Дзеркало сайту Bet365

Дзеркало сайту Bet365

На даний момент букмекерська контора Bet365 не є легальним букмекерів на території РФ, а значить зараз доступ до сайту блокується засобами Роскомнадзора. Тому без спеціальних інструментів на сайт букмекерської контори зайти не вийти. Спробуємо розібратися, як в такому випадку гравці з Росії продовжують грати на ставках в БК Bet365.

Букмекерська контора Bet 365

Англійська букмекерська контора Бет365 вже давно зарекомендувала себе на світовій арені, ставши однією з перших контор, яка вела свій бізнес виключно в інтернет просторі. У тому числі цей факт дозволив мати букмекерові більше 250 мільйонів користувачів в місяць на своєму сайті. При чому не один сайт поки не може потіснити славу Бет365 в розділі «спорт і азартні ігри». Величезне число користувачів з Бразилії, Індії, Німеччини та Канади навряд чи можуть помилятися у своєму виборі.

Ось тільки російський гравець з великою ймовірністю ніколи не чув про подібну букмекерській конторі. Це стало результатом того, що Бет365 не отримала офіційного легального статусу для ведення своєї діяльності на території РФ, отримавши блокування з боку державних структур. Для поводження цих обмежень користувачам буде потрібно використовувати деякі засоби, в тому числі дзеркала сайту.

Навіщо потрібно дзеркало сайту

Дзеркало - це спеціальний сайт, який дублює функції і можливості оригіналу, при цьому перебуваючи на іншому домені. Це дозволяє гравцям заходити нема на заблокований оригінал, а мати можливість зіграти на сайті двійнику, зберігаючи всю інформацію про профіль, проведених ставках і, звичайно ж, грошових операціях по рахунку.

Де знайти робоче дзеркало на сьогодні

На жаль безлічі гравців, подібні сайти відслідковуються і блокуються, тому доводиться постійно перебувати в пошуку для того, щоб сьогодні було можливо зробити ставку на улюблену команду. Доводиться щодня відстежувати актуальну версію, на якій можна скористатися функціоналом букмекерської контори Бет365.

поштові розсилки

Можна безпосередньо звернутися до сервісу і підписатися на розсилку адрес актуальних дзеркал, які потім будуть відправлятися на вказану вами адресу електронної пошти. Туди також може додаватися інформація про інші можливі шляхи обходу блокувань.

Соціальні мережі

Сьогодні величезна кількість букмекерських контор мають офіційне представництво в популярних російських соц.сетях, де можна знайти посилання на актуальні дзеркала для заблокованих сайтів букмекерських контор. Звичайно ж і вони можуть потрапляти під санкції з боку адміністрації соціальних мереж, але можна мати підписку на кілька подібних спільнот для можливості мати адреси актуальних дзеркал на кожен день.

Пошукові запити

Не варто забувати і про самого ледачому способі - звернутися з відповідним запитом до одного з великих пошукових систем. При належній підготовці та часу завжди можна знайти актуальні робочі посилання на подібні ресурси. Ось тільки не варто також забувати про запити на англійській мові, так як сьогодні офіційна мова сайту - англійська, а значить всі операції виконуються саме на ньому.

Чи варто грати через дзеркало сайту

У цьому випадку швидше за все варто задавати інше запитання: чи варто грати у нелегальних букмекерів? Якщо відповідь «так», то таким же він буде і на перше питання. Однак, варто розуміти, що використання подібних ресурсів таїть в собі безліч потенційних ризиків. В першу чергу, можливість потрапити в ситуацію, в якій ви не зможете розпоряджатися своїми коштами на ігровому рахунку. У цій ситуації ви не зможете розраховувати на підтримку державних структур, вони і так обмежили доступ до нелегальних букмекерів. Незахищеність гравця часто веде до посилення свавілля з боку букмекера. Все це крім незручностей, пов'язаних з технічною стороною питання для щоденного доступу до заблокованого сайту. Варто тричі подумати, чи потрібно це особисто вам.