Бетсіті тоталізатор

 

Тоталізатор - один з найдавніших видів парі на спортивні змагання. Не буде перебільшенням сказати, що цим методом тисячі років. При цьому сьогодні правила тоталізатора є невідповідними російським законодавством, тому букмекер, який хоче включити даний вид парі в список послуг повинен приймати креативні рішення.


так БК Бетсіті пропонує своїм користувачам зіграти в «супер-експрес», який за своїм наповненням сильно нагадує правила проведення тоталізатора. Спробуємо розібратися наскільки правила подібні, в чому їх відмінності, а також навіщо гравцям сьогодні потрібен Тото «Бетсіті».

Тоталізатор: як це працює

Тоталізатор - це парі, яке пропонує передбачити результат відразу декількох подій. При цьому на відміну від звичних ставок, де існують коефіцієнти, в тоталізаторі вони відсутні, а виграш розраховується з кількості учасників і суми, яку учасники своїми ставками сформували. При цьому помилки впливають не на можливість отримання виграшу, а тільки на його розмір.

На відміну від звичного парі, де ставка гравця полягає проти букмекера, в тоталізаторі букмекер просто організовує майданчик, де передбачення гравців змагаються один з одним. Організатор отримує тільки невеликий відсоток з фонду за свої послуги. При цьому, якщо переможець джекпоту так і не з'явився залишок фонду додається до наступного тоталізатора. Таким чином, сума фонду постійно поповнюється за рахунок тих, хто програв і новопоступівшіх гравців. При чому подібний порядок проведення постійний поки не визначиться переможець джекпоту.

Правила «суперекспрес»

Так ставки на спорт в букмекерській конторі Бетсіті давно відомі серед гравців за не самі жадібні коефіцієнти. При цьому Toto Betcity пропонує зовсім виняткові умови. В першу чергу варто почати з того, що в Бетсіті необхідно поставити на 14 подій, а не 15, як зустрічається серед аналогів. Завдяки відсутності всього одного спортивної події в списку гравець статистично отримує серйозну надбавку до ймовірності позитивно результату для себе.

Загальні правила такі:

 • Мінімальна сума для участі в Тото - 50 гривень, максимальне число не обмовляється і може бути будь-яким.
 • Розіграш щодо подій тоталізатора починаємося разом з початком одного із зазначених у списку подій.
 • Ставки походу матчів, зазначених у списку, заборонені.
 • Можна робити ставки на різні результати одного і того ж події, але зажадає додаткових витрат на ставку в обов'язковому порядку.
 • Ставки на скасовані події є виграшними, але при скасуванні чотирьох позицій зі списку розіграш скасовується.
 • Суперприз не жартуєте, якщо в списку було відмінне подія

Зробити ставку в тоталізаторі Бетсіті можна на єврофутбол та Єврохокей. При цьому побачити в списку матчі топових ліг і іменитих команд тут набагато простіше, ніж серед інших організацій. Хоча також не виключено, що любитель парі зустріне в своєму списку матчі з футболу в парагвайських лігах, що є звичною практикою.

Як формується джекпот

Отже, призовий фонд, формується із зроблених ставок гравцями, які претендують на перемогу в тоталізаторі. До цієї суми додається сума джекпоту попереднього фонду, якщо його переможця не було визначено в попередньому розіграші. З усієї цієї суми букмекер в кожному розіграші забирає 10% як організатор. Решта суми ділиться між переможцями за наступною схемою:

 • 30% від суми ділиться між тими, хто передбачив правильно 9 випадків з 14.
 • 20% ділиться за 10 вірних результатів.
 • 15% між довідалися 11 результатів.
 • 10% за умови передбачення 12 випадків.
 • 10% - за 12 з 13 випадків.
 • 5% - всім, хто дізнався всі зазначені в купоні результати.

При цьому гравець, який вказав вірно всі результати в купоні, претендує на всі пункти поділу виграшу. Тобто на 30% + 20% + 15% + 10% + 10 + 5%, що дорівнює 95% від загальної суми всього фонду. Однак, якщо таких переможців 14 результатів кілька, то вони ділять між собою вказаний відсоток від фонду.

Як підвищити свої шанси на перемогу

Тото від Бетсіті не просто так користується любов'ю величезного числа гравців, які віддають перевагу саме цьому тоталізатор будь-яким іншим пропозиціями. Тільки варто розуміти, що на тлі інших контор умови дійсно м'якше для гравця, ось тільки статистично стати переможцем 14 з 14 наближається до нуля і зробити це усвідомлено і знанням справи у звичайної людини практично немає шансів. Тому часто гравці звертаються за допомогою професіоналів - Каппера, які заробляють на продажу аналітичних даних з того чи іншого розіграшу.

Однак, варто розуміти, що подібні прогнозисти навіть при практично бездоганною історії ставок (правдивість, якій швидше за все не може бути підтверджена) не можуть гарантувати гравцеві 100% результат, за яким практично автоматично можна стати переможцем 14 з 14. Найбільшою довірою варто відгукуватися тільки про тих, хто може говорити про ймовірність того чи іншого результату і дає тільки статистичні дані, а не точний результат.

При цьому в Бетсіті гравці суперекспрес можуть побачити зазначені результати у інших гравців. Для цього необхідно зайти в тираж і відкрити цікавить подія, в якому буде інформація про поставлених результатів ваших конкурентів. Іноді це може допомогти з визначенням тенденцій і ймовірностей.

Виведення грошей і наші висновки

Після того, як гравець почує про те, що він переможець того, чи іншого розіграшу, єдине питання, яке він хоче почути потім: як ви хочете отримати свої гроші? В цьому випадку Бетсіті надає вельми широке розмаїття:

 • Банківські картки систем VISA і MasterCard
 • Електронні гаманці: QIWI, Webmoney, ЯндексюДеньгі

При цьому гравцеві не доведеться оплачувати комісію ні в одному з представлених варіантів. Єдиний мінус, що переказ грошей пройде тільки через 3 дні після оформлення запиту на виведення коштів з ігрового рахунку.

Який же фінальний вердикт по оцінці тоталізатора Бетсіті? Умови, які пропонує даний букмекер практично завжди краще, якщо їх порівнювати з пропозиціями від аналогів. М'які умови для гравців привертають клієнтів як на це не подивися. Однак, відразу варто обмовитися, що назвати тоталізатор легким способом заробити гроші вже точно не можна, тим більше не можна назвати Тото Бетсіті джерелом постійного доходу. Без належної підготовки, аналітики і просто вправності тоталізатор не буде нічим відрізнятися від звичайної лотереї, яку можна сприймати тільки як розвага, а не серйозний спосіб заробітку.

Вигравати в тоталізаторі можна, але зробити це набагато складніше, ніж в звичайному парі. Так що на повному серйозі не варто сприймати тоталізатор як спосіб заробити грошей, навіть не дивлячись на м'які умови в Тото Бетсіті.

betcity