Бетсіті перевірка купона

Бетсіті перевірка купона

Гравець, будучи зареєстрованим користувачем на сайті букмекерської контори, вивчив пропозиції на сайті, ознайомився з даними наданими відкритими джерелами, оцінив ймовірності і зробив свій вибір натиснувши на кнопку «укласти парі». Після цього електронний купон був заповнений грошима гравця і відправився на обробку системою сайту, у гравця були зняті кошти і виникає питання: і що далі?


У цій статті ми розповімо вам про те, що робити після укладення парі на спорт, як відстежити підсумки зробленої ставки, а також як перевірити купон ставки в БК Betcity.

Як отримати купон Betcity?

Під купоном ставки, як правило, розуміють спеціальну форму або квитанцію, в якій згадується інформація за укладеним парі. У ній ви знайдете дату оформлення ставки, на яку подію вона була поставлена, очікуваний результат, значення коефіцієнта, а також кількість грошей, якими ризикує гравець і виграш, який обіцяє гравцеві при перемозі ставки. При цьому видів подібних купонів за все два: реальний і електронний. Перший ви отримаєте при оформленні ставки в наземному пункті прийому ставок, де вам віддають купон на руки. Другий - надає ту ж інформацію онлайн.

Для того, щоб отримати віртуальний купон, вам необхідно укласти інтерактивну ставку на сайті букмекерської контори Бетсіті, при цьому для цього буде потрібно зареєстрований акаунт і пройдена процедура ідентифікації в системі ЦУПІС, що потрібно від будь-якого гравця, який бажає грати на ставках в ліцензійної букмекерській конторі, що діє на території Росії. При цьому не забувайте, що будь-яка ставка зажадає від вас наявності грошових коштів, які можна направить на ігровий рахунок одним з можливих способів, представлених в особистому кабінеті користувача.

Як перевірити купон Бетсіті?

Для того, щоб перевірити результати ставки необхідно зайти в особистий кабінет. Там в спеціальній вкладці про історію укладених парі знаходиться вся інформація про скоєні вами операціях в цьому ключі. Якщо ви хочете уточнити деталі, то просто перейдіть по цікавить вас ставкою, де все буде вказано. При цьому, якщо вас цікавить інформація по ще актуальною ставкою, розрахунок по якій ще не був завершений, то перейдіть в цей розділ. Даний розділ найбільш актуальний при з'ясуванні інформації за укладеними експрес-ставками, коли зазначені в купоні ставки події відбуваються з серйозною затримкою, при цьому інформація буде оновлюватися в міру завершення зазначених спортивних подій.

Ось тільки варто зробити застереження заздалегідь. Якщо ви плануєте перевірити купон по його номеру, то у вас цього не вийде. Зазвичай подібна функція має на увазі, що ви не авторізуемся на сайті Бетсіті можете перевірити результати тієї чи іншої ставки. На даний момент це неможливо, тому навіть не пробуйте перевірити скріни ставок, які надають різні каппери і прогнозисти, швидше за все це просто обман.

При цьому, Бетсіті не єдиний букмекер, хто не надає подібну функцію. Для перевірки все одно доведеться перейти в особистий кабінет, де будуть доступні всі деталі і інформація.

Чи можна вивести гроші з купона Betcity?

Чи можна вивести гроші з ігрового рахунку на сайті букмекерської контори Бетсіті? Дивне питання, звичайно так. Навіщо інакше гравцеві взагалі відправляти гроші букмекерові, якщо повернути їх він не зможе? З іншого боку, купон ставки при цьому в перекладі грошей взагалі не бере він потрібен з абсолютно іншою метою. Будь-які виграшні гроші відразу надходять на ігровий рахунок користувача звідки є кілька способів зняття:

  • На банківську карту (Visa, MasterCard, МИР)
  • На електронний гаманець (QIWI, ЯндексДеньги, гаманець ЦУПІС)
  • Банківським переказом

При цьому у всіх представлених способах існують обмеження щодо мінімального і максимального значення суми переказу грошей. Точне число при цьому відрізняється в залежності від обраного способу. Різні також терміни проведення грошової операції. При цьому при здійсненні переказу БК Бетсіті Не бере з гравця комісію.

Деякі гравці, можливо, під виведенням грошей з купона мають на увазі можливість викупу або страховки ставки, функції, яка надається мінімальним числом букмекерських контор, і Бетсіті не в їх числі. Після підтвердження укладення парі, її умови не можна змінити.

Купон ставки - це просто папірець, на якій міститься інформація про деталі укладеного парі. За допомогою даного чека простіше стежити за статусом ув'язненого парі і не більше. На жаль, паперовий варіант не можна використовувати для перевірки укладеного парі без проходження авторизації на сайті, однак вони все одно знаходяться в особистому кабінеті, так що переживати потрібно тільки за саме спортивна подія.

betcity