Бетсіті букмекерська контора огляд

Детальна оцінка БК
надійність
8
коефіцієнти
8
Бонуси та Акції
6
Служба підтримки
7
трансляції
5
Мобільні версії
10
Лінія в прематче
9
Лінія в лайв
9
Виведення коштів
9
введення засобів
9
Разом
8
Компанія входить до п'ятірки найбільш прибуткових букмекерів в Росії. Одним з основних переваг букмекера є широка лінія.

Про Букмекери

Сама організація БЕТСІТІ будується навколо компанії «Фортуна», заснованої в Ростові-на-Дону, починаючи з 2003 року.

У грудні 16го року компанія стала повноправним партнером «Першої саморегулівної організації букмекерів». У квітні 17 року БК повністю завершила настройку і ввела в експлуатацію свій сайт - Betcity.ua, який повністю став доступний для інтерактивних ставок онлайн і став п'ятою БК, яка співпрацює з НКО «Перший ЦУПІС».

Плюси і мінуси
легальний букмекер
Відмінна лінія і розпис в ній
Дуже пристойні коефіцієнти на хокей і баскетбол
Бонус для новачків
Спеціальні довгострокові і ексклюзивні ставки
Гра на VIP-ставках
Можливість викупу ставок достроково (кешаут)
Частий повернення Live-ставок через технічні проблем
Мале число ТБ-трансляцій
Швидко зменшують ліміти
Немає функції самообмеження гравця

Офіційний сайт

Єдиний сайт БЕТСІТІ - www.betcity.ua

www.betcity.ua

Основна фішка, яку пропонує букмекер - рясна лінія, яка може зрівнятися з кращими пропозиціями на ринку азартних легальних ігор, що підтверджується в тому числі і даними зібраними нашою редакцією. При цьому різноманітність існує як для доматчевих подій, так і для Live-ставок.

Реєстрація та верифікація

Для того, щоб почати свою ігрову діяльність на сайті БЕТСІТІ потрібно зареєструвати собі профіль, а потім підтвердити персональні дані.

на сайті БЕТСІТІ потрібно зареєструвати собі профіль

В першу чергу, необхідно уточнити стан присвоєного номера рахунку, який обов'язково потрібно для ідентифікації.

За нинішнім законодавством кожен букмекер в РФ повинен здійснювати фінансові операції через спеціальних посередників - ЦУПІС, у випадку з БЕТСІТІ - це Перший ЦУПІС. Тому для поповнення рахунку у букмекера потрібно наявність аккаунта всередині даної організації. Після цього буде потрібно пройти ідентифікацію.

На даний момент пропонується кілька варіантів для проходження даної процедури. Основний спосіб, найзручніший на сьогоднішній день, відеоконференція по Skype, WhatsApp, Viber. При цьому потрібно мати при собі паспорт, СНІЛС і дані ІПН.

Онлайн-ідентифікація доступна через державний сервіс - держпослуги. Після вибору даної можливості гравець буде перенаправлений на сайт Першого ЦУПІС для проходження реєстрації та входу в свій аккаунт. Даний спосіб має на увазі деякі серйозні обмеження в діях гравця. Так ліміти по переказах (поповнення балансу / зняття коштів з рахунку) становить лише 60 тисяч гривень. При цьому в місяць гравець може активно використовувати тільки 200 тисяч гривень на місяць, якщо хочете зняти це обмеження, то потрібно пройти повне підтвердження ігрового профілю.

Поповнення та виведення коштів

Для того, щоб кинути гроші на свій ігровий рахунок буде потрібно зайти в меню «Поповніть рахунок. Докладніше". Теж саме можна зробити і через меню «Історія рахунку», де у вкладці «Реквізити рахунку», відкрити «Поповнити».

Для перекладу в BETCITY підійдуть такі платіжні системи:

 • Банківські картки систем Visa, MasterCard, МИР
 • Електронні платіжки QIWI, Юманіте (Яндекс.Деньги), WebMoney, спеціальний гаманець ЦУПІС
 • Підійдуть рахунки мобільних операторів зв'язку МТС, Теле2, Білайн, Мегафон
 • Через співробітників мережі Зв'язковий
 • Через додатки інтернет-банкінгу Альфа-клік, Тінькофф-Банк, Росбанк, Пошта Банк, ВТБ
 • Через системи Apple Pay, Google Pay, Samsung Pay

Існують незначні обмеження для оформлення фінансових переказів. Мінімальне значення варіюється в рамках 10-50 гривень в залежності від обраної платіжної системи. Комісія за операцію знімається тільки при використанні послуг мобільних операторів.

Всі виплати на рахунок гравця з депозиту БК здійснюються без комісії, а вибрати користувач може з:

 • Банківських карт системи Visa, MasterCard, Світ
 • Електронні платіжки від QIWI, ЮMoney (колишні Яндекс.Деньги), WebMoney, Гаманець ЦУПІС
 • Спеціальні банківські перекази

Терміни перекладів також відрізняються в залежності від платіжної системи-посередника. Однак, більшість з них відбуваються миттєво. Для банківських карт терміни можуть доходити до 5 робочих днів. Мінімальна сума для оформлення операції складає 10 гривень для банківських переказів, 100 гривень для всіх видів інтернет-гаманців, 1000 р. для банківських карт.

Букмекер має право за правилами роботи сервісу призупинити виплати заявок протягом 72 годин з моменту подачі. У тому числі і для з'ясування різних обставин з боку гравця.

Мінімальна і максимальна ставки

Найменше, що може поставити гравець на ставку - 10 гривень. Розмір максимальної ставки фактично не обмежений, однак для кожної ставки ліміти встановлюються індивідуально з боку контори для певних подій.

оподаткування

Нинішнє російське законодавство вимагає сплати податків з виграшів користувачів БЕТСІТІ (і будь-якого іншого легального букмекера) в розмірі 13% від вигоди. Якщо переможна сума перевищує 15 тисяч гривень, то зобов'язання по виплаті цієї суми залишається зобов'язанням контори, в разі суми меншою перерахованої суми, то необхідність сплати податку лягає вже на самого користувача. При виведенні грошей нижче значення 15 тисяч гравець отримує повідомлення про необхідність сплати податк самостійно, якщо вище 15, то повідомлення про утримуваної суми з боку букмекера.

Про службу підтримки

Для всіх питань, в тому числі і для вирішення конфліктних ситуацій, користувач може скористатися службою підтримки БЕТСІТІ. Так ви можете зв'язатися з співробітниками сервісу через онлайн-чат, який знаходиться в правому нижньому кутку сайту.

службою підтримки БЕТСІТІ

Якщо проблема потребує ймовірно тривалого рішення, то простіше звернутися відразу до технік по електронній пошті - support@betcity.ua, а також написати в Telegram-чат betcity_support_bot, WhatsApp +7 989 707 44 22, Viber Betcity_support_bot, а також зателефонувавши на телефон гарячої лінії - 8800-100-7475.

Букмекер є повноцінним партнером у вирішенні спірних моментів з нашою редакцією і стежить за реакцією користувачів. Саме тому розглянуті скарги отримують увагу з боку співробітників контори на нашому сайті.

Мобільна версія

Завантажити офіційне мобільний додаток від BETCITY можна на їхній рідній сайті, де потрібно зайти в розділ «Інформація», а потім навести курсор на знайомі іконки популярних сьогодні мобільних платформ. Додаток підійде для більшості пристроїв на базі Android або IOS.

Додаток підійде для будь-якої активної діяльності в рамках контори: висновок спортивних парі, перегляд доступних прямих трансляцій, оформлення запитів в технічну підтримку, а також вибирати відповідні вам параметри в «Налаштуваннях» і персоналізація сайту під потреби користувача в «Вибраному» і «Популярному». Крім усього перерахованого гравець має доступ до історії всіх укладених ставок, а також переглянути статистику за обраним турніру і іншим вже закінчився подій.

Завантажувати додаток не обов'язково, можна грати через мобільну версію сайту, але завжди зручніше користуватися додатком. Бк Бетсіті має версію для настільних комп'ютерів на базі Windows.

Коефіцієнти - нормальні

Футбол
На даний момент дуже пристойна ситуація з футболом. Так величина забирається суми конторою на матчі топових євротурнірів (Англія, Іспанія, Італія), а також матчі російських ліг - 2,55-5,36%. Для змагань менших масштабів (Данія, Туреччина) - 5,87-6,15%.
Хокей
Для матчів найвищого рангу - NHL - 2,5-3%. Для матчів КХЛ, МХЛ, міжнародні змагання - 5-5,5%. Більшість інших ліг залишаються з маржею в розмірі 7,5-8%. Ставки на результати з урахуванням додаткового часу - 5,5%, основна фора і тотал залишаються на тому ж рівні.
Баскетбол
Для матчів NBA, в яких передбачаються ставки на основний час, маржа складається 7-7,5%. Різні прогнози на овертайм, тотали і фору - 2,8-3%. Рівні шанси припускають 1.95 проти 1.95. Всі європейські кубки і топ національні чемпіонати: для прогнозів в основний час в матчі - 9-10%, для овертайму - результат, тотал, фора - 3,5-5,5%. Рівні шанси 1,9 проти 1,9.
теніс
Для всіх турнірів вищих за рівнем змагань (Великий Шолом, ATP, WTA) 5-5,5%. Прогнози на Challengers і ITF збирають маржу в розмірі 7-8%.

Вибір ставок - хороший

Любов користувачів і популярність серед безлічі гостей і користувачів цілком спокійно можна пояснювати. На даний момент ключова фішка букмекера наявність близької до неймовірної лінії, а головне, що представлена ​​і різноманітна розпис. Найцікавіше, що лінія настільки шикарна, що багато конкурентів просто вважають за краще копіювати пропозицію від Бетсіті.

Найцікавіше починається при розкритті певних подій, так, наприклад, букмекер пропонує не тільки стандартні пропозиції для укладення парі, але і додаткові, пов'язані з ігровими ситуаціями або статистикою. Правда, невдалий момент полягає в тому числі в наявність великого числа можливостей, існує можливість серйозного обмеження щодо лімітів на додаткові маркети.
Футбол
Так Бетсіті пропонує гравцям крім звичайних парі, так само зіграти на пенальті, різні події у вигляді видалення, а також вгадати авторство того чи іншого голи. Окрема вкладка присвячена різної статистикою - кількість кутових, видані картки, загальна результативність по ігрового дня та інше.
теніс
Окрему увагу букмекер приділив подіям тенісних ліг. Тут існує порівнянна по подробиць з футболом розпис. Зазвичай представлені на матчі - результати, тотали, фори за окремими відрізкам часу, точний рахунок по закінченню зустрічі. На матчі WTA і ATP також включені події для першого сету, ставки, різні варіанти продовження матчу і, звичайно ж, статистичні дані.
Баскетбол
Пристойна розпис доступна і для фанатів баскетболу. Так для подій доступні індивідуальні показники, різні парі на статистичні дані, а також ринки по окремих чвертях матчу. Одна з фішок - можливість придбати окуляри до базового значення тотала або фори.
Хокей
Висока якість розпису представлено і в хокейних матчах, хоч і її кількісна складова сильно залежить від популярності конкретної ліги і матчі. Тут є різні маркети на статистику по конкретних гравців, а також події за окремими періодами.

Сервіс Live - нормальний

На даний момент Бетсіті не є відвертим лідирує серед інших контор по організації живих ставок. В даному випадку можна говорити про менший кількісному пропозиції по окремим спортивним, а також бракує надійності, так як безліч живих ставок повертається користувачам через різні технічні помилки в котируваннях.

Однак, варто зазначити, що якість розпису для Live володіє різноманітністю щодо пропозиції конкурентів по ринку. Так на матчі жіночих футбольних команд Суперліги Венесуели в прямому ефірі Бетсіті є близько 100 ринків для укладення парі. На великих змаганнях кількість пропозицій може досягати 500 і більше ринків.

Окремі пропозиції існують для Live на статистичні дані, такі як «кутові», «картки», «офсайди» для футбольних матчів, а також для хокейних турнірів - «штрафне час», «кидки по воротах», «голи в більшості», а також кількість голів «2-очкові», «3-очкові» в баскетбольних турнірах.

Самі коефіцієнти в Live-режимі на дуже гідному рівні і практично рівні котируванням для доматчевих подій.

Час обробки замовлення парі - зазвичай протягом 5 секунд.

Окрема можливість для гравців - укласти «Швидке парі». Дана пропозиція дає гравцеві варіант для укладення парі після натискання на коефіцієнт події без попереднього введення суми. Для цього доведеться встановити значення суми за замовчуванням, яка буде ставитися автоматично при використанні функції «швидке парі». Після чого після натискання відкривається купон з умовами, які потім потрібно тільки підтвердити.

бонус Бетсіті

Вітальний бонус до 10000 гривень

Всі нові гравці, які починають свою кар'єру Беттери в рамках БК БЕТСІТІ мають право придбати бонус у вигляді спеціальних коштів для укладення безкоштовних ставок. Для того, щоб оформити на себе даний бонус, то буде потрібно зареєструвати персональний аккаунт, а потім підтвердити інформацію, яка була введена при цьому. А головне зробити перше поповнення ігрового депозиту на суму від 500 гривень. Після виконання пунктів гравець протягом 30 днів отримує одну або кілька ставок, які за вартістю повинні будуть перевищувати перше поповнення в 6 разів. Однак, проставити даний бонус можна буде тільки на ставки з коефіцієнтом вище 1.80. А розмір самого фрібета дорівнює половині першого депозиту і обмежений сумою в 10 тисяч гривень.

Бонус можна проставити на будь-які матчі і події, крім обумовленого обмеження. У разі виграшу гравець забирає суму чистого виграшу за вирахуванням самого фрібета. Найцікавіше, що бонус можна використовувати кілька разів, а не тільки повністю. При чому, якщо ставка була повернута, то сума безкоштовного бонусу повернеться назад. Єдине серйозне обмеження - необхідно зіграти протягом 30 днів з моменту отримання.

Увага! Даний вид вітального пропозиції не додається до інших подібних акцій від БК.

Ексклюзивний фрібет 500 гривень за промокодом для нових гравців

Для того, щоб оформити ексклюзивний вітальний бонус, то буде потрібно зареєструватися, використовуючи при цьому спеціальний промокод LEGALBET21, а після цього буде потрібно зробити ставку на 1000 гривень на всі події з коефіцієнтом вище 1,50. Після виконання названих вимог гравець отримує фрібет в 500 гривень.

Даний бонус необхідно використовувати одноразово для ставки з будь-яким коефіцієнтом. Якщо ставка виявилося переможної, то гравець забирає собі все за вирахуванням суми самого бонусу. Решту можна буде вивести.

Даний вид безкоштовної ставки не можна використовувати разом з іншими пропозиціями.

Кешбек до 1000 гривень новим гравцям

Для того, щоб отримати свій перший кешбек зі ставки потрібно бути зареєстрованим користувачем БЕТСІТІ і використовувати один з промокодом нижче:

 • Промокод CB5 - якщо перша ставка зайшла, то гравець отримує фрібет на суму 50% від розміру виграшу
 • Промокод CB3 - в разі програшу першого укладеного парі буде гравець отримує кешбек в розмірі 30%.
 • Промокод CB2 - незалежно від результатів ставки гравець отримує фрібет від 20% суми

При цьому бонусна сума зараховується на ігровий рахунок користувача протягом доби після того, як були виконані необхідні вимоги. Максимально можлива вигода з фрібетов - 1000 гривень.

Зараховуються будь-які ставки з будь-яким значенням коефіцієнта, які були проведені під час проведення акції. Єдиний виняток - ставки на фрібети, а також повернуті ставки, в тому числі по функції «скасування», «повернення», «кешаут».

Якщо ставка виграв, то гравець отримує фрібет в розмірі чистого прибутку, без урахування суми самого бонусу. При цьому потрібно активувати бонусну суму протягом 7 днів з моменту отримання, інакше пропозицію згорить безповоротно.

Як говорилося раніше, різні види привітального бонусу один з одним не підсумовуються. Доведеться вибрати одне.

Спеціальні пропозиції

Для будь-якого користувача контори доступна функція «викуп ставки», яка при угоді з правилами проведення дозволяє користувачеві розрахувати ставку раніше, ніж передбачалося, аж до початку проведення матчу, в тому числі незалежно від результату спортивної події.

Дана можливість може бути активована одразу після укладення звичайного парі без додаткових умов, також використовувати кешаут можна на всі види ставок: ордінари. експреси, системи - працюють для всіх однаково. На даний момент не всі ставки зі списку дозволяють провести кешаут, однак, які ставки залишаються без уваги незрозуміло, так як відображення в правилах сервісу для цього не знайшлося.

Один з найсмачніших епізодів, пов'язаних з цією операцією пов'язаний з Live-ставками, в якому можна використовувати її тривалий час аж до 15 хвилин до фіналу гри. Правда, за це букмекер здирає нечувані суми - до 20%, чого практично не знайти на всьому російському легальному азартному просторі.

Як скористатися відкритими можливостями:

 • Після оформлення операції все повернуті гроші відразу доступні для інших ставок або виведення з рахунку. При цьому старий купон видаляється безповоротно.
 • Іноді гравець отримує повернення з деякою надбавкою
 • При явно помилковою ставкою дозволяє повернути, якщо не всі, то більшу частину коштів

БЕТСІТІ як цілком щедрий букмекер пропонує своїм гравцям використовувати не тільки кешаут, а й спеціальні VIP-ставки, доступні для улюблених клієнтів. Спеціальна ставка з підвищеними лімітами, однак кінцеве рішення по прийому такого парі залишається на розсуді співробітників компанії, а значить вони можуть і відмовити. Саму ж опцію можна спробувати в купоні ставки, який з'являється при спробі оформлення результату.

Поширені запитання
Як зареєструватися на сайті БК Betcity?
Для того, щоб стати повноправним клієнтом контори потрібно зайти на офіційний сайт компанії, підійде і мобільна версія для вашого телефону або однойменне додаток на смартфон або планшет, крім домашнього ПК. Незважаючи на обраний спосіб всюди буде велика кнопка «Реєстрація», де потім в меню заповнюємо персональну інформацію. Покрокова інструкція та детальна допомогу знайдеться за посиланням - в одній з наших статей.
Як зробити ставку в БК BETCITY?
Для початку потрібно вибрати режим, в якому гравець хоче проводити свою активність - «Лінія», Live, які доступні на головній сторінці офіційного сайту БК. Після цього можна буде в величезному списку знайти відповідний призначеним для користувача вимоги матч і вибрати результат для нього. Після цього відкриється спеціальний купон, в який необхідно ввести суму коштів з депозиту, після чого підтвердити бажання укласти парі після натискання однойменної кнопки.
Як отримати бонус BETCITY?
Нові гравці мають можливість придбати подарунок від контори в розмірі до 10 тисяч гривень у вигляді безкоштовної ставки - фрібета. Подарунок дістається тільки новозареєстрована користувачам, які поповнили свій грошовий депозит на суму від 500 гривень. Точні деталі проведення акції варто дивитися в окремій присвяченій предмету статті за посиланням.
Чи можна в БК BETCITY зробити безкоштовну ставку?
У контори є спеціальна пропозиція для новачків по отриманню фрібета за поповнення ігрового рахунку від 500 гривень, а також за реєстрацію з використанням промокодом.
Де можна завантажити додаток BETCITY на телефон?
Для того, щоб розкрити весь потенціал мобільного пристрою користувач може завантажити офіційний додаток BETCITY для свого ПК, смартфона або планшета. Є окрема стаття, щоб отримати копію для себе на нашому сайті для пристроїв на базі iOS і Андроїд:

- Додаток BetCity для iOS
- Додаток BetCity для Android
Як користуватися мобільною версією?
При вході на офіційний сайт контори з портативного пристрою гравець отримує можливість зайти на мобільну версію BetCity, яка за зовнішніми параметрами і функціями майже в повній мірі повторює можливості своєї «великий» версії. Правда, для нормальної роботи на екранах телефонів дизайнерам довелося піти на деякі жертви і урізання деяких моментів. Всі достоїнства і недоліки ми детально розібрали в статті за посиланням. Там же є інструкція по реєстрації, пошуку і вибору подій, оцінці ставок і укладання парі.
Як вивести гроші з рахунку БК BETCITY?
Буде потрібно зайти в особистий кабінет після авторизації та відкрити розділ «Історія рахунку», де потім натиснути на «Виплата виграшу». Всі необхідні деталі за посиланням.
betcity
Для того, чтобы стать полноправным клиентом конторы потребуется зайти на официальный сайт компании, подойдет и мобильная версия для вашего телефона или одноименное приложение на смартфон или планшет, помимо домашнего ПК. Несмотря на выбранный способ везде будет крупная кнопка «Регистрация», где затем в меню заполняем персональную информацию. Пошаговая инструкция и детальная помощь найдется по ссылке – в одной из наших статей.
Для начала потребуется выбрать режим, в котором игрок хочет проводить свою активность – «Линия», Live, которые доступны на главной странице официального сайта БК. После этого можно будет в огромном списке найти соответствующий пользовательским требования матч и выбрать исход для него. После этого откроется специальный купон, в который необходимо ввести сумму средств с депозита, после чего подтвердить желание заключить пари по нажатию одноименной кнопки.
Новые игроки имеют возможность приобрести подарок от конторы в размере до 10 тысяч гривен в виде бесплатной ставки – фрибета. Подарок достается только новозарегистрированным пользователям, которые пополнили свой денежный депозит на сумму от 500 гривен. Точные детали проведения акции стоит смотреть в отдельной посвященной предмету статье по ссылке.
У конторы есть специальное предложение для новичков по получению фрибета за пополнение игрового счета от 500 гривен, а также за регистрацию с использованием промокода.
Для того, чтобы раскрыть весь потенциал мобильного устройства пользователь может скачать официальное приложение BETCITY для своего ПК, смартфона или планшета. Есть отдельная статья, чтобы получить копию для себя на нашем сайте для устройств на базе iOS и Андроид:

- Приложение BetCity для iOS
- Приложение BetCity для Android
При входе на официальный сайт конторы с портативного устройства игрок получает возможность зайти на мобильную версию BetCity, которая по внешним параметрам и функциям почти в полной мере повторяет возможности своей «большой» версии. Правда, для нормальной работы на экранах телефонов дизайнерам пришлось пойти на некоторые жертвы и урезании некоторых моментов. Все достоинства и недостатки мы подробно разобрали в статье по ссылке. Там же есть инструкция по регистрации, поиску и выбору событий, оценке ставок и заключению пари.
Потребуется зайти в личный кабинет после авторизации и открыть раздел «История счета», где затем нажать на «Выплата выигрыша». Все необходимые детали по ссылке.