Бетсіті як поповнити рахунок

Бетсіті як поповнити рахунок

Перш, ніж робити ставки на спорт переконайтеся, що у вас є необхідна сума на вашому ігровому рахунку. При цьому, якщо у вас виникають проблеми з поповненням депозиту, то ця стаття для вас. На прикладі Бетсіті розповімо, як поповнити рахунок в ігровому акаунті.

Способи поповнення рахунку

На сьогоднішній день БК Бетсіті є одним із стародавніх гравців на ринку букмекерських послуг в Росії, а також є однією з перших, хто отримав офіційний легальний статус для ведення своєї діяльності.

Бетсіті як поповнити рахунок

Якщо врахувати ці факти, стає зрозуміло чому на даний момент існує величезна кількість варіантів для поповнення ігрового рахунку в Бетсіті:

  • Карта будь-якого банку (Visa, MasterCard, Maestro, МИР)
  • Рахунок мобільного (МТС, Мегафон, Білайн, Tele2)
  • Електронний гаманець (QIWI, ЯндексДеньги, гаманець ЦУПІС, Монета.ру)
  • Інтернет-банкінг (Альфа банк)

Якщо ви не хочете ризикувати великими сумами на ставках на спорт, то для вас існує мінімальна сума поповнення в 100 гривень. З іншого боку, максимальне значення перекладу різниться в залежності від вибору способу оплати. Також варто додати і те, що час перекладу і розмір комісії так само залежить від способу оплати, при цьому обов'язково робити все транзакції тільки в російських рублях.

Легальний статус так само накладає на букмекера обмеження у вигляді обов'язкових грошових переказів через ЦУПІС, таким чином, зробивши транзакцію ви можете потім зробити цей спосіб основним за допомогою функції «зберегти для майбутніх дій», що потім збільшить швидкість відгуку роботи системи і вашого рахунку.

Як поповнити за допомогою банківської карти

В першу чергу варто почати з реєстрації свого ігрового аккаунта, що можна зробити на офіційному сайті betcity.ua, де потім запропонують пройти процедуру перевірки персональних даних - верифікацію. Якщо ви вже маєте підтверджений аккаунт в системі ЦУПІС, то реєструвати новий вам не доведеться і залишиться тільки реєстрація. Після чого авторизуватися в особистий кабінет і знайти вкладку «історія рахунку», в якій необхідно знайти кнопку «поповнити» після чого вибрати один з доступних варіантів, в даному випадку банківські карти, де будуть зображені лого відомих систем - Віза, Мастеркард і ін.

Після чого відкривається меню з оформленням грошового переказу. Буде запропоновано поле для введення суми грошей, після чого вас перекине на сайт ЦУПІС, який контролює всі переклади, які виконуються між букмекерів і гравцем. Потім натискаємо на продовжити і ставимо прапорець поруч із пунктом "зберегти для майбутніх платежів», що прискорить роботу в подальшому після чого потрапите на сайт вашого банку, де необхідно вказати дані вашої карти: її номер, термін дії, CVV.

Не забудьте підтвердити проведення операції за допомогою коду, який прийде вам в повідомленні на вказаний вами мобільний телефон. Після чого гроші практично миттєво будуть переведені на ваш ігровий рахунок. Максимально велика транзакція доступна для гравця таким способом оплати - 750.000 гривень. Баланс можна перевірити після авторизації в особистому кабінеті.

Поповнити баланс за допомогою електронного гаманця

Для скорочення представляється розбиратися будемо в можливостях КИВИ. При цьому в інших платіжних системах даного типу операції будуть проводитися подібним шляхом.

Як і в попередньому випадку необхідна реєстрація і авторизація в особистому кабінеті, а також підтверджений аккаунт в системі першого ЦУПІС. Після чого вибираємо пункт «поповнити» і вибираємо логотип вашої платіжної системи. Після чого будете перенаправлені на сайт даного електронного гаманця, після чого вводимо суму і підтверджуємо бажання оплатити. Не забуваємо про смс, яке підтвердить введені вами дані.

При цьому швидкість перекладу можна порівняти з банківськими системами і виконується в кілька хвилин. При цьому обмеження на перекладаються суму - від 100 гривень до 150.000 р. для QIWI і ЯндексДеньги, при цьому в разі останнього з гравця візьмуть ще 2% комісію за оформлення перекладу.

Внесення коштів на депозит через мобільний телефон

Початок абсолютно таке ж: авторизація в особистому кабінеті, вибираємо один із запропонованих способів оплати, вказуємо суму і натискаємо на кнопку «продовжити». Після чого так само опинимося на знайомому сайті ЦУПІС, а потім перенаправлені на сайт вашого мобільного оператора. Вводимо номер телефону, а потім слідуємо вказівкам оператора для переказу грошей (можуть трохи відрізнятися у різних операторів). Підтверджуємо операцію за допомогою прийшов смс.

При цьому на відміну від інших способів, при оформленні перекладу з мобільного рахунку доведеться в обов'язковому порядку розщедритися на комісію в залежності від оператора: від Tele2 - 6%, до Білайн - 20%. При цьому максимальна сума транзакції - 150.000 гривень.

Інші способи поповнення рахунку

До недавнього часу спосіб поповнення за допомогою інтернет-банкінгу був трохи ширше і включав в себе не тільки Альфа банк, але і Тінькофф, Пошта-Банк та інші, сьогодні ж доступний тільки перший. Якщо ви хочете використовувати саме цей спосіб оплати, то в особистому кабінеті в меню «поповнити» виберіть знайоме лого, а потім вкажіть необхідну суму. Після цього опиняємося на сайті платіжної системи, де доведеться вказати дані вашого рахунку і підтвердити операцію. Кількість доступних переклад на добу не обмежена, однак серйозно знижений верхній ліміт для транзакції в 15.000 гривень. Добовий максимальна межа - 60.000 гривень. Місячний ліміт 600.000 гривень. Чи не найзручніший варіант для тих, хто вважає за краще грати по-крупному.

Крім онлайн оплати, поповнити депозит можна і особистою присутністю в зв'язковим, де касир зможе запропонувати вам умови переведення ваших готівки на ваш ігровий рахунок. Цікаво те, що при це від гравця не зажадають оплати будь-якої комісії.

При цьому, всі ці способи оплати доступні при використанні мобільного застосування Бк Бетсіті (android або ios). При цьому варто виразно зазначити, що широкий спектр можливостей, представлений гравцям, не може не радувати. Хоча є куди прагне - розширити варіанти для інтернет-банкінгу і поліпшити ситуацію з низькими лімітами, хоча можливо, що ситуація не вирішується в односторонньому порядку лише букмекерською конторою.

betcity