Бетсіті реєстрація

Бетсіті реєстрація
Для того, щоб почати грати на ставках на спорт необхідно почати з «бюрократії» - зареєструватися на сайті букмекерської контори. Спробуємо розібратися сьогодні з цієї важливої ​​процедури, без якої грати просто неможливо, на прикладі БК Бетсіті.


Відразу варто обмовитися чому вибираємо саме легальний Бетсіті. В першу чергу, тому що на даний момент букмекер діє відповідно до російського законодавства, а це значить, що в спірній ситуації гравець захищений органами держави, яке гарантує захист від шахрайства з боку букмекерської контори, та й доступ до сайту можливий в будь-який час дня і ночі.

З мінусів - верифікація та виплата податкових відрахувань.

Реєстрація в Бетсіті

Алгоритм створення ігрового профілю в будь-яких сучасних легальних букмекерських конторах на сьогодні практично ідентичний і містить в собі три основних етапи. При цьому іноді відмінності існують, але вони тільки в деталях і способах.

  • Створення ігрового аккаунта на сайті Betcity.ua Бетсіті реєстрація
  • Реєстрація свого аккаунта в системі ЦУПІС, якщо він вже є, то створення нового не буде потрібно Бетсіті реєстрація
  • Верифікація персональних даних

Реєструємося на сайті Betcity

Пройти процедуру реєстрації на офіційному сайті Бетсіті сьогодні досить просто, здебільшого витрати будуть тільки по часу. Нічого складного немає, буде потрібно пройти, власне, реєстрацію, дочекатися обробки введених даних, пройти верифікацію персональних даних, а потім скориставшись одним із доступних варіантів поповнити депозит.

Заходимо на головну сторінку офіційного сайту Бетсіті, де знаходимо велику кнопку «Реєстрації», де необхідно буде заповнити всі потрібні поля, дотичного вашого ПІБ, адреси проживання, телефону і іншу персональну інформацію. Потім не забудьте вказати логін і пароль для свого облікового запису. Причому пароль слід зробити складніше, а якщо гравець має проблеми з їх запам'ятовуванням, то запишіть, навряд чи хтось зможе скористатися паролем, який знаходиться у вас вдома.


Варто також вказати дійсну адресу електронної пошти, так як всі дані, введені на сайті, зажадають підтвердження, яке надсилається якраз на пошту. Так само з її допомогою можливо буде відновити пароль, якщо папірець з ним загубиться.

Номер телефону так само необхідний дійсний, до якого у вас є постійний доступ, так як його так само необхідно підтвердження, крім цього він буде потрібно при реєстрації в системі ЦУПІС. При чому телефон повинен бути однаковим, що в Бетсіті, що в ЦУПІС.

Реєструємося в ЦУПІС

Незважаючи на складність назви і схожість зі страшною державною структурою ні першим, ні другим ЦУПІС не є. Це фінансова структура, яка відстежує грошові перекази між букмекерів і користувачем, головною її метою є гарантія того, що користувач отримає свої гроші, навіть при банкрутстві букмекерської контори. На сайті в подальшому доведеться вказати свої персональні дані, які повинні в точності відповідати даним, введеним на сайті букмекерської контори.

До речі, не забувайте, що реєструватися, можна використовуючи номер телефону, а не логін. Це може бути зроблено навіть швидше, ніж при традиційному способі. Як саме це зробити можна прочитати на нашому сайті у відповідній статті.

Як пройти ідентифікацію

Надалі доведеться пройти процедуру верифікації вашої особистості, після якої ви зможете спокійно перейти до ставок на спорт, заради яких ви і зайшли на сайт букмекерської контори.

Власне, підтвердити свою особистість можна двома способами: онлайн і при особистому відвідуванні. Так перший спосіб передбачає, що гравець зв'яжеться з представниками букмекерської контори за допомогою однієї з програм відеозв'язку, де покаже своє обличчя і документи в будь-яке доступне для нього час. При цьому співробітник може зажадати від гравця код активації, дані паспорта та відповіді на кілька простих запитань.

Так само можливо зробити особисте відвідування, для якого буде потрібно наявність телефону та паспорта з собою. При чому деякі запевняють, що сходити в місце проведення верифікації простіше, ніж зв'язуватися з співробітниками онлайн. Адреси подібних місць можна знайти на сайті букмекерської контори в розділі «Інформації», де на карті будуть показані найближчі до вас пункти прийому ставок. Якщо у вашому місті такого пункту немає, то доведеться виконувати пункт онлайн по відеозв'язку.

Які можливості дає реєстрація на бетсіті.ру

Варто відразу сказати, що при реєстрації свого ігрового аккаунта гравцеві доведеться погодитися з правилами сервісу. Без галочки поруч з цим пунктом ви не зможете грати на ставках. В цьому випадку вважайте, що ви укладаєте офіційний договір з букмекерською конторою, а значить порушення однієї зі сторін його умов - карається.

Не думайте, що букмекерська контора - це організація зла, яка спить і бачить, як ваші гроші йдуть до них на рахунок. Нерозумно заперечувати, що вони люблять гроші, але все одно намагаються, щоб їх сервіс був найбільш зручним і приємним для гравця. Тому часто гравці можуть зустрітися з акціями і бонусними програмами. Так один з найпопулярніших - фрібет. Безкоштовна ставка, виграш з якої може піти до вас у вигляді реальних грошей, при цьому просто вивести фрібет зі свого рахунку можна. Дуже приємний бонус для тих, хто любить ризикувати реальними грошима.

Не забувайте так само і про те, що при виникненні труднощів в реєстрації і не тільки, ви можете звернутися до служби підтримки Бетсіті, де найближчим доступне час співробітники ознайомляться з вашою ситуацією і запропонують найбільш оптимальне рішення для позбавлення від неї. Але все ж бажаємо з подібними проблемами не стикатися і приємно проводити свій час.

betcity