Бетсіті мобільна версія

Бетсіті мобільна версія
Сьогодні бк бетсіті пропонує цілий арсенал послуг в сфері беттінга і укладення парі.

Як і багато інших бетсіті пропонує насолодитися перемогами не тільки на ПК і в салонах, але і з зручним інтерфейсом на мобільних пристроях для будь-якої платформи.

Як завантажити і користуватися?

Треба зауважити, що бетсіті (Букмекерська контора) мобільна версія завантажити додаток швидше за все вам не дасть на увазі не очевидного дизайну. Бетсіті мобільний додаток завантажити ви, швидше за все, зможете тільки з повною версією офіційного сайту букмекерської контори, з огляду на те, що розробники не вважали за необхідне зробити доступною кнопку скачування програми, тому доведеться перейти на повну версію.

Бетсіті мобільна версіяЗвідки ви вже легко знайдете посилання для скачування на різні платформи.

Бетсіті мобільна версія

Додаток для Android

В першу чергу, вам необхідно звернути увагу, що ви не зможете завантажити додаток бетсіті в Google Play, що пов'язано з політикою даного ресурсу по відношенню до букмекерських контор і казино. Тому, betcity завантажити додаток для андроїд безкоштовно і отримати задоволення від його використання користуйтеся тільки прямими посиланнями з офіційного сайту розробника. Нагадую, що бетсіті завантажити додаток на телефон андроїд можна безкоштовно, не попадіться на вудку шахраям.

Бетсіті мобільна версія
Щоб встановити цю програму вам буде потрібно мобільний пристрій (смартфон або планшет) на операційній системі Android не нижче 4.4.
Уже скачавши, вам необхідно буде змінити в налаштуваннях вашого девайса в пункті «безпека» змінити становище і дозволити «установку з невідомих джерел», таким чином встановіть програмне забезпечення і перейдемо до наступних пунктів.

Додаток для iOS

Додатки бетсіті на обох платформах пропонують той же функціонал, що і на повній версії сайту. Ви не пропустите жодної важливої ​​події, перебуваючи віддалік від свого ПК. Тому завантажити додаток бетсіті на айфон тепер не складає труднощів і ви завжди зможете зробити висновок важливе парі.

Бетсіті мобільна версія
Також як і з мобільним додатком для андроїд betcity додаток для ios скачати рекомендується тільки на офіційному сайті букмекерської контори Бетсіті.

Основні плюси мобільної версії

Серед однозначних плюсів даного мобільного застосування (при чому на всіх платформах) потрібно відзначити, що додаток бк бетсіті відрізняється своїм простим і інтуїтивно зрозумілим дизайном і інтерфейсів, наприклад, чим не може похвалитися повна версія сайту. Однак, в додатку вам доступні всі події, ліги і види спорту, доступні для користувачів ПК (ОС Windows). Саме тому ви будете в курсі всіх останніх подій як ігрових, так і тих, які стосуються бонусних програм і акцій. Для вас доступна також історія ваших ставок, в яких детально розкривається вся необхідна інформація. Також не варто забувати про якісну технічну підтримку, яка доступна як користувачам ПК, так і мобільного застосування.

Установка на Windows

BetCityClient від забороненої в Російській Федерації букмекерської контори
Для установки додаток бетсіті на комп'ютер, який дозволить автоматично обходити блокування вам необхідно перейти на офіційний сайт букмекерської контори Бетсіті, для цього, можливо, вам доведеться скористатися дзеркалами - не заблокований дублікатами сайту, надані розробниками БК.

Бетсіті мобільна версія
Щоб завантажити і встановити додаток бетсіті вам не будуть потрібні ніякі дії відмінні, від, наприклад, установки будь-якого іншого програмного забезпечення для вашого комп'ютера. Бетсіті додаток для windows можна завжди скачати з офіційного сайт даної букмекерської контори.
Відкрийте програму і насолоджуйтеся виграшем, без додаткових проблем у вигляді пошуку дзеркал, так як це за вас зробить даний софт.

P. S. З причини того, що Microsoft припинила підтримку операційної системи для мобільних пристроїв то, швидше за все, ви не зможете знайти betcity додаток для windows phone.

Що не заважає вам користуватися мобільною версією офіційного сайту з тим же функціоналом, що і повний.

Як пройти реєстрацію і верифікацію?

Реєстрація в бк Бетсіті з першого погляду може здатися складною для новачком, проте це не так. Зараз ми постараємося розібратися чому і як.
Зайдіть на офіційний сайт і там ви помітите велику кнопку реєстрації, яка дозволить вам пройти цю процедуру і потім насолодитися процесом укладення парі.
Сама реєстрація являє собою базові дії, які вимагають заповнення полів з вашими даними. Нагадую, що ви повинні вказувати адекватну інформацію, щоб пізніше не могло виникнути проблем з поповненням і виведенням коштів з вашого рахунку в особисто кабінеті. Вказавши ваше ПІБ, мобільний телефон та інші дані не забудьте поставити прапорець на рядку про використання персональних даних, чого вимагає законодавство РФ і мало пов'язане з самої БК. Далі вам доведеться підтвердити введені дані перейшовши на свою електронну пошту і ввівши код, який вам прийде в відповідне поле. Цей процес займе часу ще менше, ніж введення даних.


Після виконання даної процедуру вам необхідно пройти верифікацію. Найлегше пройти її в одному з салонів самого бк, де вам необхідно буде взяти паспорт, і всі ваші дані будуть підтверджені на місці. Або ви можете прив'язати ваш аккаунт в Бетсіті з уже зареєстрованим обліковим записом в системі ЦУПІС, якщо у вас такого немає, офіційний сайт БК надасть вам можливість створити його і заповнити необхідну форму безкоштовно. Дана операція практично нічим не відрізняється від тієї, що вимагається всередині БК, тому і її ви з легкістю пройдете.
Коли ви успішно пройдете всі пункти натисніть на кнопку «авторизуватися» увійдіть в свій обліковий запис і почніть вигравати.