Виведення коштів в Bet365

Виведення коштів в Bet365

Виводити гроші на свій рахунок з аккаунта в букмекерській конторі завжди приємно. На жаль, умови і можливості для цього можуть серйозно відрізнятися від компанії до компанії. Розберемося в цій непростій справі на прикладі відомого англійського букмекера bet365.


Англійська букмекерська контора Бет365 вже давно зарекомендувала себе на світовій арені, ставши однією з перших контор, яка вела свій бізнес виключно в інтернет просторі. У тому числі цей факт дозволив мати букмекерові більше 250 мільйонів користувачів в місяць на своєму сайті. При чому не один сайт поки не може потіснити славу Бет365 в розділі «спорт і азартні ігри». Величезне число користувачів з Бразилії, Індії, Німеччини та Канади навряд чи можуть помилятися у своєму виборі.

Як зняти гроші в Bet365

Для того, щоб зняти кошти зі свого ігрового аккаунта необхідно зайти в свій особистий кабінет на офіційному сайті бет365. Після чого в меню знайти пункт Висновок - «withdraw». Після чого можна вибрати що цікавить вас спосіб виведення, а потім вказати свої дані для перекладу і необхідну суму.

Куди можна вивести гроші з Bet365

Існує відразу кілька способів для того, щоб вивести свої кошти з ігрового депозиту. При чому способи розрізняються як за розміром суми, що виводиться грошей, так і за терміном здійснення переказу.

  • Банківські карти. Мінімальна доступна сума для зняття - 10 доларів, максимальне значення - 30000 доларів. Для російського гравця переклад буде здійснюватися протягом 5 робочих днів, іноді трохи раніше. Комісія відсутня.
  • Банківський переказ. «Bank wire». При цьому мінімум для зняття - 40 доларів. Максимум - 50 доларів. Сам переклад займе за часом від двох днів до десяти діб. При цьому раз на місяць гравець може зробити дану операцію безкоштовно, в іншому випадку доведеться заплатити комісію в розмірі 9 доларів.
  • Електронний гаманець Скрілл / Skrill. Мінімум - 20 доларів. Максимум - 50000 доларів. Термін проходження операції - 24 години. Комісія відсутня.
  • Електронний гаманець Нетеллер / Neteller. Мінімум - 20 доларів. Максимум - 50000 доларів. Термін - 12 годин. комісії немає.
  • Банківський чек. Від 1500 до 80000 доларів. А переклад забере у користувача від 5 до 20 днів, так як сам чек приходить поштою. Гравець за операцію не заплатить.

Проблеми з виведенням грошей в Bet 365

В першу чергу варто сказати про нелегальний статус англійської букмекерської контори bet365 на території РФ. Тому на даний момент офіційний сайт контори знаходиться в заборонених списках для російських провайдерів, тому отримати доступ можна тільки використовуючи спеціальні засоби.

На даний момент діяльність британського букмекера затьмарена додатковими ризиками для російських користувачів. Для зручний гри потрібно завжди шукати способи для обходу блокування, які, природно, не додадуть комфорту в ув'язненні парі. Крім цього, як букмекер, так і гравець з РФ, який користується послугами БК Бет365 знаходяться поза правовими рамками. А значить держава не встане на захист інтересів громадянина РФ, а значить доведеться діяти на свій страх і ризик. В кінцевому рахунку, тільки сам гравець вирішує варті плюси подібних мінусів.

З іншого боку, подібні обмеження призводять до полегшеної реєстрації та відсутності необхідності пройти процедуру верифікації в ЦУПІС, операцію, що викликає множинні гнівні вигуки з боку ігровий аудиторії. Однак, при неприємній ситуації з букмекерів на праву захист ви не зможете претендувати. Варто розуміти, що використання подібних ресурсів таїть в собі безліч потенційних ризиків. В першу чергу, можливість потрапити в ситуацію, в якій ви не зможете розпоряджатися своїми коштами на ігровому рахунку.

При цьому, якщо ви зустрілися з проблемою при переказі грошей з ігрового рахунку в bet365, то можна звернутися в технічну підтримку сервісу, де, вказавши необхідну інформацію і суть проблеми вам допоможуть вирішити всі найближчим часом. При цьому потрібно вказати персональні дані, які були введені при реєстрації, щоб адміністрація могла перевірити сказане гравцем. На жаль, подібний запит доведеться оформляти англійською мовою.