Бетсіті доступ до сайту

Бетсіті доступ до сайту

Букмекерська контора Бетсіті сьогодні має два офіційних адреси для вітчизняної доменної зони - .ua і для міжнародного користувача - .com.Так перший - це легальний букмекер, який діє на території РФ відповідно до місцевого законодавствам, що означає виконання вимоги оплати ПДФО з виграшів гравців. В цілому все з цією конторою нормально.


Інша ситуація з міжнародною версією на домені .ком. Так почати варто з того, що її діяльність офіційно заборонена на території РФ, а доступ до сайту блокується державними структурами в особі Роскомнадзора, яка додала сайт Бетсіті.ком до реєстру заборонених, в тому числі за те, що в даній версії у гравця немає необхідності виплачувати прибутковий податок в 13%.

Але сьогодні є безліч способів обійти подібні блокування. І сьогодні ми поговоримо як це зробити.

Всі альтернативні доступи

Способів насправді досить багато. Але говорити про всі ми сьогодні не будемо, перерахуємо тільки найпростіші і найбільш масові, з якими впорається будь-який користувач.

  • Завантажити розширення на ваш браузер VNP Бетсіті доступ до сайту
  • Зміна налаштувань DNS
  • Завантаження спеціального додатку, в тому числі мобільного
  • Використання дзеркал

Доступ до сайту Бетсіті через розширення

Сьогодні в мережі Інтернет можна знайти безліч розширень, які доступні для безкоштовного скачування в будь-який момент часу. В першу чергу рекомендуємо ознайомитися зі списком через Гугл Стор, де існують розширення без додаткових неприємних сюрпризів.

З найбільш популярних варто відзначити - Zenmate, FreeGate, HotspotShield. Дані розширення підійдуть для практично будь-якого браузера. Якщо все ж виникла проблема при установці, то рекомендуємо вам поміняти розширення, або браузер, яким ви користуєтеся. Після установки не забудьте розширення включити для того, щоб обійти блокування заборонених сайтів.

Ви можете використовувати і інші додатки крім перерахованих, так як всі вони використовують приблизно однакові принципи в своїй роботі - VPN. Тому можете встановити і використовувати будь-який з них, головне, щоб він був зручний для вас і, звичайно ж, працював.

Доступ до БК Бетсіті за допомогою настройки DNS

Для більш просунутих ПК користувачів існує й інша можливість - ручне зміна в настройках Windows параметра DNS.

  1. Відкриваємо «Панель управління», де необхідно знайти вкладку «мережеві підключення». Потім необхідно знайти активне підключення і натиснути по ньому правою кнопкою миші і перейти у вкладку «Властивості». Потім встановити прапорці поруч з параметрами ipv4 і «використовувати існуючий DNS сервер». Потім в доступному поле вписати наступні цифри - «8.8.8.8.». Потім збережіть зміни і закрийте меню. Готово, відкривайте браузер і необхідний сайт.
  2. Можна використовувати пункт «зміна параметрів адаптера», де вписати необхідні дані у вкладці «Властивості».

додатки

Можна також використовувати для обходу блокування можливості свого мобільного пристрою, якщо він діє на базі Андроїд або Агіос. Для того, щоб завантажити мобільні додатки варто зайти на офіційний сайт БК Betcity, де знайти спеціальну символіку, де будуть доступні посилання для скачування.

Так само існує спеціальний додаток для Windows, яке дозволить мати доступ без скачування розширення або введення налаштувань в панелі управління. Для цього додатка доступні абсолютні ті ж функції, що представлені на офіційному сайті букмекерської контори. Висновок парі, виведення грошей і поповнення депозиту, ознайомлення з результатами матчу і так далі.

Дзеркало сайту

Дзеркало - спеціальна копія сайту-оригіналу, яка знаходиться при цьому за іншою адресою. Фактично це просто офіційний сайт букмекера, який просто працює в іншій доменній зоні. Головна «фішка» в тому, що ви можете отримати доступ до цього сайту без використання сторонніх коштів. На жаль, це триватиме недовго - до того, як дзеркало буде виявлено співробітниками Роскомнадзора, які потім його заблокують як оригінал. Головна проблема - постійний пошук актуальною робочої копії сайту, що може зайняти час. Щоб уникнути подібних проблем можна звернутися в технічну підтримку БК Betcity.ua, де підкажуть необхідний вам адресу дзеркала.

Найоптимальніший спосіб?

Говорячи відверто, вибрати однозначно кращий спосіб серед представлених насправді складно. Здебільшого це питання особистої зручності і переваг. Деякі знайдуть скачування VPN-розширень в браузер найпростішим, так як позбавить від необхідності ручного регулювання налаштувань або постійного пошуку дзеркал. Кому-то найменшою проблемою здається пошук дзеркал, а не скачування сторонніх незрозумілих програм.

Ви також можете використовувати всі перераховані просто для ознайомлення, а потім вибрати найбільш підходящий. Кожен із способів з однаковою ймовірністю позбавить від необхідності бачити вікно блокування сайту Бетсіті. Або просто скористайтеся легальної версією в будь-який момент часу, betcity.ua працює завжди.

betcity