Бетсіті дзеркало сайту працює на сьогодні

Бетсіті дзеркало сайту працює на сьогодні

Деякі гравці не сильно люблять грати на ставках використовуючи легальні букмекерські контори. І їх цілком можна зрозуміти. Деякі жителі країн СНД банально не можуть зареєструватися на сайті російської легальної контори, так ще й потрібно прибутковий податок зі свого виграшу.


У цій статті поговоримо про нелегальних букмекерських конторах, які користуються популярністю у гравців з країн СНД, точніше тут буде інформація про таке явище як дзеркало і старої версії сайту Бетсіті.

Що таке дзеркало сайту?

На даний момент велика кількість букмекерських контор має дві свої різновиди, серед яких існує легальна версія і версія, яка використовується міжнародними користувачами. Обидві діють під схожою назвою, але юридично абсолютно різні організації, які існують в різних правових полях. При цьому міжнародна заборонена на території РФ і блокується державним органом - Роскомнадзором.

При цьому Бетсіті пропонує те ж саме. Існує російська ліцензійна контора, яку можна зустріти в рекламі і навіть у вигляді наземного пункту прийому ставок. При грі в даній конторі доведеться платити прибутковий податок на виграш. Існує і міжнародна версія бетсіті, де існують набагато більші можливості.

Навіщо потрібно дзеркало сайту?

Для того, щоб отримати великі можливості міжнародного сайту Бетсіті, а також для того, щоб не платити прибутковий податок, який не збирається в цій версії.

Є можливість грати на старій версії сайту

В першу чергу ця можливість буде цікава тим, хто вважає за краще старий дизайн в його мінімалістичний і текстовому оформленні, а також тим, хто використовує мобільні пристрої і ПК з повільним або ненадійним інтернет-з'єднанням, для яких використання даного сайту може реально поліпшити швидкість взаємодії.

відсутність ідентифікації

Для того, щоб почати грати на ставках буде досить просто зареєструватися. Далі не буде ніякої необхідності проходити верифікацію і підтверджувати особистість. Так для ставок на спорт не потрібно ніяких відеодзвінків або походів в салони зв'язку. Ви відразу ж можете починати діяти на сайті БК Бетсіті.

Можливість гри для жителів іноземних держав

Даний пункт оцінить жителі ближнього зарубіжжя (щодо РФ), для яких зазвичай доступ до легальних букмекерам може бути закритий. Більш того більшість з них працює тільки на одному доступною мовою, в той час як нелегальна контора може запропонувати грати користувачам на своєму рідному.

Відсутність ПДФО при отриманні виграшу

Як говорилося раніше, будь-яка букмекерська контора, що не платить відрахування на користь держави, отримує блокування на території РФ, з іншого боку і не зобов'язана змушувати платити податки гравців, ніж останні радісно користуються.

Де знайти дзеркало сайту

На сьогодні отримати доступ до заблокованого сайту на території РФ можна різними способами. Поговоримо про найбільш популярних варіантах отримати доступ до актуальної робочої версії дзеркала.

Ввести запит в будь-який пошуковик

Немає нічого простішого, ніж звернутися з проблемою до іншого - пошуковику. Для цього достатньо оформити запит схожий на «бетсіті працює сьогодні дзеркало сайту», «актуальне дзеркало Betcity», «бетсіті зайти зараз» або будь-який інший. Далі просто переходимо по запропонованих посиланнях, де знаходиться інформація з актуальної версії дзеркала.

За допомогою Telegram-бота

Якщо у вас є встановлений мессенджер Telegram, то ви можете використовувати канал Бетсіті, який можна знайти на головному сайті. Далі ви будете відправлені до боту, який і надає доступ до актуальної інформації по дзеркалах для нелегальної версії сайту.

Підписка на розсилку від сайту

Потрапивши одного разу на сайт дзеркала можна знайти спеціальну можливість на інформаційну підписку, де також будуть відправляти інформацію про доступність того чи іншого дзеркала Бетсіті.

Чи варто грати через дзеркало сайту?

Якщо ви віддаєте перевагу грати у легального букмекера, то все в порядку. Ви завжди будете захищені від несумлінні дій БК силою державних структур, які дуже ретельно стежать за активністю подібних закладів. До того ж ви завжди будете мати доступ до офіційного сайту. Таким чином, легального букмекера воліють ті, хто цінує доступність, зручність і захищеність від неприємностей.

У міжнародній версії сайту при цьому від вас не зажадають верифікації, що зробить можливість грати на ставках доступною відразу після завершення реєстрації. До того ж вам не буде потрібно платити податки відрахування на користь держави з суми свого виграшу. Жителі країн СНД при цьому зможуть використовувати свою рідну мову і швидку реєстрацію, чого не обіцяють в ліцензійної версії.

Приємної гри і великих коефіцієнтів.

Поширені запитання

Якщо Бетсіті контора легальна, то навіщо їй дзеркало?

Дзеркало необхідно для діяльності міжнародної версії букмекера, яка створена не тільки для жителів РФ, а й країн СНД, за що вона блокується на території Росії. Отримати доступ без дзеркала не вийти.

Що таке стара версія сайту?

Це стара версія сайту Бетсіті, до оновлення дизайну і зовнішнього оформлення. Вона може бути звична «старим» гравцям і застарілим пристроїв, так як забезпечують швидкість використання та мінімальні вимоги по трафіку.

Чи є переваги у зарубіжній (нелегальної) версії?

Переваги є, як і мінуси. Заблокована версія надає можливість ігнорувати виплати податків і проходження ідентифікації. Суттєво розширено функціонал на сайті Бетсіті в порівнянні з легальною версією.

Де знайти адресу дзеркала Betcity?

За запитом в одному з пошукових систем, підписка на інфо-розсилку і телеграм бота Бетсіті, запит в тех.підтримку бетсіті.

betcity