Бетсіті гостьовий рахунок

Бетсіті гостьовий рахунок

Уже давно з букмекерської практики вийшло явище демо-рахунку, спеціальний віртуальний рахунок, за допомогою якого можна робити ставки, які не задіявши при цьому реальних грошей. Причина проста і очевидна з боку букмекера, хочеш отримувати безцінний досвід - розплачуйся своїми кровними.


При цьому єдиною легальною букмекерською конторою, яка пропонує подібний досвід придбати є БК Бетсіті, яка дозволяє зареєструвати свій демо-рахунок і навчитися можливостям гри на ставках без зайвих витрат.

Як відкрити гостьовий рахунок на betcity.ua

Варто відразу зазначити для гравців, що гостьовий демо-рахунок, на якому можна спробувати свої стратегії для гри на ставках доступний тільки на міжнародної версії сайту Бетсіті, яка не отримала ліцензію на свою діяльність на території РФ, а значить знаходиться в чорних списках, створюваних Роскомнадзором.

Для відкриття цього сайту необхідно змінити домен Ру зони і зайти на .ком. При цьому швидше за все гравець просто не зможе отримати доступ до нього, так як він блокується відомими державними структурами. Для поводження блокувань існують різні інструменти типу vpn або сайтів-дзеркал.

Відкриваємо головну сторінку офіційного сайту Бетсіті, де знаходимо вкладку «стара версія сайту». Після чого розшукуємо вкладку «гостьовий вхід» і переходимо по ній. Вписуєте логін і пароль, проходите звичайну процедуру реєстрації. Після чого готуємося робити ставки без грошей.

Тепер у вас на віртуальному рахунку є 10.000 бонусних гривень, які можна використовувати для придбання дорогоцінного досвіду.

Як робити ставки через гостьовий вхід Бетсіті

Процес укладення парі в гостьовому режимі абсолютно не відрізняється від «справжнього». Ви можете робити ті ж самі вибори спортивних змагань і видів спорту, укладати абсолютно ті ж ставки, але без використання справжніх грошей. Тільки віртуальний рахунок. Єдиний мінус, що відеотрансляцій в цьому режимі немає. Доведеться відкривати на сторонньому ресурсі.

Як і зазвичай, вибираємо режим лінію або лайв-ставки, після чого вибираємо вид спорту, конкретний турнір і спортивне змагання. Після цього вибираємо цікавий результат і вказуємо суму, після чого підтверджуємо натисканням кнопки «зробити ставку».

Доступна також історія ставок по відповідній вкладці в особистому кабінеті.

Навіщо потрібен гостьовий рахунок і його переваги

Гостьовий рахунок - спеціальна послуга, спрямована на те, щоб гравці могли ознайомитися з процесом укладання ставок, при чому дана послуга доступна не тільки для тих, хто вже має зареєстрований акаунт, але і для новачків, які створити його ще не встигли.

В першу чергу, гравець який отримав подібний рахунок може отримувати задоволення від своїх ставок і прийнятих рішень не використовуючи при цьому реальні гроші. Можливо азарт при подібній грі не такий великий, але гроші програти в такому випадку просто не можна.

По-друге, це проста і прекрасна можливість для новачків познайомитися з функціоналом і процесом укладення парі. Таким чином, що похибка не буде причиною прикрого програшу, потім навчившись можна застосувати знання в «справжніх» ставках на спорт.

По-третє, деякі досвідчені гравці можуть випробувати стратегії професійного заробітку, які можуть бути застосовані без серйозних витрат по грошах. (Навіть, якщо у звичайній ситуації це частина стратегії).

Мінуси гостьового рахунок

Все ж мінуси демо-рахунку пов'язані з його плюсами. В першу чергу варто відзначити, що незважаючи на те, що програти ви не можете, то і виграти теж можливості немає. Звичайно, знання того, що ви передбачили результат тієї чи іншої події приємний, але ще приємніше відчувати матеріальний бонус при цьому.

Менший мінус - це той факт, що в цьому режимі на сайті недоступний режим відеотрансляцій, так деякі гравці, які не хочуть грати на гроші, але при цьому постійно грають в гостьовому рахунку ставляться штучно в не особливо зручне положення. Хоча це не скасовує можливості дивитися трансляцію на іншому ресурсі.

Останній мінус досить істотний, так деякі гравці, які награли в цьому режимі багато годин можуть «загубитися» в реальному процесі укладення парі. Після гостьового режиму деякі гравці можуть втратити почуття ризику, так як звикли грати на істотні суми віртуальних грошей, через що в відповідальний момент можуть поплатитися своїми кровними.

Однак, якщо бути розумним і відповідальним гравцем більшості проблем можна уникнути і отримати тільки позитивні емоції і серйозний досвід в грі на ставках на спорт.

betcity