Бетсіті обхід блокування

Бетсіті обхід блокування

На сьогоднішній день для російського гравця все букмекерські контори світу діляться на дві нерівні групи - легальні й ті, які спеціальної ліцензії не отримали, а значить їх діяльність на території РФ заборонена.


Всі легальні контори на даний момент відповідають у своїй діяльності з місцевим законодавством, вони діють в російському правовому полі, а значить платять відрахування на користь держави і можуть бути покарані відповідними органами, якщо їх діяльність порушує права гравців і користувачів їх послуг. З іншого боку, нелегальні контори пропонують своїм клієнтам грати, не роблячи податкових відрахувань, але з ризиком залишитися без грошей, так як гравець знаходиться поза захисту держави (воно і так блокує доступ до подібних сайтів).

Якщо ви вирішили познайомитися зі світом нелегальних букмекерів, то вам відмінно підійде цей матеріал про те, як обійти блокування сайту Betcity.

Чому доступ заблокований?

На даний момент існує дві варіації букмекерської контори Бетсіті - легальна, вітчизняна та міжнародна, діяльність якої обмежена на території РФ. Так дія першої ви напевно бачили в одному з рекламних роликів, а може навіть використовували для укладення парі. Ось про інший найімовірніше чули ви дуже мало.

Так нелегальна контора заблокована на території РФ діяльністю Роскомнадзора і ФНС (федеральної податкової служби), і для того, щоб гравцеві зайти на міжнародний сайт Бетсіті доведеться скористатися допомогою деяких інструментів, про які поговоримо нижче.

обхід блокування

Люстерко

Дзеркало - це сайт-двійник, який знаходиться на іншому адресу, відмінному від оригінального, таким чином створюється новий сайт з повторюваним функціоналом і базою даної, який ще не встиг потрапити на очі співробітників Роскомнадзора, а значить може продовжувати діяльність для російських користувачів.

Так список заблокованих і ще актуальних дзеркал постійно змінюється через невпинної контролю державних структур, на що, природно, реагує власник сервісу і створює нове дзеркало. В даному випадку в самому незграбному стані знаходиться користувач, який повинен витрачати час і зусилля на знаходження актуальних дзеркал, щоб насолодитися своїм хобі. З іншого боку, додаткових знань або навичок даний спосіб від користувача не зажадає.

розширення

Існують спеціальні міні-програми для вашого браузера, які дозволяють змінити або замаскувати ваш IP-адресу, після чого стане можливим обхід блокування і гравець зможе зайти на той самий оригінальний міжнародний сайт букмекерської контори Betcity. Як правило, знайти подібні розширення досить легко, рекомендуємо при використанні Google Chrome використовувати Гугл Стор, на якому розміщені безпечні розширення. Найімовірніше ви відразу ж знайдете там Frigate, Zenmate, Hola та інші. Зазвичай легко такі розширення знаходяться за відповідним запитом: блокування, unlock, unblock. Після чого спокійно можна заходити на сайт БК.

Мобільний додаток

Цікавим варіантом є скачування мобільного додатка для Андроїд або iOS. У такому випадку ви зможете використовувати функціонал в будь-який час без додаткових зусиль, так як додаток буде шукати дзеркала самостійно, що дуже зручно. Єдиний мінус, що спочатку вам все одно доведеться отримати доступ до офіційного сайту міжнародної версії Бетсіті, де буде доступне посилання для скачування цього додатка.

альтернативний DNS

Цей спосіб передбачає у вас базових навичок володіння персональним комп'ютером, так як вам доведеться вносити дані безпосередньо в налаштування вашого ПК. Повторюйте такі пункти:

  • Відкриваємо «Панель управління» в Віндоус
  • Знаходимо і натискаємо на вкладку «Центр управління мережами і загальним доступом»
  • «Мережеві підключення», вибираємо те, що є у вас активним
  • Натискаємо правою кнопкою миші на ярлик підключення і вибираємо «Властивості»
  • Знаходимо вкладку «IP версії 4» (TCP / IP)
  • Шукаємо і відкриваємо вкладку «бажаний DNS-сервер», де змінюємо на «8.8.8.8», а в поле «альтернативний» - «8.8.4.4»
  • Потім зберігаємо зміни натисненням кнопки «Ок».

Так само ви можете знайти й інші способи, які підходять особисто вам, так як існує величезна кількість подібних варіантів. Однак, тут наведені найбільш популярні і прості варіанти, з якими впорається більшість любителів ставок на спорт. \

Чи варто грати на заблокованому сайті?

На це питання варто відповідати кожному гравцеві індивідуально. Все залежить від того, чого саме користувач хоче побачити. Деякі гравці вважають за краще дуже великі ставки, з яких вони можуть отримати високі виграш, в їх випадки логічно надавати перевагу міжнародну версію Бетсіті, так як в цьому випадку з його виграшу не буде вирахувана сума на користь держави.

З іншого боку, завжди існує ризик, що ви просто втратите гроші без права скористатися ними, так як доведеться довіряти букмекерам на слово. Гравець в нелегальній конторі не має варіантів для ефективної свого захисту. Так що ризик досить великий.

Якщо ж ви шукайте спокійній гри на ставках без зайвих витрат часу і нервів, то варто звертати увагу тільки на легальні букмекерські контори, доступ до яких можна отримати в будь-який час дня і ночі, а ваші гроші захищені в тому числі гарантіями державних структур. Так що вибір залишається тільки за гравцем.

betcity