Як ставити ставки на Bet365

Як ставити ставки на Bet365

Для того, щоб отримувати великі виграші в букмекерських конторах, необхідно мати уявлення яким чином відбувається укладення парі, а також які існують види даного заняття, в чому їх специфіка та унікальність. Подібні знання завжди допоможуть як новачкові, так і досвідченому користувачеві. Спробуємо розібратися на прикладі британського БК Bet365.

У чому складність гри в Бет365?

Незважаючи на величезну популярність сервісу по всьому світу і величезні прибутки, компанія Bet365 практично невідома для російського гравця. Цьому явищу є банальне пояснення - держава. На сьогоднішній момент БК Бет365 не є легальною конторою на території РФ, а значить і здійснювати свою діяльність в Росії вона не має права. Звідси потрапляння сайту в чорний список Роскомнадзора, через що російський гравець зможе отримати доступ до можливостей сайту тільки завдяки використанню засобів обходу подібних обмежень - vpn, анонімайзери, дзеркала.

Що пропонує Бет365?

Блокування доступу на території РФ практично не впливають на можливості і пропозиції букмекерської контори Бет365. Сьогодні гравці на сайті букмекера можуть робити ординарні ставки, експреси і Банкер, вибираючи з доступних результатів в рамках лінії і лайв-режиму. При чому доступна розпис на змагання з 30 видів спорту, хоча основний упор робиться на футбол і теніс. Британська ж контора.

Як почати грати Bet365?

Для того, щоб зробити ставку в рамках даної букмекерської контори доведеться спочатку потрапити на офіційний сайт цієї БК. При чому зробити це, як говорилося раніше, можливо за допомогою різних засобів і пристосувань, подібні про це говорити в рамках цієї статті ми не будемо.

Після цього від гравця потрібно мати зареєстрований ігровий профіль для здійснення фінансових операцій, в тому числі і укладення ставок на спорт. При цьому на відміну від легальних контор Бет365 позбавлений необхідності вимагати від користувачів додаткових «бюрократичних» процедур, тому реєстрація займе значно менше часу.

Потім переходимо в особистий кабінет і готуємо грошові кошти для перекладу ігровий рахунок. Для цього знаходимо вкладку «Deposit» у верхньому правому кутку головної сторінки сайту. А потім вибираємо Вас варіант. Різноманітністю в цьому випадку і не пахне. Доступні банківські карти, прямі банківські перекази та електронні гаманці Skrill, Neteller. Qiwi. EntroPay. При чому деякі з них практично невідомі російському користувачеві.

Як поставити в Bet365?

Після проходження всіх вищевказаних процедур можна перейти до головного - укладання парі. Так в центральній частині головної сторінки сайту знаходяться найбільш популярні спортивні події серед гравців. Зліва - меню з можливістю вибору різних видів спорту в рамках лінії. Зверху знаходиться меню з переходом на сторінку вибору змагань в рамках лайв-режиму. При цьому для швидкого пошуку конкретного події можна використовувати спеціальні фільтри, які обмежать кількість цікавлять гравця тим.

Після цього знаходимо цікавий результат і додаємо його в купон ставки, меню якого буде відкрито на тій же сторінці. Вказуємо суму ставки і погоджуємося з коефіцієнтом, після чого залишиться тільки чекати результату зустрічі. Інформацію про укладені парі потім можна знайти в особистому кабінеті в розділі історії.

Ще трохи про ставки на спорт і БК Bet365

На даний момент діяльність британського букмекера затьмарена додатковими ризиками для російських користувачів. Для зручний гри потрібно завжди шукати способи для обходу блокування, які, природно, не додадуть комфорту в ув'язненні парі. Крім цього, як букмекер, так і гравець з РФ, який користується послугами БК Бет365 знаходяться поза правовими рамками. А значить держава не встане на захист інтересів громадянина РФ, а значить доведеться діяти на свій страх і ризик. В кінцевому рахунку, тільки сам гравець вирішує варті плюси подібних мінусів.