Бетсіті блокування рахунку

Бетсіті блокування рахунку

Блокування рахунку в Бетсіті або будь-який інший букмекерській конторі найгірше, що може статися з вами в процесі гри на ставках (Якщо не брати до уваги колосальних програшів, яких досвідчений гравець навряд чи допустить). Для того, щоб уникнути подібної долі гравець не повинен порушувати правила букмекерської контори і уважно стежити за своїми діями під час гри.

Спробуємо розповісти про те, як уникнути блокування на прикладі БК Бетсіті. І нагадуємо ще раз, що кожен гравець повинен прочитати правила сервісу, якій ви відправляєте свої гроші. Весь перелік правил можна знайти в розділі «інформація» в самому низу сайту.

В яких випадках можуть заблокувати ваш особистий кабінет?

Якщо на даний момент ви не можете отримати доступ до свого особистого кабінету, то це не обов'язково означає, що ви отримали блокування і не зможете продовжити грати на ставках. Переконайтеся, що на сайті не йдуть технічні роботи, через які часто неможливо отримати доступ до сайту або особистого профілю окремо. Так само перевірте, що ви вводите вірні дані для логіна і пароля. Якщо перевірені обидва варіанти, то ви заблоковані.

За що можна отримати таке покарання?

  • Використали або намагалися використати кілька ігрових профілів (мультіаккаунтінг)
  • Грали на «вилках», робили ставки в одній або декількох букмекерських конторах на протилежні результати одного і того ж події.
  • Намагалися зробити ставки на спортивну подію, результат якого відомий заздалегідь, або брали участь в його організації.
  • Намагалися використовувати для виведення коштів з того приводу, який не брав участі в поповненні депозиту на сайті БК бетсіті.
  • Іноді БК блокує доступ в особистий кабінет, якщо гравець може оформити заявку на дуже великий виграш, такий захід при цьому має тимчасовий характер.

Що робити, якщо заблокували рахунок на Бетсіті?

Якщо порушення правил мінімально і виконано не навмисне, то зазвичай букмекер блокує доступ до ігрового аккаунту тільки тимчасово, про що швидше за все вам буде повідомлено. Якщо немає, то можна Звернутися в службу підтримки за більш детальною інформацією.

Зв'язатися з техподдержкой можна:

  • По дзвінку по гарячій лінії 8 800 100 74 75
  • Листом на електронну пошту Support@betcity.ua
  • При особистому відвідуванні пункту прийому ставок, адреси таких можна знайти в розділі «інформації»

Зв'язатися онлайн з будь-ким із співробітників немає ніякої можливості.

При цьому відповісти напевно за скільки часу вирішиться дана проблема просто неможливо. Все залежить від кожного індивідуального випадку, якщо проблема незначна, то зазвичай все вирішується миттєво після розгляду заявки, складеної користувачем. Однак, все як і раніше вирішується самим букмекерів, так що результат не завжди легко передбачити.

висновок

Якщо гравець, все-таки отримав блокування свого ігрового аккаунта, то подібна ситуація піде тільки за двома сценаріями.

Перше - існують реальні факти порушення правил сервісу і шахрайських дій з боку гравця, в такому випадку нічого вдіяти з цим буде неможливо. Покарання збережеться надовго і не зміниться.

Друге - якщо блокування сталася за рішенням букмекерської контори, яка вчинила так, на вашу думку, несправедливо, то це рішення може бути переглянуто. Для цього ви просто можете подати в суд на дії букмекерської контори, яка діє в правовій системі російського законодавства, після чого буде потрібно написати лист з попередженням про подібний розвиток подій. Зазвичай цього вистачає для вирішення з ситуацією несправедливою блокування, після чого ви спокійно зможете зняти свої кошти з рахунку.

Якщо дана ситуація сталася з нелегальною букмекерською конторою, то залишається тільки сподіватися і молитися, що дана ситуація станеться в вашу користь. Ніяких гарантій для цього при цьому немає.

betcity