Bet365 мобільна версія

Bet365 мобільна версія

Сьогодні користувач глобальної мережі не прив'язаний до домашнього персонального комп'ютера, а значить користуватися його можливостями можна всюди, де тільки ловить мобільний мережу. Тому абсолютна більшість букмекерських контор сьогодні почали перейматися наявністю для своїх користувачів можливістю встановити мобільне додатки для гри на ставках на спорт. Сьогодні поговоримо про можливості, які пропонуються БК Bet365.

Букмекерська контора Bet365

Російський користувач швидше за все мало знає про таку букмекерській конторі як Bet365. Це пов'язано з тим, що не дивлячись на свій солідний вік в 45 років, сервіс так і не турбувався виходом на російський ринок, пропонуючи свої послуги здебільшого в англомовних країнах. В цілому не дивно, якщо знати, що свою історію букмекер почав на Британських островах. Сьогодні це велика міжнародна компанія, яка впізнається серед інших аналогів.

Найцікавіше, що даний букмекер став знаменитий своїм рішенням відмовитися від усіх наземних пунктів, вирішивши розвивати тільки онлайн доступ до свого сервісу. В умовах можливості роботи сайту в різних країнах починаєш розуміти, що вибір був зроблений дійсно вдалий. На даний момент існують чутки і про те, що букмекер незабаром збирається розширюватися і вийти на російський ринок, але, коли це станеться зовсім невідомо.

Мобільна версія сайту bet365 com

Ранній відмова від наземних пунктів прийому ставок дуже позитивно позначився на можливостях, які запропонував букмекер. Так мобільна версія офіційного сайту Bet365, ймовірно, є однією з найбільш ранніх розробок серед букмекерських контор в усьому світі.

Незважаючи на свою ранню доступність сайт mobile bet365 com має свіжий дизайн та зручний інтерфейс, так що навігація по сайту не викликає нічого крім позитивних емоцій.

У самому верху головної сторінки онлайн букмекера можна знайти меню з можливостями входу в особистий кабінет. Тут же можна відразу перейти до вибору цікавить гравця виду спорту, які позначені спеціальною символікою, яка прискорює можливість пошуку необхідного матчу в більшій кількості варіантів для ставок.

У самому низу сайту можна знайти розділи з правилами сервісу, підказками для новачків, а також контактними даними адміністрації, з якою можна зв'язатися в разі проблеми, що склалася. Однак, варто відразу обмовитися, що будь-який зв'язок з представниками контори ведеться тільки англійською мовою. Російської мови немає серед підтримуваних.

Реєстрація з мобільного телефону

Сьогодні гравцям з мобільних пристроїв пропонуються ті ж можливості, що і людям, які віддають перевагу робити ставки зі своїх персональних комп'ютерів. Тому реєстрація з телефону проходить в кілька кліків. Вводимо персональні дані і телефон, на який потім прийде повідомлення з ідентифікаційному кодом. Після чого можна буде навіть вибрати варіант відображення коефіцієнтів для спортивних результатів (десяткові, американські, дробові). В самому кінці гравець зможе ввести бонус-код і отримати за нього приємний початковий бонус. Все це робить проходження процедури реєстрації на мобільному пристрої іноді швидше, ніж навіть з персонального комп'ютера.

Чи не працює мобільна версія

Сьогодні ж букмекерська контора Бет365 є нелегальною на території РФ. Саме тому сайт потрапив в список заблокованих, який поповнюється за рахунок діяльності Роскомнадзора і Федеральної податкової служби, яка стежить за діяльністю букмекерських контор на території РФ. З іншого ж боку, трапляються і технічні неполадки або роботи на сайті, після яких гравець не має можливості отримати доступ до сайту Bet365.

Сьогодні багато гравців користуються можливістю обходу різних блокувань за допомогою актуальних робітничих дзеркал - сайтів-копій, які підключені до загальної бази даних з оригіналом, а також мають характерний фірмовий дизайн і функціонал. Використання подібних засобів дозволяє гравцям продовжувати робити ставки навіть в разі блокування оригінального сайту. При чому знайти актуальну версію можна звичайному запитом в пошуковій системі.

Незважаючи на нинішні неприємності для російських гравців, чутки говорять про те, що незабаром букмекер збирається розширюватися і мати офіційне представництво на російському ринку, що буде означати доступність в будь-який час, а також офіційну підтримку російської мови, якого немає на даний момент на офіційному сайті Bet365.