Бетсіті верифікація

Бетсіті верифікація

Всі легальні букмекерські контори в Росії мають ряд зобов'язань, які вони не можуть ігнорувати. З одного боку, безліч таких зобов'язань були створені для захисту кожного окремого гравця від свавілля великих компаній, якими є букмекерські контори. З іншого боку, додаткові процедури стають головним болем для гравців, як наприклад процедура верифікації персональних даних


Betcity (Бетсіті) - це російська легальна компанія, яка надає вітчизняним гравцям можливість робити ставки на спорт, в основному у вигляді онлайн ставок на головному сайті компанії. Діючи в рамках місцевого законодавства, БК Бетсіті надає цілий арсенал для роботи з парі на спортивні події, ніж заслужила любов і повагу мільйонів гравців повсюдно.

Спробуємо розглянути цю процедуру на прикладі БК Бетсіті, в якій ця необхідність так само існує. Поговоримо про те, як пройти процедуру верифікації рахунку, навіщо це потрібно робити і які підводні камені можуть чекати користувача.

Навіщо потрібна ідентифікація особистості в БК Бетсіті

На даний момент будь-букмекер на території РФ зобов'язаний виконувати ряд вимог, які нав'язав їм держава за коштами законодавства. Саме тому сьогодні кожен букмекер при реєстрації гравцем нового ігрового аккаунта вимагає від нього проходження процедури підтвердження персональних даних. При цьому, для гравців так само існує необхідність сплати прибуткового податку в 13% практично з кожного виграшу (подробиці краще уточнити в правилах Бетсіті). Саме тому букмекер вимагає від вас персональних даних, в тому числі для того, щоб позбутися від пильної уваги з боку гос.органов.

Так в кожній букмекерській конторі сьогодні існує правило, яке забороняє гравцям реєструвати кілька акаунтів, для чого відмінно підходить процедура верифікації персональних даних. Саме це гарантує, що у одного гравця буде тільки один акаунт.

Способи пройти ідентифікацію

Як тільки ви введенте всі необхідні персональні дані по посиланню, запропонованої для реєстрації в букмекерській конторі Бетсіті, вас чекає процедура ідентифікації, обов'язкова для проходження, щоб мати можливість битися об заклад на спортивні події будь-яких турнірів і видів. Пройти таку потрібну операцію можна тільки двома шляхами.

Ідентифікація на відстані

Зробити це можна використовуючи будь-яку популярну програму для відеозв'язку онлайн. При цьому від вас буде потрібно поруч наявність паспорта і самого комп'ютера.

Для того, щоб оформити заявку на проходження ідентифікації онлайн потрібно увійти в особистий кабінет на вкладку «Історія рахунку», а потім знайти і перейти на сторінку «реквізити рахунку», після чого натиснути на кнопку «замовити дзвінок». Після чого пов'язуємо зі службою підтримки користувачів, вказуєте необхідні співробітникам дані, використовуючи логін і пароль. Після чого чекаємо дзвінка і робимо все на вимогу співробітника БК Бетсіті. Показуємо своє обличчя, сторінку паспорта поруч з ним і розмовляємо протягом п'яти хвилин, після чого процедура виявиться завершеною.

Ідентифікація в ППС (пункт прийому ставок) БК «Бетсіті»

За посиланням «Інформація» ви зможете знайти всі подробиці про місцезнаходження найближчого до вас ППС, де можна при особистому відвідуванні та наявності паспорта пройти цю процедуру. При цьому співробітник пункту зареєструє вас і пройде реєстрацію в ЦУПІС за вас, так що це досить оптимальний варіант, якщо ви перебуваєте поруч з одним з таких пунктів.

При цьому вам необхідно буде мати гаманець в системі QIWI, який матиме статус «професійний», що можна зробити і придбати в пунктах «Евросети» або «Contact», для цього, як і раніше буде потрібно наявність паспорта, телефону, а також 50 гривень в гаманці для оплати послуги.

Процес реєстрації та ідентифікації в ЦУПІС

Якщо ви вирішили скористатися можливістю реєстрації в ППС, то реєстрацію в ЦУПІС за вас зробить співробітник БК Бетсіті. За умови, що ви віддаєте перевагу все робити самостійно, то необхідно пройти стандартну реєстрацію на сайті бк, а потім вас відправлять на сайт для реєстрації в системі ЦУПІС, де просто потрібно повторити все написане на сайті БК.

Сподіваємося, що дана стаття була корисною і ми змогли відповісти на всі питання, які може задати користувач, який зіткнувся з верифікацією рахунки в БК Бетсіті. Якщо ви зустрілися з чимось незрозумілим, то можете сміливо написати в технічну підтримку і отримати відповідь на всі свої питання.

betcity