робити ставки на спортивні події? Перемога улюбленої команди і азарт? Звичайно так, але ніщо не радує серце гравця, як отриманий виграш від правильно зазначеного результату для спортивної події в ставці.


Сьогодні ми поговоримо про можливості в букмекерській конторі Бетсіті, яка є великим гравцем на арені онлайн-беттінга, після чого варто розповісти про те, як вивести гроші з Бетсіті, які способи для цього існують, а також які у цього процесу є переваги і недоліки.

Способи виведення коштів

Всього доступних варіантів два:

  1. Операція на банківську карту
  2. Транзакція на електронний гаманець

Бетсіті вивести гроші

Варто відразу зазначити, що деякі оператори можуть стягувати за переклад комісію, при цьому в залежності від обраного способу, переклади можуть відбуватися тривалий час. Хоча зазвичай це займає кілька хвилин.

Виведення коштів на банківську карту

Більшість сучасних гравців вибирає саме банківську карту як найкращий варіант. При цьому, як правило, всі гравці мають при собі як мінімум одну банківську карту, яку використовують щодня. При це переклади з ігрового рахунку на карту не зажадають від вас додаткових виплат у вигляді комісії. Єдиний момент, який варто уточнити, що деяка сума утримується букмекерів для виплати ПДФО за гравця.

При цьому мінімальне значення перекладу на карту - 1000 гривень, максимум - 100 000 гривень. Зазвичай транзакція відбувається протягом п'яти робочих діб, але, як правило, раніше. Ви можете використовувати будь-яку карту будь-якого банку, якщо вона діє в системі VISA, MasterCard або МИР.

Для того, щоб оформити заявку на зняття коштів зі свого ігрового депозиту, необхідно зайти в особистий кабінет на вкладку «історія рахунку», а потім перейти в розділ «виплата виграшу». Після цього перекине на сторінку оформлення заявки, де необхідно заповнити зазначені поля, після чого користувача перекине на сайт ЦУПІС, де від вас зажадають підтвердити операцію. Даний пункт обов'язковий для виконання, пропустити його буде неможливо. Після цього вводимо код, який прийде вам в смс-повідомленні.

Існує додаткове обмеження, встановлене букмекерською конторою Бетсіті, так перевести кошти з ігрового депозиту можна тільки на номер тієї карти, яка використовувалася для поповнення ігрового рахунку. Інакше операцію зробити буде неможливо.

Виведення коштів на електронний гаманець

Комісія за переказ на електронні гаманці не стягується, а терміни виконання перекладу практично миттєві. Дане правило працює для варіантів перекладу в пункті «Електронні гаманці». Істотна різниця в різних електронних гаманцях в мінімальному і максимальному значенні суми, доступної для зняття з ігрового депозиту.

Виведення коштів на «QIWI-Wallet»

Мінімальне значення грошових коштів для зняття - 100 гривень, максимум за один переклад - 15 000 гривень.

Алгоритм для оформлення перекладу схожий з тим, що ми використовуємо при перекладі на банківську карту: особистий кабінет - історія рахунку - виплата виграшу. Заповнюємо поля необхідні для переказу коштів на ківі-гаманець. Після чого необхідно вказати необхідні дані на сайті ЦУПІС.

Після чого чекаємо перекладу на ваш ківі гаманець.

Виведення коштів на рахунок в ЦУПІС

ЦУПІС у гравців здебільшого асоціюється з головним болем при проходженні процедури ідентифікації. Так що дуже рідко можна зустріти гравців, які мають гаманець з однойменною назвою. При цьому на даний спосіб виплати виграшу варто звернути увагу. Так мінімальна сума - 1000 гривень, а максимум - 550 000 гривень. Що навіть більше, ніж при використанні банківської карти. Після оформляємо заявку на переказ грошей вибравши даний спосіб оплати. Від вас навіть не буде потрібно підтвердження в ЦУПІС.

Виведення коштів на Moneta.ua

Мінімальне значення для зняття - 100 гривень, а максимум - 100 000 гривень. Однак верхній ліміт може відрізнятися в залежності від статусу гаманця, на який направляється переклад. Алгоритм для оформлення заявки на висновок ніяк не відрізняється від такого при виборі карти або гаманця. Єдина різниця, що вибрати доведеться платіжну систему Монета.ру

Виведення коштів на мобільний телефон

На жаль, крім описаних ваше варіантів перекладу з ігрового рахунку букмекерської контори на ваш особистий на даний момент інші неможливі. Не можна використовувати рахунок мобільного телефону і деякі електронні гаманці для оформлення заявки на зняття коштів. Ймовірно, список доступного розшириться, але на даний момент ситуація така.

Переваги та недоліки виведення коштів в БК «Бетсіті»

Історія існування БК Бетсіті починається задовго до введення системи ЦУПІС і обов'язкового процесу легалізації діяльності на території РФ. Після того, як дана система торкнулася Бетсіті, контора почав отримувати набагато більше позитивних відгуків про свою роботу. Здебільшого це можна пояснити тим, що верифікація користувача незважаючи на мороку спочатку виявляється вкрай корисною при оформленні перекладів з ігрового рахунку на один з ваших особистих.

З недоліків відразу виділяється мале число доступних варіантів. При чому відсутні найбільш популярні варіанти електронних гаманців. Зараз неможливо уявити, що гравець не може перевести свої кошти на свій гаманець в WebMoney або ЯндексДеньги, які користуються любов'ю користувачів. Однак, БК Бетсіті такі варіанти чомусь не розглядає. Можливо, будуть зрушення в кращу сторону, але зараз дуже плачевна ситуація.

Насправді процес оформлення заявки на виведення грошей з БК Бетсіті - проста процедура, яка не потребує великих трудовитрат або нервів. При цьому, якщо питання все таки виникли, то рекомендуємо звернутися в службу підтримки користувача, де після пояснення ситуацію вам допоможуть у якнайшвидший доступне час.

betcity