Особистий кабінет Bet365

Особистий кабінет Bet365

Особистий кабінет - поняття відоме з часів відкриття глобальної мережі для масового користувача. Нічого нового на даний момент тут не придумали. Спеціальна площадка для користувача, де той може проводити різні маніпуляції і операції, які стосуються тільки особисто його, наприклад, як грошовий переказ на рахунок.

Все це характерно і для букмекерської контори bet365, яка вже відома деяким досвідченим гравцям якраз за зручність користування і інтуїтивність інтерфейсу. Тепер же розповімо про можливості гравців в особистому кабінеті для більш масового користувача.

Огляд особистого кабінету

У будь-якій сучасній онлайн букмекерській конторі (якою є Bet365) перед початком гри на ставках потрібно пройти реєстрацію, після якої гравець отримує свій унікальний ігровий аккаунт, за допомогою якого можна почати битися об заклад. Ця ж процедура дозволяє потім, використовуючи свій логін і пароль заходити в свій особистий кабінет. Там гравець має доступ до всіх можливої ​​участі в операціях зі своїм ігровим аккаунтом.

Можливості особистого кабінету

Як говорилося раніше нічого абсолютно нового ви не побачите, тут є вже знайомі:

  • Фінансові операції з рахунком (переклад / зняття коштів)
  • Зміна пароля і / або закріпленого адреси електронної пошти
  • Управління підписками на новинні або рекламні розсилки
  • Можливості програми лояльності
  • Історія укладених парі і фінансових операцій

Тут існує і цікава вкладка - «Responsible Gambling» або «Відповідальна гра». Даний розділ існує для того, щоб деяким гравцям було простіше контролювати свої дії, займаючись своєю улюбленою справою. При чому цікаво, що даний напрямок ви практично не зустрінете у російських букмекерів, в той час як в Bet365 воно є.

За допомогою даного розділу можна встановлювати обмеження за часом, проведеним за грою, максимальним сумам програшу і багатьма іншими параметрами. Більш того, там можна знайти розділ з консультативною допомогою, де можуть підказати рішення для проблем, пов'язаних з неконтрольованим азартом. Вже це говорить про те, що букмекерська контора bet365 намагається для своїх користувачів.

Сам же вхід в особистий кабінет має той же самий алгоритм, як і в більшості інтернет-ресурсів. Вводимо логін і пароль і опиняємося в особистому кабінеті. При чому сама посилання знаходиться в звичному правому верхньому кутку, так що заблукати просто не вийти.

Що робити якщо не виходить увійти?

Як правило, неможливість зайти в особистий кабінет на Bet365 пояснюється тим, що у букмекера відсутня ліцензія на ведення своєї діяльності в РФ, тому доступ до сайту блокується за рішенням Роскомнадзора. Тому зайти на сайт без дзеркала або включеного VPN-сервісу або проксі у вас навряд чи вийде.

Є ситуація, коли зайти на сайт виходить, а ось в особистий кабінет вже немає. Для цього варто звернутися за допомогою до служби підтримки, яка часто займається подібного роду проблемами. Для цього можна скористатися eng@customerservices365.com або номером гарячої лінії, який знаходиться в розділі «контакти». Ось тільки не забувайте, що контактувати з адміністрацією можливо тільки на англійській мові.