Bet365 скачати на андроїд додаток

Bet365 скачати на андроїд додаток

Сьогодні вже нікого неможливо здивувати явищем під назвою мобільний беттинг. Саме тому сучасні букмекери витрачають час і зусилля на розробку найбільш зручних і цікавих варіантів для гри на мобільних пристроях. Винятком на став і популярний в світі англійська букмекер Bet365, який запропонував свій варіант. А ми спробуємо розповісти, як завантажити додаток bet365 для Android, а також які бонуси можна отримати або можуть очікувати проблеми.

Як завантажити мобільний додаток Bet365

Для того, щоб придбати мобільний додаток для вашого пристрою необхідно зайти на офіційний сайт букмекерської контори Bet365. Там знайти розділ допомоги - «help», де звернутися в меню технічної підтримки - «Technical support», а потім перейти в системні вимоги - «System Requirements». Тут гравець може звернутися до технічної інформації з приводу роботи програми, а також завантажити додаток на ваш комп'ютер, а потім скинув файл на мобільний пристрій.

Завантажити додаток на мобільний пристрій можна кількома шляхами. Як спосіб за замовчуванням букмекер вказує можливість завантажити програму за допомогою Google Play ось тільки зробити це можна тільки з території Великобританії. Та й в Росії даний букмекер ще не встиг отримати офіційного легального статусу, так що такий варіант найближчим часом можна не розглядати. Так що доведеться використовувати кошти для обходу блокування, або маскуватися своїм пристроєм під жителя островів.

Так само можна зайти на мобільну версію сайту зі свого телефону (mobile bet365 com), а потім знайти вкладку подивитися всі додатки - «View all bet365 apps», а потім вказати свою платформу - Android. Після чого спокійно скачати і встановити додаток.

Варто відразу згадати неприємний факт, на даний момент мобільний додаток Bet365 на Андроїд не підтримує російської мови. Для гри вам буде потрібно мінімальне знання англійської мови. Що може засмутити російського гравця.

Інтерфейс мобільного додатка

Для того, щоб запустити додаток і почати робити ставки потрібно версія Андроїд не старші 4.4. При цьому букмекер постарався перенести функціонал офіційного сайту сервісу в невеликий додаток для вашого мобільного пристрою під Android. Можна переглядати матчі та їх трансляції, робити ставки по лінії і в live-режимі. А також зняття і поповнення ігрового рахунку.

Саме висновок парі також мало відрізняється від подібної процедури на офіційному сайті. Вибираємо види спорту, турнір і конкретне спортивна подія, натискаємо в розпису на коефіцієнт для результату і підтверджуємо ставку.

Переваги і недоліки

З плюсів відразу варто зазначити дбайливий перенесення можливостей в мобільний додаток з офіційного сайту букмекерської контори. При цьому сам додаток працює швидко і без гальм, тому використовувати його можна навіть не на найновіших пристроях. Хоча вимоги версії Андроїда зберігаються.

плюси

  • Надійність і простота
  • Той же функціонал
  • інформативна статистика
  • Можливість перегляду відеотрансляцій
  • Швидке скачування і установка
  • Бонуси для любителів мобільного беттінга

мінуси

  • Нелегальний статус букмекера на території РФ, а значить гравцеві обов'язково необхідний набір засобів для обходу блокування
  • Ні російської мови
  • Досить висока вимога за версією Андроїд, старі пристрої можуть не підтримувати додаток.