Реєстрація в Bet365

Реєстрація в Bet365

Для того, щоб почати робити ставки на спорт в онлайн букмекерських конторах необхідно мати зареєстрований ігровий профіль на офіційному сайті. Сам процес простий як три копійки, проте, можуть зустрітися підводних каменів. Спробуємо розповісти про це на прикладі англійської Bet365.

Найпопулярніший букмекер

Історія букмекера Бет365 почалася ще в 1974 р, але з недалекого 2001 контора вдало переорієнтувалася на онлайн інтерактивні ставки, при чому на даний момент всі наземні пункти прийому ставок закриті. На даний момент по всьому світу відомо ім'я даної букмекерської контори, при цьому російський гравець швидше за все ніколи про неї не чув, так як на даний момент контора є нелегальною на території РФ, що означає постійну блокування з боку Роскомнадзора. З іншого боку, чутки говорять про те, що незабаром можна очікувати придбання ліцензії даними букмекерів.

Лінія і коефіцієнти

Світова популярність букмекерської контори накладає певні вимоги на пропозиції від бет365. Лінія спортивних подій і турнірів дійсно широка і дозволяє гравцям стежити за величезним числом матчів на офіційному сайті букмекера.

Ставки на футбол в Bet365

Найпопулярніший вид спорту в букмекерській конторі Бет365, природно, відбивається найбільшим числом пропозицій в лінії і лайв режимі, колосальне число всіляких варіантів в розписах на найпопулярніші матчі топових ліг. Фори, гандикапи і тотали, а також екзотичні варіанти у вигляді можливості спробувати вгадати якою ногою правою чи лівою буде забитий гол і багато інших варіанти.

Тенісна лінія в Bet365

Серйозний вибір дається і любителям тенісу, для яких пропонується широка лінія і розпис. При цьому навіть на незначні ліги завжди знайдеться як мінімум три результати. Любителі спорту в обов'язковому порядку зможуть знайти турніри ITF, WTA і ATP.

Хокей в Bet365

Розпис і лінія для цього виду спорту не відрізняється серйозної варіативністю, але також не можна назвати можливу цифру мізерної. Більшою мірою пропозиція залежить від популярності і популярності матчу і турніру, в рамках якого відбувається спортивна подія. При цьому існує облік індивідуальної статистики гравців, крім командних вимірювань, а також можливість поставити на певний результат в конкретний часовий відрізок, що урізноманітнює життя любителя ставок.

Баскетбольна лінія в Bet365

Здебільшого варіативність ставок в баскетболі так само можна назвати стандартною. Нічого видатного або особливого. Як правило, найбільш популярні і престижні спортивні зустрічі мають серйозну розпис з парою десятків випадків, серед яких крім тоталов і фори можна знайти індивідуальний рахунок гравця, відсоток володіння м'ячем і інші показники. Менш престижні зустрічі мають меншу розпис відповідно.

Як зареєструватися на офіційному сайті bet365

Для того, щоб почати грати необхідно завести свій профіль на офіційному сайті букмекера. Для цього на головній сторінці необхідно знайти вкладку «Join now», після чого відкриється меню, в якому можна ввести свої персональні дані. Головне не забудьте натиснути на автоматичний переклад, це сильно прискорить процес реєстрації тим, хто не сильний в англійській мові.

Не забувайте про те, що необхідно буде погодитися з правилами і політикою сервісу, а також з обробкою персональних даних, а також підтвердити ваш вік, так як грати можуть тільки особи, які досягли повноліття - 18 років.

Важливі нюанси реєстрації

  • В особистому кабінеті можна буде вказати бажання / небажання на підписку рекламних і новинних повідомлень від Бет365
  • Не обов'язково вказувати номер своєї квартири у відповідному полі
  • Не забувайте 4х значний код, який ви вказали при реєстрації, так як вона обов'язково знадобиться при зверненні в тех. підтримку сервісу.
  • Можна вибрати кілька варіантів відображення коефіцієнтів результатів на сайті (дробовий / десятковий / американський)