Бетсіті правила

Бетсіті правилаПерш ніж почати робити ставки на спорт ми настійно рекомендуємо ознайомитися з правилами сервісу, щоб в разі проблемної ситуації не опинитися біля розбитого корита. Спробуємо розібратися і коротко розповісти про основні моменти і можливі підводні камені на прикладі букмекерської контори Бетсіті.

Основні поняття і терміни

В першу чергу варто розібратися з позначеннями і термінами, які використовуються гравцями і самою букмекерською конторою. Незнання таких базових основ може серйозно зменшити ефективність ставок гравця.

  • 1 - перемога першої команди
  • Х1 - перемога першої команди або нічия
  • «Експрес» - одна ставка, яка об'єднує кілька випадків, які повинні бути виконані одночасно
  • «Суперекспрес» - експрес, події в якому запропоновані самим букмекерів.
  • «Система» - одна ставка, в якій об'єднані кілька експресів, при цьому допускається деяка кількість помилок в передбачення.

Крім цього, новачкам варто познайомитися і з не зовсім ігровим поняттям. Так часто задають питання, що таке ЦУПІС, і навіщо він потрібен. Центр обліку та прийому інтерактивних ставок - це стороння фінансова організація, яка стежить за діяльністю букмекерських контор, особливо в проведенні грошових переказів в різні сторони. Так все переклади гравців на свій ігровий рахунок в букмекерській конторі спочатку потрапляють в ЦУПІС, а тільки потім після обліку відправляються на депозит. Мета - облік і захист інтересів гравців.

Правила прийому ставок

В першу чергу варто нагадати, що в легальних букмекерських конторах на території РФ не можна почати робити ставки до тих пір, поки гравець не зареєструється і не отримає верифікований ігровий профіль. При чому зробити це можливо тільки, якщо гравцеві на момент реєстрації виповнилося 18 років.

При чому, якщо говорити про БК Бетсіті, то в правилах сервісу зазначено, що якщо з'ясовується, що гравець почав робити ставки до виповнення повноліття, то його акаунт може бути заблокований за порушення правил букмекерської контори. Це не єдине порушення, за яке можна отримати таке високе покарання. Тут варто згадати спроби створення декількох акаунтів для одного гравця, співпраця з іншими гравцями для обходу деяких накладених букмекерів обмежень, а також за ставки на події, результат яких відомий заздалегідь.

Не забувайте і те, що якщо ви вже зробили і підтвердили ставку, то її повернути або змінити вже не представляється можливим. Тому завжди варто перевіряти двічі все подробиці та інформацію перед тим, як ризикнути своїми грошима.

Крім цього, існує ситуація, коли будь-яка спортивна подія з якоїсь причини не відбулося, було скасовано і т.д. У такому випадку, як правило, неможливо визначити переможця, а значить ставка просто повертається власнику.

У правилах також існує досить цікава штука. За правилами Бетсіті букмекерська контора може відмовити в прийнятті ставки у будь-якої особи без пояснення причин на свій власний розсуд. Зазвичай, подібне правило практично не застосовується, але передбачається, що деякі недобросовісні спортивні команди можуть робити ставки на матчі, на результат яких можуть вплинути самі.

Прийом Live парі

Так само, як і прематче в лайв-ставки є свої правила, які гравці можуть назвати сумнівними. Так БК Бетсіті залишає за собою право скасувати укладену парі або змінити коефіцієнт в уже укладеному, якщо була виявлена ​​помилка в роботі персоналу букмекерської контори або технічного збою.

Існує і ще одне положення, так Бетсіті не має зобов'язань перед гравцем надавати інформацію про закінчення матчу відразу після завершення спортивної події. Таким чином, букмекер може запізнитися або помилитися з оголошеним результатом. Звичайно ж, це не означає, що до подібних помилок букмекер прагнути, але все ж гравцям рекомендується уточнювати результати подій в інших інформаційних ресурсах.

Особливості ставок на футбол

Як правило, всі результати в укладених парі вважаються в основний час, хоча деякі окремо згадують і овертайми, і додатковий час. (Однак, варто розуміти, що це стосується лише футболу, так, наприклад в баскетболі ситуація зовсім навпаки). При цьому існує окреме положення щодо показаних карток під час матчу. Так, якщо картка була показана після фінального свистка, то вона не враховується букмекерською конторою, з іншого боку, якщо вона був показана під час перерви між таймами, то вона враховується. Далі варто сказати про правила щодо ударів в створи воріт, таким вважаються тільки ті удари, які потім залишилися в полі або торкнулися після цього одного з футболістів. Інакше подібний удар в залік не йде. Так само не забувайте, що якщо суддя призначає компенсований час, то воно вважається основним при обліку всіх статистичних даних і ударів.

Так само існують окремі положення і для інших видів спорту, але їх краще знайти в окремих статтях чи ознайомитися з правилами самостійно на сайті букмекерської контори Бетсіті.

Розрахунок ставок в БК Betcity

Гравці в букмекерській конторі Бетсіті можуть поставити на ставку з мінімальним значенням в 10 гривень. З іншого боку, максимальне значення поставленої суми залежить від різних чинників і змінюється індивідуально для кожної ситуації.

Не забудьте і про правила виведення коштів з ігрового рахунку. Так гравець не зможе задіяти рахунок, з якого не відбувалося поповнення депозиту. Як правило, подібні ситуації сприймаються букмекерів як спроба заволодіти чужими коштами, тому не радимося намагатися це зробити.

У момент зняття коштів не забувайте і про те, що будь-який виграш - це дохід, а там, де дохід вас чекає підступний ПДФО в 13%. При цьому гравцеві не доведеться йти в податкову, все виплати на користь держави беруться самої букмекерською конторою. Як правило, всі утримання відбуваються в момент оголошення результатів ставки і спортивної події, проте можуть відбуватися винятку, коли ситуація неоднозначна з точки зору букмекера.

висновки

Знання правил сервісу завжди обов'язково, особливо коли в цій організації ви збираєтеся ризикувати своїми грошима. Читання правил, з якого вам доведеться погодитися в момент реєстрації ігрового аккаунта, дозволить зменшити ймовірність потрапити в незрозумілу ситуацію, а якщо це неминуче, то зменшити негативний вплив від подібної події.

Прочитати правила самостійно можна перейти по відповідній вкладці внизу головній сторінці офіційного сайту Бетсіті в розділі інформація.

betcity