Бетсіті стара версія сайту

Бетсіті стара версія сайтуНа даний момент часу букмекерська контора Бетсіті пропонує свої послуги в своїх двох сайтах з різною цільовою аудиторією: легальна для вітчизняних гравців і нелегальна для гравців інших країн. При чому остання постійно привертає увагу гравців, відсутністю необхідності сплати прибуткового податку та проходження процедури верифікації.


Сьогодні постараємося розповісти про нелегальну стороні букмекерської контори Бетсіті. Які плюси і мінуси в наявності, для чого потрібно намагатися отримати доступ до сайту при наявності легального офіційного сайту, а також чи можливо взагалі на сьогодні спробувати зіграти на цьому сайті.

Навіщо може знадобитися старий сайт

В першу чергу величезна кількість гравців, в тому числі і російських, приваблює можливість ігнорувати 13% податок на виграшні ставки. При цьому часто в такому випадку Беттери анітрохи не турбує зручність і комфорт використання легального сайту, а також можливість втратити в раз всі свої гроші.

Існує і другий вид гравців, які вважають за краще користуватися staroy versiey сайту тільки тому, що вважають за краще колишній варіант дизайну і навігації, який виконаний більш просто і очевидно. При чому любов до старого настільки сильна, що їх не хвилюють інші проблеми, що виникають при використанні нелегального сайту Бетсіті.

Для іноземних же клієнтів Бетсіті пропонує офіційну підтримку двадцяти мов, в той же час нинішня легальна версія пропонує тільки три, що, природно, обрадує тих, хто не розмовляє російською мовою. Неможливо сперечатися з фактом, що користувачеві зручніше користуватися рідною мовою, а не іноземним.

Функціонал старої версії і її відмінності від нової

Ми вже звертали вашу увагу на зміни в дизайні, які були здійснені за час роботи букмекерської контори Бетсіті. Так старий сайт можна назвати Old but gold, коли оформлення сайту було виконано у вигляді найпростішого текстового списку з мінімальним вкрапленнями кольоровий реклами та анімації. Простота і доступність навіть для початківця гравця, що приваблює багатьох.

Текстове оформлення виглядає добре в будь-якому розділі старого сайту Бетсіті, що в різних режимах: лайв і лінії, що в особистому кабінеті. Вам просто ніде заблукати - будь-яка вкладку і розділ мають своє текстове назва, яке все пояснюється. Як говорилося раніше, простота використання головна фішка, що робить стару версію конкурентної навіть власної оновленої версії сайту.

При чому функціонал мало відрізняється від сьогоднішньої версії сайту:

  • Робити ординарні і експрес ставки в лайв і лінії
  • Наявність відеотрансляцій для любителів робити ставки наживо
  • Можна в один клік перейти на легальну версію Бетсіті

Однак, оновлена ​​версія пропонує більш розширений функціонал. Так в першу чергу варто відзначити наявність матч-центру і пропонованої статистики по щоглах і командам. Без серйозного аналізу гравець навряд чи завжди зможе мати переможні ставки. Крім цього сучасна версія пропонує розширений варіант лінії, що робить досвід використання оновленого сайту куди більш цікавим для досвідчених гравців, які вважають за краще більший вибір і різноманітність.

висновок

Якщо щось існує в світі букмекерських послуг, то це комусь приносить вигоду. Стара версія сайту Бетсіті виявилася досить живучою і до сих пір має власних шанувальників, які вважають за краще її оновленого дизайну, функціоналу і зручності використання.

Найцікавіше, що користувачі знаходяться навіть при врахуванні того, що старий сайт є нелегальним і доступ до нього на території РФ блокується Роскомнадзором, що накладає на гравців необхідність використовувати сторонні сервіси, щоб просто почати грати. Комфортом гри тут і не пахне.

Знайти стару версію сайту betcity.ua можна звернувшись до інформаційного розділ офіційного сайту Бетсіті або зробивши відповідний запит в пошуковій системі. Зробити це досить просто, а потім мати інструменти для обходу блокування.

Але навіщо це, якщо сьогодні в будь-який момент часу можна перейти на офіційний сайт легальної букмекерської контори Бетсіті і отримати розширений функціонал і можливість грати на ставках на спорт в будь-який момент часу без «танців з бубном».

Поширені запитання
Чим відрізняється стара версія Бетсіті від нової?
А коефіцієнти оновилися в кращу сторону?
Я втратив свій баланс і виграш?
Чому заблокована стара версія?
betcity
Практически ничем. Единственное крупное серьезное отличие – дизайн, так обновленная версия выглядит адекватно сегодняшним представлениям пользователя. Старая сделана для любителей читать текст в любом его виде.
Нет, обновление касалось только графического оформления, чтобы подогнать его под современные требования. Функционал и состояние ставок не изменилось.
Конечно же нет. Вся база данных с информацией о пользователях осталось неизменной.
Потому что она находится вне правового поля Российской Федерации, на что государство отвечает блокировкой сайта. Для получения доступа к сайту придется иметь специальные инструменты – VPN, зеркала и другие.