Поповнення рахунку Bet365

Поповнення рахунку Bet365

Сьогодні існує ціла когорта серйозних букмекерських контор, які впізнаються вже не тільки по своїй символіці, але і за кольорами. При чому про більшість з них навіть не потрібно розповідати, так як і так про них все відомо. Ось тільки існують дуже великі гравці, які незнайомі для російських користувачів. Однією такою компанією є bet365, яка однією з перших запропонувала світу повністю відмовитися від наземних пунктів прийому ставок і перейти цілком і повністю на інтерактивні онлайн ставки.


В цілому ситуація зрозуміла, в основному через те факту, що даний букмекер підтримує лише англійську мову, який не так відомий на просторах країн колишнього СРСР. У цій же статті постараємося розібратися в поповненні рахунку в Бет365, з процедурою від якої залежить весь досвід використання сайту букмекера.

Способи поповнення рахунку

Через банківські карти

Цей спосіб на сьогодні є найбільш пріоритетним і масовим серед користувачів букмекерських контор. Компанії дозволяє проводити масу фінансових операцій з практично миттєвою швидкістю, що робить її дуже приємною і комфортною в використанні. Що в тому числі оцінять любителі лайв режиму, в якому час натурально перетворюються в гроші. Для того, щоб скористатися цією можливістю необхідно знайти вкладку Deposit в правому верхньому куті, а потім в меню вибрати спосіб оплати Credit / Debit Card, вказати бажану валюту і ввести дані карти.

Щоб зробити будь-який переклад в Bet365 необхідно буде вводити дані з приходить СМС-повідомлення. Після чого гроші будуть переведені на ваш рахунок.

За допомогою телефону

На даний момент таким способом скористатися не можна. Якщо у вас їсти не витрачені кошти на мобільному телефоні, і ви хочете їх використовувати, то краще перейти до першого пункту.

За допомогою електронних гаманців

Qiwi, Skrill, Neteller, paysafecard. І деякі інші гаманці дозволяють перерахувати на свій ігровий рахунок грошові кошти і почати грати. Сам спосіб практично не відрізняється від використання банківських карт, тільки при виборі способу оплати варто вибрати одну з представлених електронних систем.

Чек і банківський переказ

Майже невідомий спосіб на території РФ, проте популярний сильно захід від неї. Для цього необхідно вибрати у вкладці Deposit спосіб оплати бездротової переклад - Wireless Transfer, де буде потрібно переписати або скопіювати дані, після чого йдемо в обслуговуючий вас банк, де можна буде зробити прямий переклад на зазначені дані. При здійсненні цієї операції від вас швидше за все буде потрібно наявність паспорта.

Плюси і мінуси

Серед мінусів відразу варто зазначити відсутність поповнення ігрового рахунку за допомогою мобільного телефону. При чому в РФ саме цей спосіб є одним з найбільш популярних варіантів відразу після можливості перекладу з банківської карти. Більш того, представлена ​​інформація актуальна тільки для жителів Росії, для інших країн СНД і ближнього зарубіжжя існують ряд інших обмежень, з якими потрібно ознайомитися в індивідуальному порядку.

В цілому ж система поповнення рахунку в букмекерській конторі виконана на відмінно. Доступні найбільш популярні види прямих онлайн платежів, які задовольнять потреби більшості користувачів. При цьому швидкість переказів вище всяких похвал і виконана на відмінно, гроші приходять практично миттєво.

Якщо у вас залишилися деякі питання по роботі букмекерської контори, то ви можете їх задати безпосередньо персоналу даного сервісу, написавши на електронну пошту eng@customerservices365.com, де постараються відповісти на всі ваші запитання. Тільки не забудьте, що на контакт можна піти тільки на англійській мові.