Бетсіті wap-версія

Бетсіті wap-версія

Wap - це на даний момент практично витіснений спосіб передачі мобільного трафіку, який практично повністю витіснено сучасними методиками і протоколами. Незважаючи на повсюдний відмова сучасними пристроями від wap, букмекерська контора Бетсіті до сих пір пропонує офіційний сайт, що працює на цьому протоколі.


При цьому існує не так багато причин, за якими користувач вирішить звернутися до подібного сайту зі свого мобільного пристрою.

 • Існують люди, які просто не хочуть змінювати те, до чого звикли, на те, що зручніше, але мало знайоме.
 • Слабкий мобільний інтернет, який потягне тільки wap-версію
 • Застаріла модель телефону, яка просто не зможе використовувати сучасні стандарти мобільного інтернету

Сьогодні постараємося розібратися з можливостями і причинами, за якими користувачі як і раніше вважають за краще використовувати Бетсіті wap, а не офіційний сайт букмекерської контори.

Огляд WAP версії БК Бетсіті

Дизайн головної сторінки даної версії сайту - це практично портал в минуле. Сьогодні ви ніде не побачите нічого подібного, що прямо суперечить сучасним стандартам оформлення сайтів. З іншого боку, любителі старовини повинні гідно оцінить.

Що можна знайти на головній сторінці:

 • Номер вашого ігрового рахунку
 • Баланс на вашому депозиті
 • Історія укладених парі
 • доступна лінія
 • LIVE
 • тоталізатор
 • інформаційна зведення
 • Налаштування мови інтерфейсу

Як користуватися

Якщо ви знайомі з базовим взаємодією з мобільними додатками у вас не повинно виникнути питань, як поводитися з wap-версією Betcity. Шукаємо подія серед видів спорту, турнірів і конкретних матчів, після чого вибираємо доступний результат, вказуємо необхідну суму і підтверджуємо висновок кнопкою «ок». простіше нікуди.

Плюси і мінуси вап версії betcity.ua

Варто зазначити, що для виконання раніше зазначених функцій вап версія виконана цілком переконливо. Відразу варто відзначити простоту дизайну, правда для деяких це буде швидше мінусом, так як сучасні сайти просто не повинні так виглядати. З іншого боку, це ще більше прискорює роботу сайту і взаємодія з ним, так що, все-таки, запишемо дизайн в функціональний плюс.

А тепер мінуси. Відзначимо, що на даний момент застарілий протокол інтернет-підключення просто не дозволяє вмістити більшість необхідних функцій, які легко вмістити на сучасний офіційний сайт букмекерської контори. Так в wap-версії відсутня відеотрансляція, Матч-Центр, будь-яка статистика. Тому, якщо хочете дізнатися показники команд, то краще в вап-версію не звертатися.

Поповнювати депозит і знімати з нього кошти можна, ось тільки функція максимально обрізана. Робити переклади можна тільки на електронні гаманці, при цьому навіть список абсолютно незадовільний. Доступний тільки гаманець Вебмані. Любителі Яндекс.Денег вже можуть нагадувати.

Підводячи підсумок, мінусів даної версії величезне число, і буде дивно бачити людину, яка свідомо використовує даний протокол при можливості його замінити. З іншого боку, якщо людина все-таки звернувся до даної версії, то для цього є необхідність і в такому випадку додаток хоча б виконує свою базову функцію - укладення парі. Що вже досягнення для подібної застарілої технології.

betcity