Бетсіті лайв ставки

Бетсіті лайв ставки

Сьогодні ринок букмекерських послуг переповнений пропозиціями великих контор, які в гонитві за повагою і шаною серед маси гравців пропонують найбільш конкурентні пропозиції: високі коефіцієнти, зручність укладення парі, серйозні програми лояльності та бонуси.

Сьогодні можливість робити ставки в прямому ефірі щось зовсім звичне і не викликає подиву. Навпаки, швидше за відсутність такої можливості викликає подив користувачів. Особливо це важливо при тому факті, що величезна кількість гравців за краще робити ставки саме в лайв-режимі. Подивимося, що пропонують конкретні букмекерські контори - як зробити лайв ставки в Betcity.

Що таке Live ставки

Лайв ставки - це укладення парі в режимі реального часу, яке зазвичай супроводжується прямим ефіром спортивної події. Таким чином, перед ставкою гравець дивиться на те, що відбувається на полі / екрані. При цьому, він може оцінити ймовірності грунтуючись на тому, що особисто він побачить. До того ж, тільки в даному режимі коефіцієнти постійно змінюються і можна спробувати поставити на найбільш високе значення потенційного виграшу.

У цьому випадку крім вибору вдалого результату, потрібно вибрати ідеальний час, коли буде запропоновано найбільш високий коефіцієнт за умови миттєвої зміни котирувань.

Розділ Лайв ставки в Betcity

Знайти розділ з лайв ставками легко, вони знаходяться поруч зі звичною багатьом гравцям лінією, в якій представлені всі матчі всіх видів спорту в прематче. Зайшовши в розділ Лайв можна знайти кілька підпунктів.

  • Live-Парі
  • Live-Календар
  • Live-Результати

Так само як і в лінії в лайв існує поділ за видами спорту і спортивним подіям і турнірів для зручної навігації та швидкого доступу тільки до цікавлять наслідків. Так само за допомогою вкладки «Вибране», можна вибрати кілька змагань, на які будуть доводиться основні ваші ставки.

Лінія в розділі Live

Букмекерська контора Betcity серйозно підійшла до організації серйозного вибору для своїх користувачів в кількості і різноманітності спортивних дисциплін. При цьому найбільшу розпис, природно, має футбол, де крім тоталов і переможців можна поставити на індивідуальні показники та інші статистичні дані.

Так само деякі розписи і матчі супроводжуються спеціальною символікою, яка позначає наявність відеотрансляції доступною на сайті букмекерської контори. Так само стежити в прямому ефірі дозволить спеціальна інфографіка з докладною поматчевой статистикою. Єдиний момент, що переглянути трансляції можна тільки зареєстрованим користувачам.

Крім цього, для зручності користувача всі коефіцієнти для живого режиму підсвічуються різними кольорами: для зменшення кфов - червоний, для підйому - зелений. У такому випадку всі зміни наочні і для гравця очевидні тенденції, за якими можна зробити висновок про оцінки ймовірностей результатів самим букмекерів.

Для того, щоб зробити ставку на певний результат, необхідно розкрити розпис для даної спортивної зустрічі, натиснути на коефіцієнт, який її відображає, а потім в розкритому купоні ставки вказати необхідну суму. Після цього залишається тільки підтвердити ставку натисканням кнопки «Зробити ставку». Тільки будьте обережні, іноді доводиться погоджуватися зі ставкою дуже швидко, щоб не пропустити смачний коефіцієнт.

Betcity Лайв. висновок

Лайв режим - вибір в більшості випадків досвідчених і досвідчених гравців, які вважають за краще робити висновки і оцінки походу матчу, а не до нього. Завдяки швидкому мисленню і натискання кнопок їм завжди доступні тільки найвищі коефіцієнти і ймовірні наслідки. Якщо бажаєте спробувати себе в цьому режимі, почніть з маленьких сум, після чого можна набратися досвіду.

При цьому візуально і за функціоналом у букмекерської контори Бетсіті все в порядку з лайв режимом. Чудова пропозиція для клієнтів, яких цінують.

betcity